• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Aparati za zavarivanje ili po domači "švasaparat"

VAVO

Član
Tu od
7 Tra 2012
Poruka
190
Pozdrav svima,molim za savjet preporuka za aparat za varenje,dakle klasičnom elektrodom, koja marka ,inverterski aparat, sve do 3000 kn
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,392
Mikula, daj donesi jednoga sim, baš si želim nekaj takvoga :)
Sam pazi da ne opadne avion od tereta :hahah:
 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
517
Pozdrav svima,molim za savjet preporuka za aparat za varenje,dakle klasičnom elektrodom, koja marka ,inverterski aparat, sve do 3000 kn
WTL, rhino, gys, hugong ili pak kakav rabljeni fronius, kemppi ili esab.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Za te novce se može i novi markirani kupit, ali ja nikako nebi nekog kineza. Ipak neku marku kupiš kad već ne trebaš mig mag, onda si ziher da te bu služil kak spada, i varstroj je odličan Japanski.
 
Tu od
26 Svi 2013
Poruka
87
kupija sam i ja tu masku u Lidla
i to poranija da ne bi nestalo,na kraju ih je bilo još 10 dana
uzeo sam isto tu šarenu
čini se ok,nisam se nikad susreo s takvim maskama do sad. uglavnom meni je bolje od one ručne,a i slobodne su obe ruke pa kad nešto riba pridržati ne zablješti oči

kad već spominjete rukavice,nakon šta sam uzaja masku produžim do Peveca i vidim rukavice za 45kuna pa uzmem i njih
to su ove rukavice
bile su još i crvene i žute,al su skuplje i nije mi veličina odgovarala(ne znam kako to nabave od svakog modela po jednu veličinu)
DSC04832.JPG
uglavnom nakon ovih običnih kožnih ko šta je Kupljenec koristija ovo je napredak.onima od topline i kad brusiš izgori konac pa se razašiju po prstima,a i užare se, dok ove su podstavljene
 
Na vrh