• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

ikashina

Član
Tu od
22 Tra 2011
Poruka
73
Znam, maloprije morao negdje otici hitno...kad mi se upali lampica zuta od motora i izbaci mi na board "abgas werkstatt"...a dok sam danas presao više od 100km s "kvarom" nije mi izbacivalo ništa, s tim da kažem da mi je i lani ovu izbacilo grešku i bilo je neko vakuum crijevo od turba otislo i kostalo me samo ono oko 350kn...a što se tiče turba, ono uvijek malo fijukuće, čak se čuje i kad auto neće da vuče tamo negdje oko 2000-2400 obrtaja...jeli malo veća uzbrdica neće u 3 brzini preko 2800 obrtaja, a da za četvrtu i petu ne govorim

Poslano sa mog SM-G360F koristeći Tapatalk
 

jandric200

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
593
Koji je omjer miješanja 2k boje - utvrđivača - razređivača. Bezbojni miješanje i dali se špric kit miješa s nečim.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,219
Ajmo mehaničari, nije hitno ali da li je se mozda netko susreo sa ovim problemom. Radi se o Golfu V, 1.9 TDI motor, maloprije mi u vožnji odjednom neće da povuče. Ja gasa dao, on polako obrtaje diže....prvo sam mislio da je upalio safe mode, i izgasio sam motor i ponovo upalio, da bi restartirao kompjutor, da mi ugasi safe mode, ali ništa on i dalje neće da vuče i tako sam par puta oprobao, ali i dalje isto, počeo sam se bojati da mi je turbo riknuo. Kad kasnije u vožnji odjednom sve uredu, da bi kasnije odjednom opet se to događalo i tak stalno poslije, čas uredu sve, čas nije...znači nije safe mode, već je nešto drugo u pitanju...pošto mi auto treba, a tek ga mogu u majstora sljedeći tjedan voziti, zato sam vas molim za pomoć što bi moglo biti u pitanju...jer ako mogu sam nešto zamijeniti, volio bih sam nego da otram majstoru pa da mi kaže je ovo je ono, pa onda mijenjat to i to, pa na kraju ne bude to...jer mi je bilo takvih slucajeva prije sa autom

Poslano sa mog SM-G360F koristeći Tapatalk

To isto mene muci na mk 4, ali nikak uhvatiti vremena da ga odvezem k majstoru, dobro, moj ide jos donekle do 3000 okretaja, a poslije je gori od sdi-a, od 120 do 150 navlaci tri dana, a dalje ni ne moze..
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Koji je omjer miješanja 2k boje - utvrđivača - razređivača. Bezbojni miješanje i dali se špric kit miješa s nečim.
omjer ovisi koja je boja , marka , itd ..pitaš gdje kupiš

špric kit mješaš s nitkom , ako je nitro baza ,
 

ikashina

Član
Tu od
22 Tra 2011
Poruka
73
To isto mene muci na mk 4, ali nikak uhvatiti vremena da ga odvezem k majstoru, dobro, moj ide jos donekle do 3000 okretaja, a poslije je gori od sdi-a, od 120 do 150 navlaci tri dana, a dalje ni ne moze..
Ja sam svoga jutros ostavio kod majstora, pa ako ne stigne danas pogledati auto, ujutro će onda. Uhvatio sam ga u gužvi.... Tvoj kolega još i ide, moj se samo zblesira, neće nikako ni da ide, ne bitno u kojoj je brzini...

Poslano sa mog SM-G360F koristeći Tapatalk
 

ikashina

Član
Tu od
22 Tra 2011
Poruka
73
Riješio mi je majstor danas poslijepodne problem. Otišla mu je bila klapna na usisu od turba, stavio je polovnu ispravnu, imao ju je kod sebe i auto sada normalno ide

Poslano sa mog SM-G360F koristeći Tapatalk
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,374
Ljudi aj ako netko zna. Kupio sam radio 2 din sa 7" zaslonom. Spojio ga i radi normalno. Upalim auto i dalje radi, al' čim krenem nazad ili naprijed radio crkne i pokušava se upalit al niš. Znači dok je upaljen na leru radi normalno čim ubacim u brzinu on crkne. Zna netko u čem bi mogo bit problem? Inače auto je laguna 2002 1.9 dci
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ovisi kaj hočeš od njega , ako samo da radi spoji mu plus i minus , eventualno osvjetljenje preko svjetala ...ostalo izoliraj ..naravno antenu
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
A jel se komplet ugasi ili samo ekran krepa? Nekada davno dok sam još bil zagrijan za te igrarije po autima blaupunkt je radio samo na mjestu, čim je auto bio u pokretu odmah je gasio ekran, navodno iz sigurnosnih razloga da se u vožnji ne bulji u njega. Isto je trebalo nekog vraga prebrikati, ali tad je još to sve radilo na žgance tj. nije bilo tih ekrana na dodir i kojekakvih čuda.
 

DanXo

Član
Tu od
8 Velj 2017
Poruka
79
Imam takvog sličnog radija u autu, 2DIN, dual-core, 800x480, 1 GB RAM, Android 4.4.4. Radi bez problema, doslovce plug 'n' play, stari van, novi nutra i dela, čak i tipke na volanu. :D
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,374
Gogo, ak imaš 2 đeka (euro đek) onda možeš i u octaviu spojit.

Uspio sam riješit problem, bio sam prvo spojio sa orginalnim renaultovim jackovima pa nije radilo, al' sam sad prespojio žice na novi đek koji sam dobio sa radijom i sad sve funkcionira. Sad planiram rikverc kameru ugradit.
 

Najnoviji postovi

Na vrh