• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

automacka kuka

mikser

Član
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
322
pa moze i tako u pravu si,zasad nemam potrebu da je skidam, amogu sa plocom da skinem,a to ti ti je dobra ideja:prayer:
 

reeno

Član
Tu od
10 Velj 2011
Poruka
438
u ti si to zavario fiksno, ja sam zavario ovdje gdje je obilježeno zelenim crtama a ovo gdje su plave crte tu sam izrezao van ovaj flah i samo kroz njega stavio šarafe a napred sam napravio kao ti



Uploaded with ImageShack.us

mo\e[ li nam i ti svoju poslikati
 

mikser

Član
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
322
svaka cast druze lepo si je namestio,sad moram ija moju doterati da bude zetorski.:supz:
 

reeno

Član
Tu od
10 Velj 2011
Poruka
438
odlicno ura]eno, samo da prona]em kuku i ja cu sebi da ugradim, nego gdje kupiti kuku, imate li kakav prijedlog
 

mikser

Član
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
322
evo prepravio sam kacenje kuke hvala kolegi alenvw na ideji samo sto je moja malo uvucenija unutra,da manje propinje traktor moze da se stave bolcnovi fi 25 il srafovi.
.
slD2P72Q.jpg
[/URL][/IMG]
 
Posljednje uređivanje:

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
evo prepravio sam kacenje kuke hvala kolegi alenvw na ideji samo sto je moja malo uvucenija unutra,da manje propinje traktor moze da se stave bolcnovi fi 25 il srafovi.
.
slD2P72Q.jpg
[/URL][/IMG]

odlično meštre
 

reeno

Član
Tu od
10 Velj 2011
Poruka
438
dali drže samo varovi ovu kuku ili ste pojačali odozdo sa kakvim bolcnovima
 

reeno

Član
Tu od
10 Velj 2011
Poruka
438
postoji li kakva mogućnost da ojačate sa šarafima ili bolcnovima, te da se može lako skidati prema potrebi
 

reeno

Član
Tu od
10 Velj 2011
Poruka
438
vidim ova 4 šarafa sa strane koja nose dio za koji je zavarena kuka, vjerovatno kada skidaš kuku da moraš odvrnuti ove šarafe,ja se samo pitam ima li mogućnost kuku osigurati odozdo sa kakvim šarafima ili bolcnima
 

mikser

Član
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
322
nema potrebe odozdo kad se to domacinski zavari,ja sam je zavario sa 4 strane za ovo debelo gvožđe iznad kuke.
a2RG4Tfc.jpg
[/URL][/IMG]
ISPOD deje crveno .
 

reeno

Član
Tu od
10 Velj 2011
Poruka
438
ok, vidim da si dobro zavario , kod mene je prikolica teška oko 1300 kg plus teret oko 5500 kg pa se bojim da to ne bi držalo zato pitam dali se to još može ojačati da ne visi na varu
 

Daja

Novi član
Tu od
17 Sij 2021
Poruka
1
Poz jel mi može ko dati slike kako je složio automacku kuk od ursusa na zetor? Hvala
 

cloos

Iskusan lik
Tu od
19 Sij 2021
Poruka
792
Poz. Ima ko slike kako izgleda automatska kuka na imt 560? Molio bi da je stavi. Ako ima ko jos koji kucni rad od automatske kuke, isto se preporucujem... 😉
 
Na vrh