• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️
  • Molim članove da na ovoj dole temi komuniciraju o pomoći postradalima od potresa na Banovini.
    Naglasak je na pomoći selskim gospodarstvima, jer njih se obično zaboravi u ovakvim tragedijama.
    LINK NA TEMU

Automobili

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,282
Kakve jesu te kineske?
Meni su nudili nekakve Dublestar, dobro izgledaju i nisu tvrde. Pošto su bile svega 30 kn po gumi jeftinije od Nexena rađe sam uzeo Nexen
Kineske gume odlicne na mokrom, a na snijegu skoro kao da imas lance. Jedino im je malo msna sto zuje na asfaltu. Dublestar imam na teretnjacima, tacnije sticarima, dobro su se pokazale.

mane

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
3,312
Znači nije plastika?
Vidio sam da su dosta mekane, mekše i od Save i Nexena.

powershift

Aktivni član
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,738
Kad sam danas zavrsio sa poslom i krenu kuci, tem vani ok 4 stupnja, startam auto i motora kao da radi na 3 klipa (ima 4), ugasim ponovo upalim isto, malo sacekam ponoovo startam sve normalno. Nadam se da je samo grijac u pitanju, nije upalio tak cilindar u startu, ili je nesto drugo...
Na koliko Nm se stezu grijaci na audi a4, 2.0, B8, 2010,

Posljednje uređivanje:

Željac 28

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
384
Ja kupil a plus mekane nahvalili ih.
Nikad više na početku nešto još ajde kasnije smrt.
Nikad više kineske gume sad imaž good year gore i nije skupa koliko će km napraviti.

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
5,547
Ja kupil a plus mekane nahvalili ih.
Nikad više na početku nešto još ajde kasnije smrt.
Nikad više kineske gume sad imaž good year gore i nije skupa koliko će km napraviti.

Može prijevod boldanog rebusa? :unsure:
Ili nisi bil u školi kad se učilo razumljivo pisati. Kaj je stvarno tak teško deti dva zareza? Ak su u kvaru obje tipke za zarez na tipkovnici, a nemaš penez za novu, koristi crticu.

nimrennermin

Aktivni član
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
848
Bem mu sunac,,, proizvođaču Golfa II,, i ja danas skreno na proširenje i digo haubu:unsure:
zaribo alternator, ccccc... a nema nešto preko trideset godina,,ccccc,☹️

Kupljenec

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
3,628
Normalno, jer postoji više tipa, tj dimenzija za neku marku vozila, samo veliš da ti upiše te.

Najnoviji postovi

Na vrh