• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
849
View attachment 51618
Izgleda kao zajebancija, kako netko može imati tri različita seta felgi na autu?! :D
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,477
A zakaj ne? Pa auto nema sim karticu ni internet,a ima navigaciju. Ja sam davno imal piratski navigon od germina,al je to davno krepalo s mobitelom. Ima na trg playu,ali neznam kaj valja
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
@Deda Marek, ja koristim Nokijinu off-line navigaciju.
Zove se HERE we GO.
Skineš karte koje trebaš i radi odlično. Prešel sam z njom pol Europe.
Jedina je mana da nove verzije više ne govore hrvatski.
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,567
Ja u jednom autu imam iGO navigaciju, šljaka dobro, no dok trebam navigaciju radije se oslonim na Google Maps, a i kod njega postoji mogućnost offline.
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
849
@Deda Marek, ja koristim Nokijinu off-line navigaciju.
Zove se HERE we GO.
Skineš karte koje trebaš i radi odlično. Prešel sam z njom pol Europe.
Jedina je mana da nove verzije više ne govore hrvatski.
Nove verzije su nažalost prešle na TTS i balkanski jezici su katastrofa za TTS. Kod mene ima srpski, za više jezika možeš instalirati drugi TTS engine.

Alternativa koja također koristi offline HERE mape, ali i vlastito glasovno navođenje je Genius Maps. UI je malo spartanski, ali barem je glas normalan, a tu je i Pervan. ;)

1658606126175.png
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,477
@Deda Marek, ja koristim Nokijinu off-line navigaciju.
Zove se HERE we GO.
Skineš karte koje trebaš i radi odlično. Prešel sam z njom pol Europe.
Jedina je mana da nove verzije više ne govore hrvatski.
Skinul sam tu aplikaciju i navodi savršeno,ali šuti ko p.... Klikom na demo zvuk radi. Kak posložiti glasovno navođenje? Nije baš praktično zuriti u kartu i voziti
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,943
Da ne otvaram novu temu,pa ću pitati ovdje. Htio bih znati jel'netko probao zamjeniti bateriju u ENC uređaju?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Ja sam svaki put reklamiral uređaj.
Do sad su ga tri-četiri put mijenjali bez naknade u 15-tak godina.
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,943
Star je četiri godine,prethodni trajao,mislim sedam godina,ali je jednom "zaboravio" naplatiti dionicu Oštrovica - Demerje. Dolaskom na Sv. Helenu nije htio otvoriti,uzeo karticu i dolaskom u Vžd. Skidali iznos iz njega ručno. Baterija bila ok ali više nije htio reagirati,platio novi,e sad tom ode baterija. Garancija dvije godine,znači moram kupiti novi. Objašnjeno u službi za korisnike prije par minuta.
 
  • Tužno
Reactions: ZJ

Najnoviji postovi

Na vrh