• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,229
Ma iskrsnula je jedna 5-ica 2.0 sdi za solidne novce pa reko da pitam kaj je to za motor..

A ja sam bas cul da ti 2.0 tdi bas i ne valjaju, dok za ove 2.0 sdi nisam ni znal da postoje..

Za 1.9 sdi znam da ne valja, ali reko mozda je ovaj 2.0 malo bolja verzija, vele da je to motor pumpa diza, al mene najvise zanima potrosnja ulja, jer mi je dosta nadoljevanja ulja od izmjene do izmjene..

PS. Kakvo je sad pak ovo sranje s porezima?
http://www.autostart.hr/vijesti/eurotax-katalog-rabljenih-donosi-do-pet-puta-veci-porez-1652
 
Posljednje uređivanje:

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,272
Čuo sam i ja za neke 2.0 pumpa dizna da nevaljaju, da dizne hoće otić, a to je jako skup kvar.. Zato i pitam za Golfa 6.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,274
SDI, Samo Da Ide...
1,9 tdi kupi i bok, po mogućnosti da poznaš vlasnika
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
2,0 TDI ne valja od 2005-2008 i oznaka motora pd..
Znam iz vlastitoga iskustva jer sam imao 2007 godinu..
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,555
Ta godista sa simens pd su ionako svi zamjenjeni tako da je mana otklonjena. A troska nije ni bilo kad je vw mjenjao.
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
odvozio 380 000km s passatom 2.0 TDI pumpe-dize bez ijednog kvara. Još k tome da je auto bio "čipan" s 140 na 175ks. (ni zamajac ni turbina nisu dirani)

Dizne se mijenjaju besplatno i kad se jednom zamijene zamjenske se ne kvare...

prodao ga prošli tjedan....

nakon 1 000 000km na VAG prešao malo na BMW...
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Jesi ti napravil svu tu kilometražu s njim,dali si ga novog počel vozit?

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
Jesi ti napravil svu tu kilometražu s njim,dali si ga novog počel vozit?

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk

ne, ja sam napravio cca pola...

Ja ga uzeo u Proscheu na jankomiru s cca 186 000 kao povrat s lizinga. Uredna servisna knjiga se podrazumijevala sa kompletnom poviješću servisa i svim servisima napravljenim u ovl servisima...

Znam primjerke koji imaju preko 500 000km i koji se svakodnevno voze.

Problem je što većina tih autiju je iz uvoza i obično su to primjerci koji su gore ispod cijene zbog poveće kilometraže a sve bez servisne povijesti i onda još u tranportu izgube cca 150 000km...
Zbog takvih je sve na lošem glasu...
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,274
Ak misliš da je auto uvijek ful ispravan ak su ga servisirali u ovlaštenom servisu, onda se grdo varaš...
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
Pa ja između raznih kućnih majstora i ovlaštenog servisa uvijek radije biram ovl servis, pogotovo na nekim mušičavim motorima di su neka cake bitne....

nemora bit da je full ispravan al ima puno drugih pogodnosti....
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
Pa ak sad uzmes noviji auto skinut s leasinga. Ima plan odrzavanja koji se mora postivat i nema tu puno mudrosti, osim varanja od strane servisa da ti ne mjenja ulje a kaze da je mjenjao ili za filtere, bude svast.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
Dobro, a jel vozi tu na forumu netko Hondu Accord type-s 2.4 i da ima ugrađen plin??
 

Najnoviji postovi

Na vrh