• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Antonio Carraro

VranicD

Član
Tu od
24 Lip 2010
Poruka
193
Antonio Carraro slike

dsc02375b.jpg


dsc02376g.jpg


dsc02377y.jpg
 

Orsic

Član
Tu od
30 Kol 2009
Poruka
415
evo slike kada je sve slozeno i radi,a ove komentare da je kiler spigan i treba gumu stavitnecu komentirat jer neradim ove stvari prvi put....


 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
evo slike kada je sve slozeno i radi,a ove komentare da je kiler spigan i treba gumu stavitnecu komentirat jer neradim ove stvari prvi put....
Ti valjda najbolje znaš , ja nemam ništa od toga ako se tebi neš polomi .
Moj bijedni život nije mali ali niti veliki , još nisam vidio hladnjak pričvršćen direkt na šasiju bez gume ,naročito na takvim drhtavim strojevima .
Jes da ovo nije velika masa ..i na haubi je koja je već odvojena gumama od stroja .ali
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Materijal je oriđidiđi nov.
Dobro je Oršiču, neče ti se pregrijat :)
A cjevi si dao nekome napravit, jel?
 

Orsic

Član
Tu od
30 Kol 2009
Poruka
415
pukinemoze guma ic jel ce onda vibrirat i remenice ce ga izbrusit,a ispod hladnjaka su matice i stoji na njima,da narucio sam crijeva po mjeri,kolko god ju pigas ona je i dalje okrugla,skupa je ali....
 
G

GROF

Guest
pukinemoze guma ic jel ce onda vibrirat i remenice ce ga izbrusit,a ispod hladnjaka su matice i stoji na njima,da narucio sam crijeva po mjeri,kolko god ju pigas ona je i dalje okrugla,skupa je ali....

., lipi pozdrav prijatelju Oršić-u!!!

., svaka čast!., legendarac si!!!., tako mlad, vridan, pedantan, točan, ozbiljan, uredan, izvoran, orginalan, majstor!., ... /neću više!, a ni manje!/., fala ti doneba na dobrome društvu, fala za tvoje izvorne, orginalne i izvrsne delicije!., sve probal osim jedne?!., moreš predpostavit ke delicije!., neda mi žena!., traži još i još!!!., probat ću ji upotaji ili u sakriveti ili kotebe!!!

., prijatelju moj!., tvoj strojčić; ANTONIJO CARARO!!! je odličan!., u izvrsnom stanju, usudim se pisat bolji nego novi!., posal u svezi ugradnje onoga sranja oko filtera ulja i ladnjaka ulja., odradjeno za deset!., skidam kapu!., onu pravu onu LIČKU!., i za razlliku od 1000 naši forumaša ki samo kokodačedu ko vražje kokoše., ti si onaj forumaš, kada nešto kaže - napiše!., e onda to i takovo napravi i odradi!!!., svaka čast!!!

., velika pozdrav i fala tvojima i tebi prijatelju moj!., Bog!., čitamo se ...
 

Orsic

Član
Tu od
30 Kol 2009
Poruka
415
hvala tebi prijatelju Grofe na lijepim rijecima i pohvalama,moras bdoc jednom kad ce bit vise vremena i ljepse vrijeme da vidis kako moj traktorcic prede po sumama....ipak su neki pisali da nemoze bit velik ko dva tomo vinkovica pa evo mozes im ti sad rec....
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
hvala tebi prijatelju Grofe na lijepim rijecima i pohvalama,moras bdoc jednom kad ce bit vise vremena i ljepse vrijeme da vidis kako moj traktorcic prede po sumama....ipak su neki pisali da nemoze bit velik ko dva tomo vinkovica pa evo mozes im ti sad rec....
Kak nebi kararo mogo , pa vidi se po amblemu firme , imaš ga na avateru ..
Jedan konj gore jedan dolje.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ako menemoje ocale ne varaju u znaku su cetiri a ne dva kolja !!
Aha , ali dva rade - dva se hlade ( a ljenčine i za šankom ne valjaju ) i imaju po osam nogu
prve dvije , zadnje dvije, lijeve dvije i desne dvije
 

VranicD

Član
Tu od
24 Lip 2010
Poruka
193
čišćenje snijega s Antoniom Carrarom...:D

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=Sw1mlBU3ISU&feature=related[/YT]
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

VranicD

Član
Tu od
24 Lip 2010
Poruka
193
au majko mila šta ga ovaj goni...:) da mi je ovaki...hehehe

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=H3CK_O6GnFI[/YT]

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=AjI3breAsaE[/YT]

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=PhbMee_vZVY[/YT]
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh