• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Armin

A

Armin_

Guest
Dobre makine,,,vidim da je staklo slomljeno,,ili je pleksiglas,,na vratima...

Šta češ radit na grapi..........

Reci mi šta ti je ono odispred na fergiju,,,,ona ploča...:shock::shock::?:

ma staklo je i razbio sam ga prilikom kipanja drva( zakacio za neku sljivu).. pa mi se nije dalo promjeniti ( a to je prvo u planu). :D

a zubacu sam mislio malo da ofarbam.. a mislio sam da napravim hidrulicno podizanje ovih sa strana, a jedan majstor mi je rekao da je nemoguce!!! :D

a ploca sluzi za tegove, postavim ih prilikom voznje drva u korpi :D
 

Neško

Član
Tu od
14 Lis 2011
Poruka
56
Dorar traktor, po mom mišljenju da je i sada bolji nego nov IMT.
A i priključsi su ti dobri.
Jesu li to leskovački plugovi?
 
A

Armin_

Guest
jest dobar je, bar za mene, jer imam ga skoro 8 godina, a jos nije imao nikakvih kvarova, samo godisnje ulje promjenim 1-2 . :D
priključci su vecinom u jako dobrom stanju, stim da par njih treba jos srediti. :D
aaa.. plugovi jesu leskovački, kupio sam ih skoro i prezadovoljan sam.. radio sam malo s njima oko 4-5 duluma i stvarno sam zadovoljan...
 
A

Armin_

Guest
evo mene nakon duze pauze.. :D
prilikom rada ovih dana, mislio sam da postavim radio u traktor :cool:, ali nikako ne znam kako?? :confused: Pa ako ima kakav prijedlog, bio bi mu zahvalan!! :D
 

Neško

Član
Tu od
14 Lis 2011
Poruka
56
Ja sam postavljao pa pogledaj u mojoj temi "neško" možda ti se svidi, pa ako odlučiš mogu tiskrenuti pažnju na par sitnica na koje bi bilo dobro da obratiš pažnju.
Ovako je ispalo:
2vuas7s.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
Nema zime,,,,,,,,,,,,vrhunski soraund,,,,za vrhunski traktor.......:partyman::partyman::shock:
 
A

Armin_

Guest
bravo "Neško" odlicno uraden posao.. dobio sam ideju... radim nesto slicno ovome.. cujemo se oko jos nekih detalja... :D
 
A

Armin_

Guest
kao sto sam se i ranije rasppitivao oko ugradnje radia u traktor, napokon jucer sam se nakanio da i to probam da uradim.. evo nekih slika kako sam ja to radio :

izgled kakav je prije bio bez kasetofona :



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

lagano radovi pocinju:



Uploaded with ImageShack.us

ugradnja drzaca za intrument tablu:



Uploaded with ImageShack.us


photo0633g.jpg

By arminhodzic at 2012-03-25

photo0634d.jpg

By arminhodzic at 2012-03-25

postavljanje zvucnika!!

photo0635.jpg

By arminhodzic at 2012-03-25
photo0636.jpg

By arminhodzic at 2012-03-25

i na kraju, evo kako to sve zajedno izgleda:

photo0642w.jpg

By arminhodzic at 2012-03-25
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro je ispalo..............................:p:p,ala ga sad slušaš....
 
A

Armin_

Guest
jest dobro je ispalo, samo moram jos malo da ga doradim, postavim par prekidaca(da su blize ruci) upaljac, i par lampica da bude jos ljepse ... :D :D
 
B

BAGERISTA

Guest
Ma ima da ispadne,,,,,,,,,,ko grom..
Pazi da ne bude ko u spaceshuttle.......pokreni,,pa pritisni,,pa ovaj pa onaj,,jao,,,,,,još kad sve svitli:lol::lol::drinkers:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
e, jel se to kaj čuje u vožnji?
ova ekipa oko mene provocira da ne bum čul niš kolko su kabine bučne na IMT-u... :scratch

i još jedno pitanje, za bagera znam da nema, vidim da ni ti nemaš, meni nedavno crko, pa jel ima netko brisač na traktoru i da radi?!?!
 
