• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,821
E super bas mi je drago da ti je reko :icon_thumright:jer znam ljude koji su imali gadnih problema radi toga!!!!
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
@matozdenci kad bi turbina sam tak odlazila na visokim okretajima onda bi majstor koji bude vjerojatno kolegi servisiral astru mjenjal turbinu svaki mjesec,a sudeći kak sam videl kolegu buču kak se vozi i on bi na svojim drugim autima često mjenjal turbinu:icon_e_biggrin:
 

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,821
Ode ode jer taj je motor male zapremine a ima 100ks i ta turbina dobro tiska u cilindre!!!
Mom kolegi osla na 90tkm a kupio ju novu a poznam jos takvih!!!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ma treba nekad malo turbinu prepuhat da se ne lovi garez na nju:icon_e_biggrin: astru bude vecinom stari vozio on je ovak mekaniji vozac nebude ga forsiral ispod 2.5 tisuce okretaja on ne salta cuva on to:icon_rofl::icon_rofl:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
I kak onda da recimo dok idem na more, imam 500 km u komadu, od toga skoro 300 autoputa gde se vozim oko 150 km/h skoro 2 sata u komadu. Kak sad tu spriječiti da auto nejde u visoke okretaje??
Malo mi to zvuči smešno dok čujem takve izjave. Ne vazano samo za Opel.
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
Nesmije se auto zagušit od čađe:icon_e_biggrin::icon_rofl:.Moram i ja nekakvu sebi najti...
@šanana za turbinu je bitnije da ti nakon tih 300 km prženja po autoputu ostaviš nju da odradi na leru bar 2-3 minute u ujutro da ju netjeraš hladnu u visoke obrtaje
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@mika nadi nesto a staru astru u mirovinu:icon_thumright::icon_thumright:
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
stara astra pokoj joj duši počiva tražim karoseriju za nju ak znaš kaj javi?
 

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,821
Ja sam se vozio u astri gtc s takvim motorom 205km/h!!!
A 150km/h joj nije previse!!!
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Passat b5 ili b5 redizajn?? Inače odlican auto :). Volio bi i ja u skoroj budućnosti sebi uzeti takvog passata samo običnog ne karavana.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Bok heroji,imam problem s auto kkukom.Montazna westfalia s kljucem protiv kradje,problem je, nemoze se zakljucat ili nebrem skontat sistem.Prijasnji vlasnik auta nije ju nikad skidal i ja danas spricnem wd u bravu nekak uguram kljuc al se ne da kljuc okrenut?(il se ne mora)no rucica se dala okrenut i izvukel sam kuku prema dole.Bolca koja se gura unutra prema gore, ima tri kuglice koje se prilikom okretanja rucice uvuku nuter rucica skoci nazad i one se vrate te drzi ,no problem je kaj to dela i bez kljuca a kad ga uguram neda se okrenit.:icon_scratch::(:mur:
 

Dizel

Novi član
Tu od
8 Velj 2014
Poruka
2
Ako se dobro sjećam kada je zaključano, onaj "kotač" se neda okrenut, dakle kod tebe je stalno otključano. I da, ključ se mora dati okrenuti.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
I ja si gruntam da je stalno otkljucan jer je na kotacicu oznaka zeleno a ima i crveno.Nasprical sam wd i spuhal s kompresorom no isti *****,bil pomoglo namocit v naftu?:icon_pray:
 

Najnoviji postovi

Na vrh