• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
:icon_weed:

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=jUbzkGZ-cmU[/YT]
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,386
Neki djavo je u instrument tabli, gasi se kada upalim svjetla. A na indikatoru sam provjeravao i kada upalim auto čim digne pritisak gasi se lampa ispitivača.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Dali ima neko osiguranje u Hrvatskoj koje nudi mladim vozačima popust na registraciji? Imam 19 godina i auto od 1900 kubika i 120 ks pa gledam da me jeftinije izađe...
..zapravo ne znam jel tak kod svih osiguranja , ali ispada da je do 26-ste najbolje regati auto na starce ili starije ..a kasnije "potegnuti " popust od njih

ova stranica malo pomaže
https://kompare.hr/osiguranje/auto-...UfP_jgff2zqD2gLggBjfurSqCah1ZE-lJMaAnHd8P8HAQ

ali obično ekstra bonus dobiješ tek kad sjedneš s agentom
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,386
Najvjerovatnije da je negdje problem sa masmo. Svakako tabla se skida ovih dana jer kad je je prepunjavao idioti skinuli klemu pa sve pocrkalo što je bilo uključeno, tako da ne radi pokzivac temperature, goriva i sat. Valjda će električar otkriti o čemu se radi.
 

MARIETO88

Član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
349
Masa je u pitanju, frend mi imao isti slucaj na kamionu :/

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,386
Meni je bitno da se ne mora ceprkati po motoru,a ovo ostalo je manje bitno, jer mi ta skljopocija treba svaki dan.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,834
Šta se tiče aditiva u gorivu.
Radije ču potražiti benzinsku postaju koja ima dobro gorivo nego sipati aditive. Svatko od nas može vodu dosuti u rezervar u boljem omjeru i jeftinije nego što nam neki prodaju.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,220
Meni se cini da cijeli ovaj svijet ide u "muski spolni organ od ovce"..
Imam osjecaj da za koju godinu budu svi ljudi poludjeli..
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
fe783bc6c6d01391260a59f70e07d6bb.jpg

[emoji23] [emoji23] [emoji23]
 

MARIETO88

Član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
349
Danas idem na probnu vožnju volva v40 cc, nmgu čekati više novu imprezu, ako bude ispunio ocekivanja ulazi u uži izbor, ako premasi ocekivanja mozda se naruci odmah.
Sad rekli su da dođem tad i tad, samo nisu odg jel imaju bas model sa tim motorom :/ Gledam T4 AWD, 190Ks i 320Nm sa 8-stupanjskim DSG. Sad znam da su volvici kvalitetni auti(bar su bili?), ali jel ko imao iskustva sa njihovim automatikom (geratronicom) i taj 2.0 turbak jel to njihov motor ili su uzeli od nekoga? Potrošnja, jel mogu očekivati bar napisano + pol još toga ili ide još gore?

p.s. vi koji ste uvezli aute, je se to isplati? Gledam cijene, prije 3 godine sam mogao za te pare uzeti BMW 3 sa 2.0xi motorom i Mperformenc paketom, a dns uz PDV od 25% + PPMV(glupi smo kaj se ne bunimo na ovu budalaštinu) nmgu dobit ni Mercedes A klasu, a kamoli 3 -_-

Kod mene ima dosta audia A4 i BMW 3, ali to su ljušture, ono lip auto sa 2.0TDI ili 318d motorima, a od opreme nema ništa. Meni tako nešto nema smisla, auto da se kur***, bolje klasu ispod pa opremiti ga kako spada.

Nezz za Vas, ali meni bi stvarno dobro dosao auto sa adaptivnim tempomatom, senzorima za mrtvi kut, automatskim kocenjem i takvim stvarcicama, em što mi pojednostaviti život, em kaj sam ja sigurniji, a i drugi oko auta.
Sry na dužini, molim iskustva sa volvičima :) hvala!

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Marieto, izvan onoga je kaj si pital: Vitara ti ima adaptivni tempomat. Da ne povjeruješ za taj "jeftini" auto.
 

MARIETO88

Član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
349
ZJ, znam da puno pitam, meni bi i vitara dobra bila, ali nisam ja jedini koji odlučuje. Stari mi za neke marke nece ni cuti, jbg..., ja predložim, on odbije
 

Najnoviji postovi

Na vrh