• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Armatrac traktori

  • Temu pokrenuo Lamborghini R2
  • Datum prvog posta

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,619
M.M. kaže:
Gledao sam ih malo u Gudovcu na sajmu, nemoj me držat za riječ, ali mislim da je 80 ks bio oko 28 000 eura sa PDV-om, nisam 100 % siguran. Inače zgodni traktori, na motorima pločice Perkins England i dosta su im slični motori kao na mom Landiniju tak da su onda valjda stvarno oriđiđi Perkins.
Turci su ozbiljni, bez brige.
Jedino mi se ne sviđa na njima prevelika i preširoka hauba, pa je prilično nepregledan.
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
M.M. kaže:
Gledao sam ih malo u Gudovcu na sajmu, nemoj me držat za riječ, ali mislim da je 80 ks bio oko 28 000 eura sa PDV-om, nisam 100 % siguran. Inače zgodni traktori, na motorima pločice Perkins England i dosta su im slični motori kao na mom Landiniju tak da su onda valjda stvarno oriđiđi Perkins.

znaci nesto malo preko 200 000 kuna sa kabinom grijanjem itd...
pa i nije velika cijena trebalo bi ga malo pogledati
kad ja IMT 577 novi tip 180 000kn ovaj turski izgleda puno bolje
nisam ih vidio u Gudovcu ove godine!
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Mislim da ima i klimu u toj cijeni. U svakom slučaju mislim da su usporedbe sa IMT 577 suvišne...
 
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
465
TURSKI TRAKTORI SU IDEALNI U ODNOSU NA KINEZE, POGLEDAJTE SAMO MF-UZEL, new hollandi utility svi se u turskoj rade, BASAK-STEYR, ARMATRAC STEYR ILI IHC, ko bi ga znao, a također i indijski, TAFE, FARMTRAC, HMT, MAHINDRA, svi imaju usavršene licence od nminiranih EU firmi.....MF, ZETOR, IHC, FORD....
EVO PRIMJER.....SAME, koji je u EUROPI nazvan TIGER, u INDIJI se zove COMMANDO.....tak da SAMO OD ISTOKA indija i turska....., a i pogledajte si sve traktorske dijelove, 99% iz tih zemalja.....
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
MatijaKrizanicMF35 kaže:
TURSKI TRAKTORI SU IDEALNI U ODNOSU NA KINEZE, POGLEDAJTE SAMO MF-UZEL, new hollandi utility svi se u turskoj rade, BASAK-STEYR, ARMATRAC STEYR ILI IHC, ko bi ga znao, a također i indijski, TAFE, FARMTRAC, HMT, MAHINDRA, svi imaju usavršene licence od nminiranih EU firmi.....MF, ZETOR, IHC, FORD....
EVO PRIMJER.....SAME, koji je u EUROPI nazvan TIGER, u INDIJI se zove COMMANDO.....tak da SAMO OD ISTOKA indija i turska....., a i pogledajte si sve traktorske dijelove, 99% iz tih zemalja.....


problem je kod toga sto Indija ima Engleske mijerne jedinice! :(
 
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
465
maiky kaže:
MatijaKrizanicMF35 kaže:
TURSKI TRAKTORI SU IDEALNI U ODNOSU NA KINEZE, POGLEDAJTE SAMO MF-UZEL, new hollandi utility svi se u turskoj rade, BASAK-STEYR, ARMATRAC STEYR ILI IHC, ko bi ga znao, a također i indijski, TAFE, FARMTRAC, HMT, MAHINDRA, svi imaju usavršene licence od nminiranih EU firmi.....MF, ZETOR, IHC, FORD....
EVO PRIMJER.....SAME, koji je u EUROPI nazvan TIGER, u INDIJI se zove COMMANDO.....tak da SAMO OD ISTOKA indija i turska....., a i pogledajte si sve traktorske dijelove, 99% iz tih zemalja.....


problem je kod toga sto Indija ima Engleske mijerne jedinice! :(

kako koji proizvođač.....iako mislim da se oni sve više prilagođavaju europi, polako ali sigurno engleska gubi staru slavu, a time i utjecaj......
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Armatrac 604e

Pošto imam vremena da malo vratim temu u život

dali ima netko koi od ovih traktora i koliko je njime zadovoljan jer možda si i ja uspijem jednoh priuštiti....



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 

belarus 105

Član
Tu od
26 Ruj 2011
Poruka
486
podaci izgledaju idealno mislim perkins-zf-carraro, za lakše poslove jako dobar traktor ako ima barem 50% kvalitete orginala -steyr-a .
Pitanje je od kud dijelovi dolaze, ako dolaze iz matičnih tvornica ( engleska, njemačka ,italija) ne bi trebalo biti problema.
Jako dobra alternativa , i sigurno 100 puta bolji od yto, mahindra i ostalih sličnih.
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
podaci izgledaju idealno mislim perkins-zf-carraro, za lakše poslove jako dobar traktor ako ima barem 50% kvalitete orginala -steyr-a .
Pitanje je od kud dijelovi dolaze, ako dolaze iz matičnih tvornica ( engleska, njemačka ,italija) ne bi trebalo biti problema.
Jako dobra alternativa , i sigurno 100 puta bolji od yto, mahindra i ostalih sličnih.

