• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,756
Najbolji auto, za moje prilike, bila je Lada Niva.
Limarija joj je jedva izdržala 10 godina uz krpanje. I imam prigovor na potrošnju >8 litara, a po zimi oko 9,5 l.
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,729
U ovoj temi možda xDrive? :D

Mene iskreno te stare olupine iz 80-ih na dalje uopće ne zanimaju jer su se svi počeli raditi na isti kalup. Više mi vrijedi Lada Niva, Suzuki Samurai, Jimny i slični, pa čak i IMT, samo da mi netko pokaže kako se dotični koristi. :D Od starudije bih volio imati jedino dosta starijeg oldtimera iz doba 50-ih i 60-ih. Auto mi je inače od točke A do točke B, bitno da je pouzdan i da sad mogu otići na put od 1000+ km, ako treba.
Otkad mi je kćerka okrenula na krov auto (tri do četiri puta) i prošla samo sa par modrica, auto mi više nije samo za prijevoz od točke A do točke B.
Od onda ne gledam više ništa ispod C segmenta......
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
869
Niti je C segment ili bilo koji drugi segment jednako siguran danas i prije 10-20-30 godina, niti je svaki auto iste generacije u pojedinom segmentu isti. Dacia Jogger je isto C segment, znači da bi je kupio iako su ocjene sigurnosti kriminalne?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,729
Niti je C segment ili bilo koji drugi segment jednako siguran danas i prije 10-20-30 godina, niti je svaki auto iste generacije u pojedinom segmentu isti. Dacia Jogger je isto C segment, znači da bi je kupio iako su ocjene sigurnosti kriminalne?
Normalno da nebi.
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,496
ovak nekaj ..za " na mobitel"?

kad bi znali za kaj trebaš bilo bi lakše
Da,nekaj tak. Tek tolko da mogu provjeriti ak se upali neka greška. Da znam kak se za đep primiti. I koja je aplikacija ok?
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
Kaj se tiče Nedima i Mece usudil bi se reči da si se istrčal pred rudo komentarom, a možda konkretno nisi baš na njega ni mislil več si komentiral onak opčenito ali se krivo protumačilo.... nažalost.
Naš Nedim je ....................... duga priča...................nismo se dugo družili ali smo razmjenili brojeve telefona ;)
Neka svatko čita i tumači sa svojim osobnim razumijevanjem, bilo koju moju riječ.

Ja na život gledam mojim očima, a takve su kakve jesu.
Ne mrzim nikoga, volim svakoga, sve dotle dok me ne razočara. Ovaj me spomenuti forumaš (@nedimN ) zaista nije ničim razočarao, niti zadužio, nalazimo se u našem paralelnom svemiru i ama baš ništa više.

Imam svoje nekakve stavove, naglašavam svoje, možda su puno puta i krivi, ali oni su moji, ja druge nemam.

Slažem se da se neki drugi ljudi, međusobno bolje poznaju i bolje razumiju, tako i Vi. Ja sam napisao, to što sam napisao, ne vidim potrebu sve još dodatno elaborirati, zašto sam tako napisao - kako jesam.
Ako nekome treba, onda neka ovo bude moja izjava - napisao sam tako zato jer sam glup za taj isječak iz života / u životu.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Kakva komplikacija, ja sam pupčanom vrpcom vezan između utičnice na autu i laptopa.
Na daljinu problem riješavaju guglaši i jutuberi. Pardon, ne riješavaju več dijagnosticiraju, a to imaju samo zato da bi majstoru mogli objasniti kaj se pokvarilo 🤭
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,639
Da,nekaj tak. Tek tolko da mogu provjeriti ak se upali neka greška. Da znam kak se za đep primiti. I koja je aplikacija ok?
a glej , ja koristim incardoc , car scaner,carista ,torque
u svakoj pojedinačno sam uspio iskopati ono kaj mi je trebalo .

za čitanje greški carista
a imaš i ovo pa odvagni sam
 

Najnoviji postovi

Na vrh