• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,375
Kakve jesu te kineske?
Meni su nudili nekakve Dublestar, dobro izgledaju i nisu tvrde. Pošto su bile svega 30 kn po gumi jeftinije od Nexena rađe sam uzeo Nexen
Kineske gume odlicne na mokrom, a na snijegu skoro kao da imas lance. Jedino im je malo msna sto zuje na asfaltu. Dublestar imam na teretnjacima, tacnije sticarima, dobro su se pokazale.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,666
Znači nije plastika?
Vidio sam da su dosta mekane, mekše i od Save i Nexena.
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,909
Kad sam danas zavrsio sa poslom i krenu kuci, tem vani ok 4 stupnja, startam auto i motora kao da radi na 3 klipa (ima 4), ugasim ponovo upalim isto, malo sacekam ponoovo startam sve normalno. Nadam se da je samo grijac u pitanju, nije upalio tak cilindar u startu, ili je nesto drugo...
Na koliko Nm se stezu grijaci na audi a4, 2.0, B8, 2010,
 
Posljednje uređivanje:

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,137
Ja kupil a plus mekane nahvalili ih.
Nikad više na početku nešto još ajde kasnije smrt.
Nikad više kineske gume sad imaž good year gore i nije skupa koliko će km napraviti.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Ja kupil a plus mekane nahvalili ih.
Nikad više na početku nešto još ajde kasnije smrt.
Nikad više kineske gume sad imaž good year gore i nije skupa koliko će km napraviti.

Može prijevod boldanog rebusa? :unsure:
Ili nisi bil u školi kad se učilo razumljivo pisati. Kaj je stvarno tak teško deti dva zareza? Ak su u kvaru obje tipke za zarez na tipkovnici, a nemaš penez za novu, koristi crticu.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,241
Bem mu sunac,,, proizvođaču Golfa II,, i ja danas skreno na proširenje i digo haubu:unsure:
zaribo alternator, ccccc... a nema nešto preko trideset godina,,ccccc,☹️
 

Najnoviji postovi

Na vrh