navodno se radi u turskoj koja radi djelove za evropske traktore znaci iste kvalitete..... samo nesto mi nija jasno kontaktira sam firmu Fortuna Agro i poslali mi cjeli cjenik svaka čast i podatke o svim traktorima katalog od 50ks do 100 mislim ili 90 svejedno ovaj od 66ks sa kabinom dođe nesto manje od 200 000kn sto nije bas malo... znaci motor perkins 4 cilindra mjenjač i prednji most cararro i mjenjač 12-12 u prilogu mi pošalju slike kabine iznutra i tamo samo dvije ručice koliko ja kuzim nema reverzora vec mjenjač 8-4




Uploaded with ImageShack.us



sa ovog kuta se vidi da nema ispod niti jedne manje ručice a nema niti uz volan



Uploaded with ImageShack.us

čemu mogu sluziti ove dvije male žute ručkice???
 
B

bosanac2804

Guest
zanimljiva tema ... a i cijena ovih traktora ...

da hoce i kod nas u Bosni neko pocet uvozit ove traktore da se malo osavremenimo ... :roll:
 

belarus 105

Član
Tu od
26 Ruj 2011
Poruka
486
navodno se radi u turskoj koja radi djelove za evropske traktore znaci iste kvalitete..... samo nesto mi nija jasno kontaktira sam firmu Fortuna Agro i poslali mi cjeli cjenik svaka čast i podatke o svim traktorima katalog od 50ks do 100 mislim ili 90 svejedno ovaj od 66ks sa kabinom dođe nesto manje od 200 000kn sto nije bas malo... znaci motor perkins 4 cilindra mjenjač i prednji most cararro i mjenjač 12-12 u prilogu mi pošalju slike kabine iznutra i tamo samo dvije ručice koliko ja kuzim nema reverzora vec mjenjač 8-4




Uploaded with ImageShack.us



sa ovog kuta se vidi da nema ispod niti jedne manje ručice a nema niti uz volan



Uploaded with ImageShack.us

čemu mogu sluziti ove dvije male žute ručkice???


200 000 tisuća kuna nije malo , ali velik dio te cijene je naša država ( pdv, carine , trošarine), u susjednim državama ta davanja državi su mnogo manja pa je taj traktor konkurentniji .
ovo za mjenjač , možda ti je dao neke druge slike, tj. od modela sa 8+4 mjenačem.
ova lijeva ručica bi mogla biti za prvu vuču , jer se vidi na naljepnici nešto sa prvim kotačima, a desna možda 540- 1000 okr. kardana
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
ovo za mjenjač , možda ti je dao neke druge slike, tj. od modela sa 8+4 mjenačem.
ova lijeva ručica bi mogla biti za prvu vuču , jer se vidi na naljepnici nešto sa prvim kotačima, a desna možda 540- 1000 okr. kardana

ovo za mjenjač sam i ja mislio.... posla sam ponovni upit sa slikom ali još nisam dobio odgovor.

što se tice tih ručkica moglo bi biti nazalost su bas na nekom lošem mjestu opčenito desna bas pokraj blokade diferencijala kao da ih nisu mogli stavidi negdije pokraj sijedala sad sve ovisi koliko su čvrste jer ih lako petom pohodaš....
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
frend mi ima armatraca kupio ga je novog u vrbovcu tam neznam kak se zove ducan ali traktor veli da je super jedino je kabina turska a ostalo je sve od kvalitetnih proizvodjaca inace je traktor 80ks i mali tjera malcer od gramipa gs60 2,50m ali to mu je tu negjde na granici inace je traktor cak dosta pregledan smo mi je nekako niski ni je ko moj fiat da je ko koza visok
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,416
frend mi ima armatraca kupio ga je novog u vrbovcu tam neznam kak se zove ducan ali traktor veli da je super jedino je kabina turska a ostalo je sve od kvalitetnih proizvodjaca inace je traktor 80ks i mali tjera malcer od gramipa gs60 2,50m ali to mu je tu negjde na granici inace je traktor cak dosta pregledan smo mi je nekako niski ni je ko moj fiat da je ko koza visok

El bi mogao koju slikicu da uslikaš?? Kabinu i to! Ore li s njim?? U Fortuni agro vjerovatno kupio, kakav je potrošač??
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
El bi mogao koju slikicu da uslikaš?? Kabinu i to! Ore li s njim?? U Fortuni agro vjerovatno kupio, kakav je potrošač??

naravno da ore tri brazde vuce kad je teza emlja malo teze ali brzina sporije i ide a budem ti poslikao kad cu ic kod njega
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,416
naravno da ore tri brazde vuce kad je teza emlja malo teze ali brzina sporije i ide a budem ti poslikao kad cu ic kod njega

Ma traktor mi se na oko dopada, na našem tržištu se ne zna za te traktore pa ih i nema, a reklama im je katastrofa, tj. nikakva.. A dobro 80ks i tri brazde u mojoj zemlji mora ići samo tako, al negdje i 100ks ima šta vući tri brazde 14'' Znači kolega ti ima samo riječi hvale za taj traktor??
 

Najnoviji postovi

Na vrh