• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Auto-prikolice

ctx80

Član
Tu od
3 Kol 2011
Poruka
76
Imam jednu prikolicu s papirima veličine sanduka 1.60m dal mogu preradit sanduk da bude 2 metra a da prikolicu mogu normalno registrirat i nemoram na atest ić
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,673
Imam jednu prikolicu s papirima veličine sanduka 1.60m dal mogu preradit sanduk da bude 2 metra a da prikolicu mogu normalno registrirat i nemoram na atest ić

mislim da trebaš. Ja sam ove godine pitao za ugradnju naletne kočnice, sve ostaje kak je, nosivost, dimenzije, pa moraš ići na atest. on ispadne oko 1200 kn, + ugradnja kočnice, tak da je to ekonomski ne isplatljivo (u mom slučaju)
 
I

ihorzic

Guest
evo ja ti imam takvu prikolici i možemo se đorati -
meni trba veća po mogučnosti tandemka
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,673
ja mislim da je

trenutno sad imam 206x112, nos 500 kg, mijenjao bi ju opet za prikolicu takvih gabarita sa naletnom i novijeg godišta. moja je 2003.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,673
Autoprikolice

Kakve imate i da podjelimo iskustva o kvaliteti.. evo par slika od moje, Pongratz, kupljena u Bauhausu 2003.
 
Posljednje uređivanje:

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
stavljao sam vec slike ali u drugu temu.



prikolica je rucni rad, k nama je dosla spremna za otpad.



to je nakon sto sam daske poskidao. takva trula je jos vozila kubik vode u plasticnom kontejneru.







iskoristili su se arnjevi, osovina i ruda posto je na njoj ukucan broj sasije.



gabariti su ostali isti i na tehnickom se provjeravaju! iako je covjek kasnije rekao da toleriraju neka sitnija odstupanja, ali bolje ostavit sve kako je.
cijena materijala i svega skupa je mozda blizu neke manje nove prikolice ali vjerujem da ova nicim ne zaostaje za tvornickima.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,673
Koliko je sad takva?

a imaš u obiju, pevcu, bauhausu, itd raznoraznog smeća po 5-6000 kn bez šasije, i ruda im završava odmah iza osovine, tak da ti teret iza osovine nosi samo blažujka i ono malo piganja na stranici, nemaš ni rupa na čoškovima za ogradu, stranice su spajane običnim spiganim vinklima, i kompletan sanduk ponitan tanikim jeftinim nitnama koje posipadaju ili se razlohaju na 100 km. ova moja je bila 6300, sa dodtanom opremom oko 7000, materjal za arnjeve oko 1000 i cerada 1000
@tibor, lijepo izgleda, sam si ceradu još nabaci gore :)
 
Posljednje uređivanje:

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ni ja baš nešto nemam povjerenja u te nove alu prikolice.
Radije sam za neku staru "Tehniku" BJ i dotjerati ju novo stanje, to su dobre prikolice :)
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
kolega mi je kupio novu prikolicu prosle godine u obiju i iskesiro skoro 6000kn za nju vozio je nesto sitno u njoj i vec ju je morao posarafit po coskovima jer nitne su popucale i svako malo mora kontrolirat sarafe na felgama znaju se otpustit!
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,673
Ni ja baš nešto nemam povjerenja u te nove alu prikolice.
Radije sam za neku staru "Tehniku" BJ i dotjerati ju novo stanje, to su dobre prikolice :)

te nove su pocinčane jeftinije, i skuplje sa cinkotit limom. Ima i dobrih, recimo tpv brežice, torbarina, stema... meni osobno najjaču šasiju ima slovenski tpv, sa naletnom kočnicom....http://www.avto.net/_TOVORNA/ad.asp?ID=6866485
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
ovo je moja,vozila trobrazni plug,frezu širine 222cm,pauka deutz fahr 5m zahvat,tone i tone raznih priključaka kaj za mene kaj za poznanike,prošla sigurno preko 30 000km,promijenio samo pod jer je bio od one "bosanke",pa ga prepičili sa plugima.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Svaka joj čast, još s ovim smješnim kotačima, ma čudo jedno od prikolice! :)
 
Na vrh