• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,765
Da, imala je. Neznam šta reći. Bilo je to davno. Trošila oko 8 litara ako ne i više. Da mi nije puklo kučište termostat koje je plastično i da nije termostat ostao zatvoren tko zna koliko bi još bila kod mene. Išla je kao luda. Žao mi alpininog radio kasetofona. Za ono vrijeme meni bio sasvim solidan autić.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,704
Ljudi, jel netko ima iskustva sa Hyundai Tucson 2.0 benzin+plin, one prve serije, nije 4WD?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,776
Za ono vreme čudo od auta koje je i meni danas ljepa linija auta
Čudo od auta, koje je svako malo bilo u nekoj grabi, radi velike nestabilnosti u usporedbi s Fićom.
Se sjećaš paljenja na sajlu? :)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,061
Ma pusti ti to, u dobrim rukama sa pokojom preinakom Pegla se iskazala i u Rallyu.
Orginalni zvuk kompresora neponovljiv 😮

Sajla kad je pukla onda je vozač imal letvu 🤭
Ove novije BIS su več na ključ palile ako se ne varam
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,720
Da, ti motori sa vodenim hlađenjem se nisu baš pokazali.
Vozio sam jednom na kratko verziju sa zračnim hlađenjem, upamtio sam da je dosta startna i da ima odlićan kratki hod ručice mjenjača.
 

Najnoviji postovi

Na vrh