• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Antonio Carraro

VranicD

Član
Tu od
24 Lip 2010
Poruka
193
A evo i malo slikica od Antonia Carrara za mog rođu Grofa, ipak su ti traktorići njegova tiha patnja :lol:


1webmt5.jpg

1206451vinicnitraktoran.jpg

23270211nan.jpg

2947249506e98c0efa30.jpg

2947251272fffc3d5c51.jpg

antoniocarraro4400hst38.jpg

antoniocarrarotigretrac.jpg

image495.jpg

vinicnitraktorantonioca.jpg
 
G

GROF

Guest
VranicD kaže:
A evo i malo slikica od Antonia Carrara za mog rođu Grofa, ipak su ti traktorići njegova tiha patnja :lol:


1webmt5.jpg



., eh DA, DA., i ne samo tiha patnja!., ali., uvik taj jebeni ali???., ma nebi imal niš protiv., dapače!., kako ovaj mali crvenko "Ante"!., isto tako jedan žućko!; paskvali!!!., uh., ma već mi zazubice curidu., ej rodjo, rodjo., ma nemoj mi sol na ranu mićat!!! ..., zato ću jutra kotebe na vatrenu vodu da isperem vu sol sa rane!,... hehehe,...

aj Bog!., čitamo se., vidimo se ...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,818
Ovakav Antonio Carraro TRX 8400 imaju komunalci kod mene,ljepota za vidit.Vozio iza njega jedan dan,taj mali zvrk potegne do 50 km/h

5z08r6.jpg


10p6pmo.jpg
 

VranicD

Član
Tu od
24 Lip 2010
Poruka
193
img2026qa.jpg

img2025.jpg

img1680b.jpg

img1677n.jpg

p7220133.jpg

p7220153.jpg


Evo i još par slikica AC-a, svi su traktori lijepi ali zadnji sa "dodatnom" opremom je najljepši... :supz: :supz:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ajme,majko moja,,koja oprema se ovdje nudii to sve x2... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: svaka čast na traktoru,,ali dodatna oprema je puno bolja... :lol: :lol:
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
Orsic kaže:
evo ja sebi za carrara narucio kiler ulja i flandu neka se hladi kad mu je vruce....


Orsic, si montirao to gore na traktor i kako funkcionira,
koliko ulja proguta u sebe???
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav svima!
VranicD kaže:
Dobri strojevi,,,nema šta...
Nego mi se dopada hlađenje na ovom sa slike... :lol: da se ne ohladi previše :lol:
Pozdrav Joe! :mrgreen:
 

Orsic

Član
Tu od
30 Kol 2009
Poruka
415
sefe nisam jos sve imam doma al nestignem traktor stalno negdje ide i nesto radi,vjerovatno cu ovih dana kad ce kisa padat,moram jos i namontirat par krugova hidraulike na njega....,stavit cu slike
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
joekiki kaže:
Pozdrav svima!
VranicD kaže:
Dobri strojevi,,,nema šta...
Nego mi se dopada hlađenje na ovom sa slike... :lol: da se ne ohladi previše :lol:
Pozdrav Joe! :mrgreen:
Ma jok , to ti se traktor zamaskirao :mrgreen:
 

Orsic

Član
Tu od
30 Kol 2009
Poruka
415
evo za kolegu zbaliju,danas malo slago,jos si moram dat napravit crijeva po mijeri,spojit i to je to,kiler sam stavio u habu da zrak ide po njemu a ovo dode izmedu filter i kucista filtera....


 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
He he, plus svega toga još originalni filtar ulja.
Čuj, čini mi se da su bili u originalu kileri stavljeni ispod lima, kod cilindra, da puše na njega vjetar od ventilatora. A neznam ako bi ti imao dovoljno mjesta tamo ali možeš da prekontroliraš.
 

Orsic

Član
Tu od
30 Kol 2009
Poruka
415
mislim da jesu,ali ovako je ispred turbine tako da ce vuc kroz njega zrak za motor...
 
Na vrh