• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,364
A šta si očekivao za te pare? Vidim sad na oglasu što si stavio da je dizna 0.8, po meni premala pa se ni ne čudim štopanju
 

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
897
Da , dizna je glavni problem... medjutim, ovaj sto sam kupio ne valja nizasta!! Iz njega jedino ide razredjivac on ide bez prekida 😂😂
 

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
897
Ko mu je** mater iznervirao me... Sad imam jedno pitanje, na ovoj fijesti, obzirom da je spremam za registraciju :D Zadnji lijevi tocak kad pretisnem kocnicu zakoci i uopste nece da otkoci dok mu ne odsrafim onaj ventil za drenazu , cim ga odsrafim tu izadje glincerin i tocak se vrti ok, medjutim, cim opet pretisnem kocnicu tocak ukoci i nece da se otkoci. Pretpostavljam da je kocioni cilindar. Medjutim imam problem ne mogu da skinem dobos, izgleda mora da se odsarafljuje onaj centralni saraf da bih ga makao. Sad, problem je sto je on valjda stegnut pneumatskim pistoljom, a ja ne znam koji je navoj jer nijesam skidao nikad 🥵🥵
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,543
Prije će biti fleksibilna cijev u pitanju, fleksi cijev može biti (na očigled izvana dobra) ali zna iznutra pomrviti se guma i zaštopati protočnost ulja. Kad stisneš kočnicu ulje pod pritiskom ide ali se ne vraća i cilindar ostane blokiran.
 

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
897
Prije će biti fleksibilna cijev u pitanju, fleksi cijev može biti (na očigled izvana dobra) ali zna iznutra pomrviti se guma i zaštopati protočnost ulja. Kad stisneš kočnicu ulje pod pritiskom ide ali se ne vraća i cilindar ostane blokiran.
Sto predlazes?
 

LAKI

  
Tu od
13 Velj 2019
Poruka
1,120
Pa kad zaglavi kočnica odvi cevku što dovodi ulje pa ćeš videti dal će da se vrati
 

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
897
Pa kad zaglavi kočnica odvi cevku što dovodi ulje pa ćeš videti dal će da se vrati
Vrati se brate , tocak otkoci potpuno, ali kad opet pretisnem kocnicu tocak zakoci I nece da se pomjeri dok je opet ne odvijem. Kroz cijev ide ulje, na onu sisu isto izlazi mlaz..
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Berlingo 2008 g., 90 ks dizel, uzet ili zaobić? Ako mi može neko reć više o tom autu...
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,424
Rabljeni auto treba pregledat da bi se ili uzeo ili zaobišao. Motor 1.6 osjetljiv na održavanje i egr, pa treba prekontrolirati jel se lampice pale kao da je božić. Auto ne drži neku cijenu kao rabljeni.
 

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
897
Onda zameni crevo
nema brate tu nikakvog crijeva...Glicerin do kocionog dovodi jedna metalna cijev i kroz nju super ide tecnost. Kad se zakoci na onu sisicu ide mlaz top... Neko mi kaze da na zadnjim tockovima ima neko podesavanje kao na neke zupcanike i da je izgleda to preskocilo. :/
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
A auto je bio u firmi pa valjda nebi trebao biti problem održavanja, a ima 160000 km, nisam primjetio da je koja lampica upaljena.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,543
Ako nema fleksibilne cijevi a klip ostane blokiran onda je on u banani ! Nepotebno citiraš postove.
 

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
897
Umakne mi to sto se citata tice... nije fleksibilna vec metal.. sve cisto ide ulje.. sto posto je taj kocioni cilindar ...
 

Najnoviji postovi

Na vrh