• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,270
Malo proba tempomata :icon_smile:
I prije neg me opet napadnete zbog mobitela u autu, slikano je na zatvorenoj cesti di nema nikakvog prometa :(angel):

14572783_526411964223252_8481947351467594801_n.jpg
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Svejedno jel zatvorena cesta, pista ili kaj već...
Rukama je mjesto na volanu, pogledu na cesti. Ti se samo igraj dok ne nastradaš.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,614
A kaj jebete dečka, pa niste mu ga vi kupili, niti je vas nagovaral da si istog takvog kupite. Štel si je imati takav auto pa si ga je kupil i bu si ga održaval kak zna i more.
Garant bu bolji od onog Renolčeka kaj je imal.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Bolji je ali jeftiniji za održavanje nekom ko ne radi nije baš...
Čudno mi je da tino nije okinul koji selfi u vožnji...možda i je ali ga još nije del tu...

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,523
Tino,
vozil si 22 m/s, pa dok reagiraš projde još toliko, a dok se zaustaviš možeš dodati još 45 m. Dakle ukupno oko 90 m, a na tom putu se more svašta dogoditi.
Zato slušaj kaj ti veli ZJ i mi ostali koji imamo nekaj iskustva (vozačkog i životnog).
Bili smo mladi, radili slične stvari, da ne velim gluposti, Ali samo zahvaljujući dragom Bogu neki od nas nisu imali nesreće.
Mlad si i ne znaš kak je to biti star. Čuvaj se pa buš imal šansu i to doznati.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,270
@oficir, a kaj ti misliš da je meni tatica kupil passata? Grdo se varaš...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,614
Da se razmemo, moj komentar je bil vezan na Tinekov odabir auta.


Kaj se vožnje tiče ( kad ste se več dotakli).
Ja nemam kilometri u guzici ko mnogi od vas, ni blizu, a ni godina, mada ima koji imaju godina ali i kilometri .... mada sam Jugu prokrstaril duž i poprek, a i dio okolice ....

Moje iskustvo u vožnji je takvo da kad god sam se vozil po znakovima nisam bil usredotočen na vožnju, navek sam zveral okolo.
Kad sam se malo brže popeljal bil sam puno pažljiviji i nisam imal vremena ogledavati okoliš. Naravno s tim su i kazne stigle, ali lako je bilo onda... za kutiju ibara.....

Kad čovjek primakne sic šofer šajbi (valjda onda bolje vidi) i primi volan čvrsti s obje ruke (nije opušten) ..... mora da je početnik ako je mlad..... a kad je star bolje da taj isti volan pusti iz ruku.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,614
ja sam više kilomeri napravi držeč volan nogama nego rukama

Da te ne poznam i da nemaš među nogama kaj imaš ..... povjeroval bi ti.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Stvar je vrlo jednostavna, ili jesi za volan ili nisi, nema tu neke velike matematike. Ima puno ljudi koji voze a neznaju vozit i ti su naj veća opasnost na cesti, tipa dok ti zakoči jer je zeleno busnulo na semaforu, a crveno se pali tek za 10sec pa ti 30litri gulaša završi pod nogama ili neznaju pravilo desnog ili ne poznaju prometnog policajca...., uffff mogel bi se raspisati, mada sam i ja daleko od savršenog :)

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Da te ne poznam i da nemaš među nogama kaj imaš ..... povjeroval bi ti.
uf..nadam se bu ovo pročitala moja susjeda i kopletni klafeže foruma :icon_pray:

a ti si zaradil đambo pociju kod čingača prvi put kad si u ZG
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Stvar je vrlo jednostavna, ili jesi za volan ili nisi, nema tu neke velike matematike. Ima puno ljudi koji voze a neznaju vozit i ti su naj veća opasnost na cesti, tipa dok ti zakoči jer je zeleno busnulo na semaforu, a crveno se pali tek za 10sec pa ti 30litri gulaša završi pod nogama ili neznaju pravilo desnog ili ne poznaju prometnog policajca...., uffff mogel bi se raspisati, mada sam i ja daleko od savršenog :)

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
ne bi se složil , ja za sebe znam da sam loš šofer , i zna mi krepat auto na semoforu
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Nisam niti ja savršen, daleko od toga, ali vožnja je, barem po mom mišljenju, 20% znanje iz škole i 80% logika za volanom.

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
ne bi se složil , ja za sebe znam da sam loš šofer , i zna mi krepat auto na semoforuoglas
Nebi se složil. Skiro svi današnji auti krepavaju na semaforu... :D:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,614
uf..nadam se bu ovo pročitala moja susjeda i kopletni klafeže foruma :icon_pray:

a ti si zaradil đambo pociju kod čingača prvi put kad si u ZG
Znači sutra, ja bi ipak radije protvanj štruklja pa makar susjeda razvlačila tjesto.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
5,894
Malo da vas prekinem..
Moj auto,koji se ujedno i prodaje :)
Ford Focus C-max-2.0 TDCI
505fuFv.jpg
 

zagi01

Član
Tu od
20 Pro 2013
Poruka
296
Malo proba tempomata :icon_smile:
I prije neg me opet napadnete zbog mobitela u autu, slikano je na zatvorenoj cesti di nema nikakvog prometa :(angel):

14572783_526411964223252_8481947351467594801_n.jpg

jel to cesta tam kod bolnice bračak?
 

Najnoviji postovi

Na vrh