• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,614
uf..nadam se bu ovo pročitala moja susjeda i kopletni klafeže foruma :icon_pray:

a ti si zaradil đambo pociju kod čingača prvi put kad si u ZG

ipak drugi put

Dobar je strah kome ga Bog dal :(nerd):

Hvala na jutrošnjem pozivu za Čingač ali onaj morž kaj je s menom bil nije zaslužil da nam pravi društvo. Bumo neki drugi put, ti imaš plus iz zalaganja :drink:
 

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
To je izgleda tek početak udara na vozače, posebno starijih vozila kao i onih s jačim motorima veće zapremnine. Ja npr. Placam godišnji porez na auto 700 kn!
 
Posljednje uređivanje:

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,738
CCC, sam kukate, a ne razmišljat sad o tome da za dodatnih 15 ili 20 kn kolko budu povisili, auto bude manje zagađival, i budemo ekološki osvješetniji :D: možda se tim iznosom smanji i udio co2 ili kaj već čim sviraju k..cem o ekologiji :D:
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,662
Znači sutra, ja bi ipak radije protvanj štruklja pa makar susjeda razvlačila tjesto.

Čija susjeda,ni tvoj vrag bedast da ne bi ovak završil:icon_blackeye:
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
kaj rasprodali, onaj Jaskanski gelipter preselio je ministarstvo u frendovu zgradu ( glass tower centar ) a to sigurno niš ne košta.....
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
kaj rasprodali, onaj Jaskanski gelipter preselio je ministarstvo u frendovu zgradu ( glass tower centar ) a to sigurno niš ne košta.....
Oooo da je samo on u pitanje nama bi cvjetale ruže, tekli med i mljeko! 99% ih uvijek radi protiv naroda za svoju osobnu korist, bez obzira na pripadnost stranci, ali da neidemo dalje u off........
Mene samo zanima kada banda misli ozbiljno smanjiti ili komplet ukinuti onu lopovsku naknadu od 500kn za aute koji voze na plin (eko prihvatljivo gorivo) na uštrb benge i nafte koji nisu eko prihvatljivi a nemaju tu naknadu?

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
ma svi su oni žmukljari......

Osiguranje i trošarine to je opet napravljeno da deru sirotinju....

Treba se obračunavat po kataloškoj vrijednosti vozila i gotovo....
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Mene samo zanima kada banda misli ozbiljno smanjiti ili komplet ukinuti onu lopovsku naknadu od 500kn za aute koji voze na plin (eko prihvatljivo gorivo) na uštrb benge i nafte koji nisu eko prihvatljivi a nemaju tu naknadu?
tih 500 kuna nije "porez" nego dio cestarine koju nisi platio( ako imaš auto na plin) a ugrađena je u cjeni benzina i nafte ...mislim da na taj način "bolje prolaziš" od benzinaša
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,770
U konačnici nije 500kn, gledaj da ne plaćaš eko test tako da je nešto manje na kraju.

Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk
 

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
Oni su se uhvatili Co2 emisije ispušnih plinova. Motori koji koriste plin također ispustaju Co2. A kad smo kod poreza, nemoguće je naći pravedno riješenje, jer noviji automobili ispustaju znatno manje Co2 od starijih, s time bi porez na njih trebao biti manji (kao u većini zemalja Eu) od onih starijih kakvih je većina na našim cestama. Čekajte da to uvedu, bude veselo.,
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
I plin emitira CO2. Tih 500kn je nadnica za strah :D:
 

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
618
Ne mogu razumjet ljude koji se boje plina u autu.

Ne mogu razumjet nekoga tko se boji plina koji je u boci s 1 cm debelom stjenkom a ne boji se benzina koji je u limenom ili često i plastičnom rezervoaru debljine 2mm i puno je zapaljiviji i eksplozivniji od plina.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Fora je u tome da se u eu potiće vožnja na plin, kupovina novih vozila...., jedino kod nas te sustavno deru ko zeca sa svim mogućim nametima i još ti 10g obračunavaju porez na novo vozilo(porez na glupost)! Ne dao Bog ako imaš novi auto sa možda puno manjom potrošnjom i boljom ekologijom pa da uštediš koju kunu.

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,614
Svima je jasno da se ježi pomalo ježe..... tak je i ovo, fučkaš 15-30 kuna jednom godišnje, ali puta toliko automobila dnevno ili godišnje .... ionak su nam to več naplatili svakom potrošenom litrom goriva.
A kaj bu s traktorima, kak budu tam obračunavali, po vuri?
Cil teme pronači način kako oteti kunu i u celofan omotati priću.

Zagađivanje atmosfere i ispuštanje, nek si malo pogledaju parkirališta pred centrima pa budu vidli kaj je ispuštanje.
Nebitno jel se voziš na plin ili bilo koje drugo pogonsko gorivo.

Svi mi zagađujemo ovaj svijet na neki naćin, neki svojim postojanjem, a nekima je dovoljno da se graha natovare pa ispuštaju.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,737
Da oni imaju mozga u glavi, riješili bi to na stručan način. Al počto je svima nama znano tko se i zakaj zapošljava na krucijalno masna mjesta .... lakše je ovak ! Jer ionak ti i takvi nikome za nikaj ne odgovaraju.
 

Najnoviji postovi

Na vrh