• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Armin

B

BAGERISTA

Guest
Sad ima da kreše bez greške................:supz::supz:
 
A

Armin_

Guest
Mislio sam na ovu ploču i poklopac:


Njih si trebao poravnati!!

A to što si ti obrađivao, to je kolektor!! :mrgreen:

ma sve sam to ocistio, a ravnati nije trebalo bar je tako rekao majstor..
a korektor je ko nov.. :)
 
B

BAGERISTA

Guest
To majstore,,,,,,,,,a,,,,vidi se sa slika,,,,da je posa odrađen za 10+.:prayer::prayer:
 

proart-ing

Novi član
Tu od
20 Pro 2011
Poruka
6
Već duže vrijeme pratim ovaj forum i na njemu sam naučio dosta korisnih stvari. Sada sam odlučiio da se učlanim i da zajedno sa vama razmjenjujem iskustva. Inače dolazim iz jednog malog mjesta u Bosni.

Od mehanizacije posjedujem:

- traktor IMT 539 godina proizvodne 1986.
- prikolicu za traktor godina proizvodnje 1982.
- plugove osječke
- plugove leskovac
- korpu
- kupilicu za sijeno SIP 200
- sijačica OLT
- zubaču 3-sdijelnu
- motokultivator lombardini (bar mislim)

Nadam se da ćemo se družiti i kroz razgovor i razmjenu iskustava lakše i jednostavnije riješavati probleme.


pozdrav - dobrodošao
 
A

Armin_

Guest
posto me odavno nije bilo na forumu.... vrijeme je bilo da se javim..
kako vidim da svi nesto rade oko trave sijena i baliranja.. po tom pitanju i ja sam nesto radio.. :)

http://www.youtube.com/watch?v=yaaGxCQlWD0&feature=plcp

tu je video onoga sto sam radio.. nazalost nisam slikao kada sam kosio i balirao... pa evo kako sam ja to spremio!!!

PS nemojte zamjeriti sto se malo trese, ali sta je tu je!!!
 
B

BAGERISTA

Guest
dobro je i bitno je da se dela,,,,,,,,,,,,,,,ja imam privatne slikare..:mrgreen::mrgreen:več uigrana ekipa...
 
Na vrh