• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
Ljudi ja neznam kaj vi mislite ali šta da kupi za 1500eura kako kaže, ovo je čist solidno ako nije skuplji pa nemaju svi par tisućica za prebiranje auta :cool2:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Nisam mislil baš na taj auto neg slika je tu da znate o kojem modelu govorim...Karavan bude meni i dobro došel pošto sam keramičar,treba mašinu,kante,sav alat nekud stavit:(giggle):
Kaj se tiče plavca,ja to ni u traktoru nemam,kamoli auto
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,078
Onda crveni :(giggle):

Ak ti treba za posel, kupi si oda radije manji kombi (tipa Scudo, Jumpy i sl.). Oni ionak nisu na cijeni. Ili pak nekaj tipa Berlingo. Z karavana je muka nekaj vaditi van.
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Samo nemoj Berlinga. Kolega ZJ ti znaš kakovi su pri meni u firmi. Sad budu 4 godine stari imaju cca 150000 km, svjetle bolje nego božično drvce. Gotovo na tjednoj bazi idu na popravke, a redovito servisirani i održavani u ovlaštenom servisu.
 

fusher

Član
Tu od
28 Lip 2013
Poruka
85
Meni za posao služi prikolica. Ne izraubaš komplet auto kao da svinje držiš u njemu, otkačiš je i priključiš na struju i komplet radiona na kotačima je tamo gdje treba. I nema stalno onog izbacivanja ubacivanja alata, materijala itd.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,320
Radost da vučeš za sobom prikolicu kao radionu te košta skoro kak i taj stari karavan.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,078
Samo nemoj Berlinga. Kolega ZJ ti znaš kakovi su pri meni u firmi. Sad budu 4 godine stari imaju cca 150000 km, svjetle bolje nego božično drvce. Gotovo na tjednoj bazi idu na popravke, a redovito servisirani i održavani u ovlaštenom servisu.
Ja sa svojim nisam imal takvih problema. Razmel bi da jedan ne valja, ali dva?
Mislim da je problem ipak na sjedalu ;)
Ovlašteni servisi...onaj v Koprivnici...:D: daj naj :)
Imamo mi v firmi dva Caddy-ja. I slična iskustva s onima koje si opisal.

Nema veze s Berlingom: napisal sam auto poput Berlinga.
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Nije v Koprivnici, u Vrbovec na servis idu, evo jedan jučer na porvak otišel nakon kaj se prošli tjedan u četvraka vratil.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Karavan sa krovnim nosačima i kukom i prikolicu dušu da za raznorazne poslove,stolarija,keramika limarenje...
A kombi košta opčenito u svemu.
A netko ko puno radi i ima firmu sa par ljudi,njemu treba par cadya i kombi.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,078
Nije v Koprivnici, u Vrbovec na servis idu, evo jedan jučer na porvak otišel nakon kaj se prošli tjedan u četvraka vratil.
Znači da netko ne dela svoj posel kak treba.
Ono moje groblje ima skoro 250t, i još bi bil originalni kuplung na njemu da nije zacvikal druk lager. prije mene ga je isto vozilo nekoliko vozača, i kaj je najgore, jedna žena po Zagrebu...
 

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,821
Samo nemoj Berlinga. Kolega ZJ ti znaš kakovi su pri meni u firmi. Sad budu 4 godine stari imaju cca 150000 km, svjetle bolje nego božično drvce. Gotovo na tjednoj bazi idu na popravke, a redovito servisirani i održavani u ovlaštenom servisu.

Jos ako ima SAGEM elektroniku nije ni cudo sto svjetle bjezi od toga sest dana!!!
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
Bi se malo zeznul dost su skupi djelovi za das auto , kolega ima Golfa 4 saki čas neki senzor ode, a senzori su po 100 eurića. Zadnji sad kaj mu je otišel je bil senzor radilice , imal je bomeć lepe zaj. s tim i dost para potrošenih.

senzor radilice = 125kn ovl servis..... strašan kvar...
Tdi u G4 imas 2-3 senzora i najskuplji trenutno košta 300-tinjak kn...

promijenio nekoliko autiju na istoj platformi svaki je natukao debelu kilometražu bez kvarova..


Po mom misljenju Japanski proizvodjaci su jos davno prije po kvaliteti preskocili europljane.
Ja imam mazdu 626 2.0 ditd 110ks.auto je kod mene 5g.i doslovno nisam imao nikakvih kvarova sada ima 210000km.i auto i dalje sluzi bezprijekorno!!

To je kao neka ozbiljna kilometraža? Paritet VW-u? Kad okrene 700 000 kolko sam ja s Audi A3 okrenuo bez diranja motora onda se javi..

Vozio i 323 sedan s DITD 110ks i poslije mazgu 6 2.0 120ks Ditd troši najmanje 1.5 litru više od VW-a 110ks ( kojeg sam isto imao), ista stvar važi za 2.0 120ks kojeg ispod 6.5 nisam mogao spustit da sam se na trepavice postavio...

Probaj u bilokojeg japanca ulit ložu i sve će ti bit jasno...
 

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,821
Kad mi bude trebo jos jedan traktor onda cu si kupit vw a sad mi treba auto pa vozim auto.
Nasluso sam se dosta lovacki prica o potrosnji kod vw ispada da trose manje od upaljaca al neka ljudi lazu sami sebe.
Svima je poznata kvaliteta japanskih proizvodjaca i tu europljani nemaju sta trazit.
A pogotovo ti tvoji vw pogledaj koliko ih se vozi na slep sluzbama i koliko ih je stalo na autoputu.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Bratić vozi četvorku od 130 konja i troši mu 7 litri...To je puno??
 

Najnoviji postovi

Na vrh