• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,386
Ebemu patka kolega pa uvijek naletis na feler auto. I BMW ti vise trosi nego kod ovih ostalih.
 

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
Ebemu patka kolega pa uvijek naletis na feler auto. I BMW ti vise trosi nego kod ovih ostalih.

Moj auto troši više od drugih jer većina neće reć stvarnu potrošnju, :eek::
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
Kaze meni covjek koji vozi audi a8 4,2 dizel sa cini mi se 340-360 hp,da mu po gradu trosi 15 tak litara,a ja se ono mislim kako toliko auto sa toliko ccm trosi 15 a ja sa pasatom 1.9 130 hp lagane voznje imam potrosnju 9-10 l a po istom gradu vozimo..,
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Pa nije 15 litri baš tak malo. Pa koliko bi onda trebal kamion trošiti?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Kaze meni covjek koji vozi audi a8 4,2 dizel sa cini mi se 340-360 hp,da mu po gradu trosi 15 tak litara,a ja se ono mislim kako toliko auto sa toliko ccm trosi 15 a ja sa pasatom 1.9 130 hp lagane voznje imam potrosnju 9-10 l a po istom gradu vozimo..,
bez obzira kaj su na papiru , ne može on po gradu iskorititi baš sve konje koje ima
konji = energija , energija = nafta
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,767
Evo moje pile,stigla pred par dana,Corsa 1.4 16V 90,Enjoy oprema.
 

Prilozi

  • 20170505_151112.jpg
    20170505_151112.jpg
    59.1 KB · Pregleda: 82
  • 20170505_162643.jpg
    20170505_162643.jpg
    39.3 KB · Pregleda: 74

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,767
Razlika između C i E linije,dan i noć,naročito iznutra.
 

Prilozi

  • 20170507_092424.jpg
    20170507_092424.jpg
    63.4 KB · Pregleda: 84

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,728
Evo da odgovorim..
Jebeno osiguranje mi je ponudilo prvi puta 6500 kn, na to sam se zalio, onda su rekli da budu podigli iznos na 13000, ali dok prode nekakav prekrsajni postupak..
Reko, kakav postupak, pa sestra nije bila ni prijavljena prekrsajno.

Onda sam dogovoril da ga odvezem k majstoru po svojoj zelji i da ce doci procjenitelj k njima dok ga rastavi i da napravimo ponudu..

Majstor ga rastavil i popravak je iznosio 14500 kn i ovi se slozili s tim i majstor ga popravio i dok im je poslao racun, ovi se nesto uzjebali i kazu da ce platiti samo pola, a drugu polovicu budu platili dok prode opet onaj prekrsajni postupak s pocetka price, jer kao, njihov osiguranik se zalio na prekrsajnu prijavu..

Odmah sam otisel k odvjetnici i ona je pisala zalbu i sad mi je neki dan javila da mi je zalba odbijena i da budemo pozvani na sud jer se ovaj zalio na prijavu..

E sad ako majstor ne bude htio pricekati dok to ne prode budem mu platio, a osiguranje cu onda tuziti samo tako i ima da im bude muka..

Decki, samo molite Boga da do takvog necega ne dode, jer bez tuzbi tu nema nista, vise ti nitko nista nece dati ni isplatiti , samo muljaju..

Znaci kak si naveo, dobio si manje od 2000 eura s tim da budes i na sudu zavrsio ( moja predpistavka je i bila tak).. S tim novcem onda jedino mozes uraditi auto kod uber Jozinog malog, kak je nas forumski "strucnjak" naveo. Kaj on ima sad na to rec bas me zanima??
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,219
Bas tak..
Auto je popravljen i vec sam napravil s njim 2000 km, al jos polovicu iznosa popravka je osiguranje duzno platiti majstoru i s tim se sad natezemo..
Bez tuzbe nebu nista na kraju..
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,728
Zalosno da se natezes za taj iznos...sta bi tek bilo da si po njegovom odvezao u ovlasteni i da je iznos bio prek 30000 kak je naveo....

Al eto..popio pamet cjelog svijeta a sad ga ni u maunama nema da napise svoj "strucni" komentar
 

ikashina

Član
Tu od
22 Tra 2011
Poruka
73
Ajmo mehaničari, nije hitno ali da li je se mozda netko susreo sa ovim problemom. Radi se o Golfu V, 1.9 TDI motor, maloprije mi u vožnji odjednom neće da povuče. Ja gasa dao, on polako obrtaje diže....prvo sam mislio da je upalio safe mode, i izgasio sam motor i ponovo upalio, da bi restartirao kompjutor, da mi ugasi safe mode, ali ništa on i dalje neće da vuče i tako sam par puta oprobao, ali i dalje isto, počeo sam se bojati da mi je turbo riknuo. Kad kasnije u vožnji odjednom sve uredu, da bi kasnije odjednom opet se to događalo i tak stalno poslije, čas uredu sve, čas nije...znači nije safe mode, već je nešto drugo u pitanju...pošto mi auto treba, a tek ga mogu u majstora sljedeći tjedan voziti, zato sam vas molim za pomoć što bi moglo biti u pitanju...jer ako mogu sam nešto zamijeniti, volio bih sam nego da otram majstoru pa da mi kaže je ovo je ono, pa onda mijenjat to i to, pa na kraju ne bude to...jer mi je bilo takvih slucajeva prije sa autom

Poslano sa mog SM-G360F koristeći Tapatalk
 
Posljednje uređivanje:

ikashina

Član
Tu od
22 Tra 2011
Poruka
73
Hvala, volio bih i ja da bude nesto banalno...a da se provjeri senzor, treba na dijagnostiku? Mislim da se u vožnji čita protok zraka, da li ispravno mjeri ili?

Poslano sa mog SM-G360F koristeći Tapatalk
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Treba ič na probnu vožnju sa priključenim testerom,tek tako se mogu odčitat parametri.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Mislim da ti kolega Abarth dobro pogodio,probaj ga jednostavno odpojit(samo struju)moro bi bit iza filtera zraka,ak tad normalno radi onda je to.
 

ikashina

Član
Tu od
22 Tra 2011
Poruka
73
Hvala kolega Abarth i hotela :) Pokusat ću sutra to napraviti kao što si ti rekao, ako ne, onda mora majstora sačekati i onak sam dogovarao sljedeći tjedan zamjenu homokinetičkog zgloba i moram ga još regati, u roku od 10 dana, tak da mi i ovo dođe kao sol na ljutu ranu

Poslano sa mog SM-G360F koristeći Tapatalk
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,509
A možda šteka turbina, on ima variabilnu ..... Moremo mi tu nagađati tri dana ali dok se ne spoji na dijagnostiku teško bu odgonetnuti kaj ga boli.
 
Na vrh