• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
Opa, a koja korist od takvog jednog u odnosu na 15 IMT a, Njemačka je malo ljudima pomutila zdrav razum... I moj se poznanik unazad par godina vračao doma iz Njemačke i pokazivao u Mercedesu, sad se vratio i vozi stari ženin Nisan. Toliko o tome i obečanoj zemlji...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Ja bi se rado pokazival po selu u takvoj Meci, nisam ljubitelj nimalo Mercedesa ali ovakav da imam dal bi napraviti stakleno zvono... pa da je i automatik....
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
@MUHA Ali "ti" bi pokazival svoj auto, ne lizaljku, rentaljku itd. Nije isto "kurčiti" se s tuđim perjem, ili svojim, koje si odvojio od svojih usta i članova obitelji. Ponavljam sad se dopelja u krčmu sa starim ženinim Nisanom. Gdje je to zlato i drago kamenje, koje tako obilno pada s neba u Njemačkoj i sam se treba prignuti i napuniti vreću.
Fala lepa, ja još navek imam črne prste i nokte tu doma i priznaju mi da sam majstor, nema te posude koju bi ja pral Švabama, niti trave koju bi kosil četverim susjedima za jedno "špinčenje" dok dva put na leto dojdem doma.
Ja sam nafčil svoju decu da si i tu moreju auta zaslužiti. Kakvoga? To ne bum opisival, jer ovde čita i preveč zavidnih, skritih i fino zamotanih ljudina... (OK, boljega neg večina misli...)
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
Pa stremimo da postanemo bolji, ubacimo u vožnju za naprijed.
Uz dužno poštovanje niti je VŽ na Balkanu, a niti Njemačka. Mene su učili da Balkan počinje tamo negdje iza rijeke Save, ali davno je to bilo. Nemoj miješati ono što se pomiješati ne da.
Forum čine ljudi, ima nas svakakvih, beskorisnih, neukih kao ja, a nađe se i poneka dobra duša, ali to nema veze s Balkanom.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
@MUHA Ali "ti" bi pokazival svoj auto, ne lizaljku, rentaljku itd. Nije isto "kurčiti" se s tuđim perjem, ili svojim, koje si odvojio od svojih usta i članova obitelji. Ponavljam sad se dopelja u krčmu sa starim ženinim Nisanom. Gdje je to zlato i drago kamenje, koje tako obilno pada s neba u Njemačkoj i sam se treba prignuti i napuniti vreću.
Fala lepa, ja još navek imam črne prste i nokte tu doma i priznaju mi da sam majstor, nema te posude koju bi ja pral Švabama, niti trave koju bi kosil četverim susjedima za jedno "špinčenje" dok dva put na leto dojdem doma.
Ja sam nafčil svoju decu da si i tu moreju auta zaslužiti. Kakvoga? To ne bum opisival, jer ovde čita i preveč zavidnih, skritih i fino zamotanih ljudina... (OK, boljega neg večina misli...)
Sto put sam rekel da si u pravu oko kojekakvih razmišljanja (više puta javno, a još više puta u razgovoru sa nekim forumašima) sa kojima se mnogi ne slažu na forumu.
Isto tak si i ovaj put u pravu kaj se tiče rada u nekoj drugoj državi.

Kaj se tiče Nedima i Mece usudil bi se reči da si se istrčal pred rudo komentarom, a možda konkretno nisi baš na njega ni mislil več si komentiral onak opčenito ali se krivo protumačilo.... nažalost.
Naš Nedim je ....................... duga priča...................nismo se dugo družili ali smo razmjenili brojeve telefona ;)
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,639
Ovaj forum je nazalost svakim danom sve losiji i losiji isto kao i sve na balkanu. Imamo mi taj neki mentalitet samo da se svadjamo i potezemo rasprave .
a kakvu si ti raspravu očekivao poslje one slike ?

ako nisi spreman primiti šalu na svoj račun onda nisi za forume , ja sam takvo iskustvo obišao po dosta foruma .
ograđujem se od stanja na ovom forumu jer sam samo jedna točkica i puno klikova .

Isti takvi komentar dao bi bilo kome oko mene u pravom životu , da li smo mi nešto više ili nešto manje , potpuno je svejedno

ako si samo htio 250 lajkova postavi je na smješne slike ili
uz neki komentar u viceve

uz sve to nauči kaj znači xd na kraju komentara

a o novcima i vrijednostima , imt-a mercedesa neću komentirati , prave vrijednosti života nemaju cijenu i ne mogu se kupiti.
ups , amen
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
869
A kaj znači XD?
U ovoj temi možda xDrive? :D

Mene iskreno te stare olupine iz 80-ih na dalje uopće ne zanimaju jer su se svi počeli raditi na isti kalup. Više mi vrijedi Lada Niva, Suzuki Samurai, Jimny i slični, pa čak i IMT, samo da mi netko pokaže kako se dotični koristi. :D Od starudije bih volio imati jedino dosta starijeg oldtimera iz doba 50-ih i 60-ih. Auto mi je inače od točke A do točke B, bitno da je pouzdan i da sad mogu otići na put od 1000+ km, ako treba.
 

Najnoviji postovi

Na vrh