• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,821
Evo ovako; sto se tice skode i 1.4 16v taj motor trosi preko 10l gracke voznje pa cak i 15.
Taj 1.4 je jedan od najlosij motora koji su uopce proizvedeni u ovo novije vrijeme
Imam taki auto u firmi pa mi je sve poznato oko tog auta.
Istina je da je i opelov 1.4 16v nesto veci potrosac ali sto se tice samog motora jako dobro je napravit sto se i podrazumjeva za opela benzinca jer opel opel spada medju najbolje benzince opcenito osobito stari OHC!!!
Danas manje vise svi motori su mehanicki dobro napraviti a najvise sranja ima oko elektronike bez obzira na proizvodjaca!!!
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,207
Karlo, super auto, meni da je takav i bolji mi nikad nebi trebao..
Koliko je placen ako nije tajna?

Nekom ovo pase, a nekom ono, za kojeg god auta se zainteresiram, svaki ima nekakve probleme..
Onda vele da su ljudi glupi dok kupe VW Golfa..
Da ne drze cijenu tako, odmah sutra bi kupio mk 4 Tdi 66 kw i vozil bi se jos 10 god s njim bez greske..
Za njih sam cul da hoce otici turbina na 200000 km i nju promjenis i vozis jo toliko..
Das auto je ipak das auto pa nek rece ko kaj hoce..
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
Ijuuuuu, to je i više nego odlično, sve više je previše. Moja alfica sa boxer motorom od 105 ks koji je inače konstruiran negdje 60-tih god. prošlog stoljeća po gradu ne prelazi 11 lit. oštrije vožnje.

Sad kad je hladnije popije malo više.
Svaka čast Das Auto ali meni je precijenjen,vozio ih nekoliko, nisu mi legli.
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
IvanKC nije tajna, 46000kn.
Sta se tice VW, motori 1.9TDI, 66kw,75kw, su skoro vjecni motori. Imam poznanika koji je vozio Golfa 5, 1.9 TDI preko 500 000km, a motor nije dirao. Tako da, vele da su to najbolji motori i jako puno idu.
Ali svako ima svoje preferencije.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Ma kakvi precjenjeni. Prije 7 god. Platili passata preko 30 000€ sad za njega ne mozemo dobiti ni 8000. Prvi vlasnici, 150tkm, svi servisi kod ovlastenog. Al kod kupaca nije to bitno nego da je passat pa makar bio iz uvoza sa milijun km...
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Das auto, das problem :D

Prvi izbor mi nije bio Golf, no eto ispalo tak.
Uglavnom činjenica je da imaš dijelova u svakom drugom dvorištu
tak da je golfić sasvim ok.

Karlo, čestitam, fini autić.
Ja sam gledal Leona dok sam tražil auta...
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
Zato ja pasata 3 1,6td platim 500 eur pa ga sad malo sredjujem. Juce zavrsena generalka motora i probna voznja od 120km. Singerica radi a dokle ce sa ovim kvalitetom delova videcemo
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Evo i kod mene prosli vikend dosla zvijerka Astra 2004god., 1.7cdti, 74kw, cosmo oprema, rega do kraja godine s 4 nove zimske gume 4500e!!




 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
To je umijesto golfa hvala na cestitkama sad na prvu mi malo cudno nisam naviknut na njega al lijepo ide poteze ko lud!!
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Sretno s opelom.
Imaš makar u susjedstvu servisera s iskustvom :)
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Čestitam.

Dobro što je 100 ks.
Čitao sam da je velika razlika između 90 i 100 ks,
da je 100 ks dosta življi.
E sad koliko ne znam, ali vozim se tu i tamo u takvoj Astri sa 90 ks i to
je turbo tromo.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Hvala decki da serviser ima iskustva a i istu takvu ovaj je veseo lijepo poteze zadnjih dana kisa pa nevolim previse isprobavat al u 5 samo papucu na pod i taj tren je na 150kmh!!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Covijek ga kupio tu kod nas novog i mi smo ga kupili od njega!!
 

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,821
Taj motor je dosta dobar nemoj ga samo terat dugo pod visokim okretajima hoce stradat turbina!!!
Kada budes mjenjo zupcasti remen posebno odrati paznju na remenicu koja tjera uljnu pumpu jer ona se rasklima oko svoje osi!!!Da nebi bilo kurslusa!!!
Sve u svemu jako dobar auto!!!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Sad je dobio ulje a na 200tkm ide veliki servis za taj zupcanik mi je frend reko da treba obratit paznju naucio je on nesto radio je godinama u opelovom servisu :(rofl)::(rofl):
 

Najnoviji postovi

Na vrh