• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,077
A kaj će vam tak jaki auti?
Čemu?
 

jurek

Dobro znana faca
Tu od
6 Srp 2013
Poruka
670
ZJ, ma nije fora u jačini nego veličini. Dok nakladnem familiju, (dvoje dece i babu) kolica, dok baba nakladne sve dječje potrebštine, pa me mali najebe kaj zemem cucka, botje za ribičiju, ja vozim z nosom na volanu. Odlučil sam da bum kupil karavana, izbor je pal na audi, a ovaj mi se dopal. A i pun mi je kufer ovoga merđija. Nebreš z njim imt 506 s prikolicom iti preticat jer je skoro pa brži nek ja.
A kaj je najgore đukac mi je suvozač i nonstop mu je lampa pod mojim nosom, a z lampe mu smrdiii. Ve se bu on lepo v bunkeru vozil pa nek smrdi kome oće.
 
Posljednje uređivanje:

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Kupil bi Audi a4 1.9 tdi avant. Godište mi ovisi o cijeni, al motam se od 2001. do 2003. Ima ko kakva iskustva? Znam da su motori pouzdani. Znam da su im prednja ramena boljke. Ima jos neko neke primjedbe na taj auto?

To su dobri pouzdani auti sa 1.9 motorima,idu 500000km bez brige i normalnog vlasnika.
Ramena im nisu boljka,nego originalna kad se sve mijenja koštaju dosta,Audi je to ipak.
Mnogi krpare pa mjenjaju dio po dio i stave zamjensko onda postaje boljka.

Boljka im je senzor protoka zraka i još neki senzori koji znaju zezat.
Inače pouzdan auto.
Ja sam trebal kupit jedan uscuvan na kojem je sve zmenjano al sam imala nekih problema i odustal.

Ovoga sam htjel al nisam uspel lovu skupit i ostal sam tak kak jesam sada i dalje.
http://www.njuskalo.hr/auti/audi-a4-1.9-tdi-max-sacuvan-oglas-12604543
 
Posljednje uređivanje:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,077
Jurek, kupiš kombi ili tamića.
Ak se ionak voziš kak cigan, bar ti ostane mesta za rezervu plave, čitaj demižon, i vreću krumpera:D:
Tamić bar ima i pregradu između šofera i putnika :(giggle):

A komu buš dal "črnu juhu", kad bu ovaj išel na plin?
 

jurek

Dobro znana faca
Tu od
6 Srp 2013
Poruka
670
@ZJ
Je, čuj, kaj da delam, naš cucek je član familije, pa ga izvedemo na obiteljske izlete, decu moram zeti jer se pišeju na mene, a babu pak moram zeti jer bi z decom ponorel. Najrejši bi da sam pes ide z menom.
A za juhicu nema brige, već ju prosljeđujem dalje ak je ima viška.
Je, ZJ, pazi kak se spominaš, nisu cigani nek su romi. Buš još i v buksi završil:D:
@ puknuti
Naravno. Ti ne? Probaj.
 
Posljednje uređivanje:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,077
A, ne! Cigan je malo širši pojam od cd-a...
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
Velim, ja bi mu još lupil plin, pa kud puklo..

Nije taj motor za plin. Ima mekanu glavu pa propadnu ventili... Sređivanje 20ventilske glave - a-a...
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
Moj frend na kangoou imal havariju na glavi, nije presel niti 20 000km. Nekak je to prebil sa likom koji mu je ugradjival, al ak se ne varam, stete bilo za 1000€.
Ventili(usisini) i sicevi pregore, jer plin koji je vec u plinovitom stanju, nema nikakvu mogucnost hladjenja niti podmazivanja. A neke glave niti nemaju prave siceve:icon_toilet:.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Ima sistem sa dodatnim podmazivanjem ventila pa se ti problemi izbjegnu.
 

jurek

Dobro znana faca
Tu od
6 Srp 2013
Poruka
670
Nije taj motor za plin. Ima mekanu glavu pa propadnu ventili... Sređivanje 20ventilske glave - a-a...

Ma nemoj. Ti ga imaš pa znaš? Ili pišeš kaj si čul?
Prijatelj koji je z menom delal ima a4 2.0 s plinom već 7 let i nikad ništ.
Šogor ima megana 4 lete s plinom, tak ga je kupil, nikad ništ.
Ali je zato pajdo kupil novu alfu 156 del nutra plin i zgoreli su ventili nakon tri lete.
Sused ima mečku ml320 isto odjebali ventili od plina.
Tak da me niti nije briga, jer sam se tak i tak odlučil za dizela jer nekak mi plin ne diši.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,077
Veliš ti da nikaj od plina. Nikam bez tamića i črne juhice :)
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
Ma nemoj. Ti ga imaš pa znaš? Ili pišeš kaj si čul?
Prijatelj koji je z menom delal ima a4 2.0 s plinom već 7 let i nikad ništ.
Šogor ima megana 4 lete s plinom, tak ga je kupil, nikad ništ.
Ali je zato pajdo kupil novu alfu 156 del nutra plin i zgoreli su ventili nakon tri lete.
Sused ima mečku ml320 isto odjebali ventili od plina.
Tak da me niti nije briga, jer sam se tak i tak odlučil za dizela jer nekak mi plin ne diši.

U obitelji imam čovijeka koji 10 god radi u ovlaštenom vw audi servisu...
2.0 20v opće nema sređene ojačane siceve već je cijela galva čisti alumini koji se stopi od plina koji ima puno veću temperaturu izgaranja. Da li taj motor može vozit na plin - može, da li može napravit 100 000km na plinu e to NE može...

Prijatelj koji je z menom delal ima a4 2.0 s plinom već 7 let i nikad ništ.

I moja žena ima auto, i zamisli već 2 meseca ni taj auto vidil benzisku. Zamisli kako je to dobar auto a ja tjedno tankam po 70 litri va svoja kolica...


a koji motor je za plin i zašto?

Puknuti aj ne prcaj :D

Vw /audi je samo s 1 motorom imao plin u ponudi, zapravo ga ima još uvijek. To je stari 1.6 8-ventilski motor s 75kw. Njega si mogal kupit u A3, golfu 6 u seatu, škodi itd. TI auti imali su manji rezervar za benzin, lijevanu usisnu granu i još masu drugih sitnica..
 
Posljednje uređivanje:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,077
cigansko srce je u meni... Pardon: romsko srce je u meni
S prvim bi se složil (svi smo pomalo takvi), a za drugo neznam.
Naime, cigan je osobina, a rom je...hmmm, kaj ono? Vrsta memorije?
 

Najnoviji postovi

Na vrh