• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Nije GTD. 150 ks je. Gledao sam, ali na kraju smo se odlučili za novo, a ne za uvoz, a konkurenti su u toj opremi bili dosta skuplji.
 

Ekonomist

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
516
Čestitam. Koje je auto najbolje? "Novo" (gdin. Ford).

Poslano sa mog ONEPLUS A5010 koristeći Tapatalk
 

MARIETO88

Član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
349
Suup auto, ali nadam se da ga volis da peres...., bijela i crna boja su vrag.

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Čestitam. Koje je auto najbolje? "Novo" (gdin. Ford).

Poslano sa mog ONEPLUS A5010 koristeći Tapatalk


to je reko čovjek koji je proizvodio automobile , jel njegovo mišljenje relevantno?
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Nije rekel da je najbolji Ford, nego novi auto. No, danas su razlike u kvaliteti ogromne pa je ponekad bolji rabljeni od novog koji je za koju klasu niže rangiran a cjenovno su približno jednaki.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Sta ti sada mjesas kruske i jabuke? Kakav Davor Ivo Stier ima veze s ovom raspravom o biciklinima na mamlazni pogon?

Kakav je da je bitno da vozi... Ovaj gore golfin je zgodan autic, a selo neveselo tko hebe :D
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
a gdje sam ja ili holans reko da je najbolji ford ?

3 negacije.
1. nisam nigdje rekel da si ti rekel da je ford,
2. nije ni g. Ford rekel da je najbolji auto (novi) Ford i
3. nije uvijek najisplativije kupiti novi auto (moje mišljenje).

Mogli bi se tak nastaviti nadmudrivati ko v Saboru :(giggle):, ali ja više ne bum.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
3 negacije.
1. nisam nigdje rekel da si ti rekel da je ford,
2. nije ni g. Ford rekel da je najbolji auto (novi) Ford i
3. nije uvijek najisplativije kupiti novi auto (moje mišljenje).

Mogli bi se tak nastaviti nadmudrivati ko v Saboru :(giggle):, ali ja više ne bum.
ja sam dužan jedno objašnjenje , ako tvoj post 6026 nije odgovor na moj i post ekonomista (prvotno napisano holandca ) onda sam u opsajdu pa se ispričavam a ako je onda me boli k urac :drink:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,175
Mene je više strah kamo Tino sjeda ovako utegnit, još metio ove velke felne, a male gume, voli izgleda da mu se bubregi mješaju... :(giggle): :p:

A ako nije On u pitanju, onda me baš briga hahah

Oćemo okladu da je moj auto udobniji na tim 20 od većine vaših i da je među najvišima na forumu? :(giggle):
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,175
Zanimljivo je kad dođeš tak na susret pa svi gledaju šta je to :(giggle):

36420559_818302015034244_3189641137203707904_n.jpg
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
daj malo poslikaj taj ovjes , i linka na kit ..da i ja balkanac osuđen na spiralne opruge uživam u udobnosti '
?
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,456
Clio 1.2 benz. gori lampica zna netko o cemu se radi?
Zafrkavao me u voznji, gasio se pri visim okretajima, kasnije normalno ide. U leru dam gasa ne prima normalno.
bec3da72a5bb5ab1ad529ff10499555d.jpg
 
Na vrh