A

Armin_

Guest
Ma ima da ispadne,,,,,,,,,,ko grom..
Pazi da ne bude ko u spaceshuttle.......pokreni,,pa pritisni,,pa ovaj pa onaj,,jao,,,,,,još kad sve svitli:lol::lol::drinkers:

ma nece biti bas kao u spaceshuttle-a ali mislio sam staviti 4-5 prekidaca, jedan za rotaciju, za radno svijetlo, sa neka svjetla, ma nikada ih nije malo, naci ce se nesto za cega ce sluziti.. :D

e, jel se to kaj čuje u vožnji?
ova ekipa oko mene provocira da ne bum čul niš kolko su kabine bučne na IMT-u... :scratch

i još jedno pitanje, za bagera znam da nema, vidim da ni ti nemaš, meni nedavno crko, pa jel ima netko brisač na traktoru i da radi?!?!

ma naravno da se cuje.. samo se slabije cuje otprilike 1800-2000 obrtaja, a brisac nikada nisam ni imao.. mislio sam da ga sada ugradim ali nemam bas toliko mjesta..
ali znam jednog covjeka blizu mene koji ima brisac i koji radi!!! :D :D
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
pitam zato, jer mi crkal brisač, a novi je oko 300kn...
a tak štrlji da sam se jednom opizdil čelom u njega kad je traktor naglo stao...
pri čupanju panja je naglo stao, nisu kočnice tak strašne.... :lol:

a i da ga staviš gore, nemreš onda složit kutiju za radio... :scratch
 

Neško

Član
Tu od
14 Lis 2011
Poruka
56
Armine, odlično si uradio muziku, svaka čast.
Naravno da se čuje, ako je "normalan" gas, prilikom prevoza, oranja itd. E sada ako je puni gas, to je drugo ali ni u autu se ne čuje kad mu složiš puni gas.

Armine,ako budeš radio radna svijetla, predlažem ti da radiš po ideji kolege savorisa to su najbolja i najizdržljivija svijetla, a usput su i najjeftinija sigurno.
Uz malo truda napraviš od otpada odlično radno svijetlo za 3-4 KM
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
pitam zato, jer mi crkal brisač, a novi je oko 300kn...
a tak štrlji da sam se jednom opizdil čelom u njega kad je traktor naglo stao...
pri čupanju panja je naglo stao, nisu kočnice tak strašne.... :lol:

a i da ga staviš gore, nemreš onda složit kutiju za radio... :scratch


Pogledaj na auto otpadu brisač od zadnje šajbe ili onaj za prednje farove.

@Neško
Gdje u kojoj temi je kolega savoris objašnjavao to za radna svjetla?
Može link?
 
A

Armin_

Guest
pitam zato, jer mi crkal brisač, a novi je oko 300kn...
a tak štrlji da sam se jednom opizdil čelom u njega kad je traktor naglo stao...
pri čupanju panja je naglo stao, nisu kočnice tak strašne.... :lol:

a i da ga staviš gore, nemreš onda složit kutiju za radio... :scratch

najbolje ti je kao sto ti je rekao kolega "Cowboy" da probas da brisac potrazis na nekom autootpadu !! :D
 
A

Armin_

Guest
Armine, odlično si uradio muziku, svaka čast.
Naravno da se čuje, ako je "normalan" gas, prilikom prevoza, oranja itd. E sada ako je puni gas, to je drugo ali ni u autu se ne čuje kad mu složiš puni gas.

Armine,ako budeš radio radna svijetla, predlažem ti da radiš po ideji kolege savorisa to su najbolja i najizdržljivija svijetla, a usput su i najjeftinija sigurno.
Uz malo truda napraviš od otpada odlično radno svijetlo za 3-4 KM

HVALA!!!
danas sam prevozio neki kamen i cistio oko kuce, i bas sam testirao muziku.. i jako sam zadovoljan..
aa radna svjetla sam na neki drugi nacin uradio, kada budem imao vremena poslikat cu.. :D
 
B

BAGERISTA

Guest
Pogledaj na auto otpadu brisač od zadnje šajbe ili onaj za prednje farove.

@Neško
Gdje u kojoj temi je kolega savoris objašnjavao to za radna svjetla?
Može link?

Nisam siguran,,probat ču iskopat..:shock:,,,a čito sam,,,i gledo,,ali prošlo od tada,,,,,,,,sad me spucaj,,ako mogu sijetit se di..
 
Na vrh