• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Armatrac traktori

  • Temu pokrenuo Lamborghini R2
  • Datum prvog posta

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
Ma traktor mi se na oko dopada, na našem tržištu se ne zna za te traktore pa ih i nema, a reklama im je katastrofa, tj. nikakva.. A dobro 80ks i tri brazde u mojoj zemlji mora ići samo tako, al negdje i 100ks ima šta vući tri brazde 14'' Znači kolega ti ima samo riječi hvale za taj traktor??

Pa da sadga ima godinu dana a traktor je stalno u pogonu ili je na malceru ili na plugovma a sad je bio u zimskoj sa njim mali jendostvno ide
 

Joppy

Novi član
Tu od
3 Lip 2019
Poruka
1
Pozdrav ljudi :D .... Da li se moze ozivjeti stara tema o ArmaTrac traktorima?? Zanima me da li ima novih ili starih vlasnika Armatraca??? Zanimaju me iskustva sa tim traktorom jer mi je u planu kupiti ArmaTrac 904 LUX ...... LP :)
 

Prilozi

  • Untitled.png
    Untitled.png
    202 KB · Pregleda: 39

RaNzO

Novi član
Tu od
1 Svi 2020
Poruka
1
Pozdrav svima.

Ima li netko novijih iskustava s Armatrac traktorima? Gdje bi ih smjestili po kvaliteti u odnosu na poznatije marke?

Oni sami tvrde da im je kvaliteta iznimno bitna i moram priznati da na prvu djeluju kvalitetno, ali kakva je situacija u praksi?
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,138
Dobri su za babe na plac vozit 🤣🤣🤣
Malo prejaku cijenu imaju za to s puno buke.
Pitanje kako i za dijelove.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,517
Mislim da je to još nedorađeno. Imaju zapadne komponente al nije to baš samo staviti na hrpu... Koliko vidim 1104 ima reverzer na sajlu 🙄
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Traktor je na mjestu, probao sam vozit, po meni jedina mana buka, i nema elektro reverzer, ali to mi nije tolika mana, buka je baš onak jača kad se vozi, na leru ne tolko, čim krene dosta. Šteta, inaće uloženo dobiveno po meni odlično.

Ako su kvalitete ko dijelovi Turski kad kupiš onda ima da plačeš
Ha, nije sve tursko smeće. Mislim ima raznih brendova. I poljska ima šrot koji su si tu kod nas pokupovali, a ima premium marki, tako i ovo. Za jedan Case 105c, skoro pa izađe i 1104 i 704 zajedno, malo fali, i siguran sam da će ova dva napraviti više. Nijedan novi više ne opravdava ove cijene koje jesu. Mene malo muči ta buka, i dugoročno razmišljano kome će se prodat kasnije, ali ne vjerujem da je loš. Za 43000 sa pdv, traktor 110 ks, 5300 msm tezak, ogibljenje kabine, zrak, ehr, 8 uticnica, 16/16 mjenjac, automatska poteznica i jos kojesta...
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Nisam.. stao sam usput pa pogledao ove. Pošto nemam toliko love da se ispružim, nešto rabljeno ću gledat.
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,138
Ha, nije sve tursko smeće. Mislim ima raznih brendova. I poljska ima šrot koji su si tu kod nas pokupovali, a ima premium marki, tako i ovo. Za jedan Case 105c, skoro pa izađe i 1104 i 704 zajedno, malo fali, i siguran sam da će ova dva napraviti više. Nijedan novi više ne opravdava ove cijene koje jesu. Mene malo muči ta buka, i dugoročno razmišljano kome će se prodat kasnije, ali ne vjerujem da je loš. Za 43000 sa pdv, traktor 110 ks, 5300 msm tezak, ogibljenje kabine, zrak, ehr, 8 uticnica, 16/16 mjenjac, automatska poteznica i jos kojesta...
Nije sve samo pitanje je kvaliteta a opet nije ni mala lova.
Opet kad gledaš da fodaš na te 43 možeš bolji stroj kupit.
Znam da se jednom hatat kvario.
Diferencijal ispao.
Malo je problem što niko neće takve kvarove staviti.
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Joj daj @Željac 28 ne drobi. Po tebi niš ne valja kaj god netko pita ili spomene, ni kverneland nije dobar,ni ovaj traktor a ni jedno ni drugo nisi nikad ni videl ni probal.
Ja da imam 43 000 eura iskreno nebi taj traktor ni pogledal,rađe bi uzel nekaj rabljeno par godina staro. Al ako čovjek ide na novo onda za neku poznatiju marku treba dosta dobrojiti,a ne par tisuća samo,al po videu onog lika iz srbije koji radi dosta zemlje nije opće traktor toliko loš.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
Antonio, meni se ti turski traktori ne sviđaju. Nekak su nezgrapno napravljeni, ogromni po dimenzijama s dosta šlampavosti.
Nije možda ni problem kvalitete, za dijelove možda malo više, već to kaj je rabljenog nemoguće poslije prodati.
 

Najnoviji postovi

Na vrh