• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Antonio Carraro

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,562
Evo dosla raketa,,,,više slika kasnije
IMG_4331.jpg
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Brm brm, čestitke na kupnji. Nisi pogriješio, sad u pohode ;)
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
LIjepo :D
Čestitam na kupnji.

Sad auto možeš prodat :mrgreen:
 
G

GROF

Guest
...DOBRA PILA!!!., SVAKA ČAST!...NEKA DOBRO I DUGO SLUŽI......

BOG BLAGOSLOVIL PILU, GAZDU I SVE ONE KI BUDEDU DELALI SA STROJEM!!!...SRETNO!
 
I

Ivan_Kos

Guest
lijepo izgleda ali mozda je ipak mala konjaza, moje misljenje.. ja imam novi Carraro 85 F, kupljen 2006. god., 85 konja, 4500 kubika, 48 brzina (24 naprijed + 24 nazad), nemam trenutno slike ali bez lazne skromnosti, ovaj ovdje na slikama izgleda kao igrackica naspram moga..
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,562
meni za moje potrebe je dosta,nadalje tamo gdje ja radim i na kakim strminama se okrecem bilo koji drugi tip traktora nema statraziti ako nije zglobni i ako nema oscilirajucu sasiju
 
  • Like
Reactions: Vid

slatky

Član
Tu od
28 Tra 2008
Poruka
222
Ivan_Kos kaže:
lijepo izgleda ali mozda je ipak mala konjaza, moje misljenje.. ja imam novi Carraro 85 F, kupljen 2006. god., 85 konja, 4500 kubika, 48 brzina (24 naprijed + 24 nazad), nemam trenutno slike ali bez lazne skromnosti, ovaj ovdje na slikama izgleda kao igrackica naspram moga..

mislim da tvoj nebi ušao u onaj uski vinograd tvoj je ovakav

23setyx.jpg

r1h2r9.jpg
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,562
u knjzici 30 a zamolio sam policajca da mi izmjeri laserom i izmjerio je 36
 
Na vrh