• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,550
Na njegvom mjestu ne bi ni kočil, već bi na natjeral ili da ubrza ili ga zgural s ceste. Pa se nek zaj*** drugi put.

Sličnu sam situaciju imal par put: jedanput me neka baba s KC tablicam prestigla i odmah ispreda zakočila na 20 ispred zavoja, a drugi put me biser prestigel i odmah s još lijeve strane počel skretati desno na ulaz.
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,561
Evo da javim da sam riješio problem sa Passatom B5 koji nije htio ići dalje od 120 km/h i koji je loše palio sa novim akumulatorom.Znači nije bilo ni do turba koji je od drugog auta ni MAP-MAF senzora ni EGR ventila. Problem je pravila Bosch pumpa.Sad auto ide ko nevrijeme i pali na pola ključa nebitno jel hladno ili ne.
 

Muki

Član
Tu od
31 Ožu 2014
Poruka
218
Pozdrav svima.Prije svega želim svim forumašima i njihovim obiteljima Sretan i Blagoslovljen Božić.Trebao bih savjet koje marke amortizera,balans štangi i ostalih dijelova ovjesa bi mi preporučili(navodno sam čuo što se tiče krajnika da su Trw-ovi dobri)Svaka preporuka i savjet su dobrodošli.Unaprijed zahvalujem :ppozdrav:;)
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,332
Iskustva sa gašenjem egr ventila i makivanjem dpf-a 2.0 TDI motor Golf? Mane, najviše me zanima prolazak na tehničkom zbog dpf-a, a i jel se to može odradit bez da se dobije onaj seljo tjuning zvuk? Znam da to neki rade zbog zvuka, meni to nije prioritet.
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,363
Ja se raspitivao pa mi rečeno da bez DPF a nemreš više proć tehnički.

Izvadio bi to gov*o odma samo da se smije
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,702
Golf VI 1.6 tdi izvađen i prolazi tehnički,zvuk se nije niš promjenil jedino kad gurneš prste u ispušnu cijev malo su ti crni dok sa dpf-om nisu.
 

c360

Aktivni član
Tu od
4 Ruj 2012
Poruka
376
Ja vozim alfu bez katalizatora ,dpfa i svih lonaca i prolazim tehnicki i kod normalne voznje nije preglasan.
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Iskustva sa gašenjem egr ventila i makivanjem dpf-a 2.0 TDI motor Golf? Mane, najviše me zanima prolazak na tehničkom zbog dpf-a, a i jel se to može odradit bez da se dobije onaj seljo tjuning zvuk? Znam da to neki rade zbog zvuka, meni to nije prioritet.
Ja sam izvadio na volvu s40,1.6 2010 god i nema brige na tehničkom nikakve,zvuk skroz isti,ne diraš katalizator i auspuh i sve je normalno.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,568
Audi 80, 2.0i.

Pri ubrzavanju se dosta trese, cijeli auto se trese.

Zna li netko zbog čega? Kada voziš istom brzinom miran je, ali kad dodaš gas, onda se trese cijeli.

Moja pretpostavka je da je zamajac/kvačilo, ali ipak me zanima i drugo mišljenje. Imaju li nosači motora šta s time?
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,914
Ne znam točno kako su na tom autu riješeni zglobovi poluosovina kod getribe, ali su najvjerojatnije loši pa se to manifestira u obliku trešenja. Jače se osjeti kad je automobil opterećen više odotraga.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,680
Audi 80, 2.0i.

Pri ubrzavanju se dosta trese, cijeli auto se trese.

Zna li netko zbog čega? Kada voziš istom brzinom miran je, ali kad dodaš gas, onda se trese cijeli.

Moja pretpostavka je da je zamajac/kvačilo, ali ipak me zanima i drugo mišljenje. Imaju li nosači motora šta s time?
Znam slucaj nedavno na opel antari, isti simptomi...dizna nije bila dobra.
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,702
Ne bojim ti se ja tih problema jer nemam golfa :)
Viš da si se prije javil mogli smo svi profitirat, majstor koji zvadi dpf iskluči egr,klapnu i kaj ja znam kaj sve ne još uzme svoj dio a nama još ostane dosta da se ubijemo u jelu i pijači... :) ;)
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,568
Znam slucaj nedavno na opel antari, isti simptomi...dizna nije bila dobra.
Ovo je benzinac. Ne znam sad jel ima na grani diznu za benzin, ili na svaki klip? Nisam to zagledao.
 

Najnoviji postovi

Na vrh