• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,821
Molio bih ako netko zna i može mi dat podatak kolika je kataloška vrijednost MAZDA 626-2.0 ditd,110 ks.2001g.
Osiguranje mi daje totalnu štetu koja če ić po 70% kataloške vrijednosti auta?
Iznos mi nisu rekli,čekaju zapisnik!
Evo da javim,osiguranje mi je poslalo ponudu za totalnu u iznosu od 13 100kn,kataloška vrijednost auta je 18 860 kn.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Vide samo kič: višak para i manjak ukusa :D:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Bio obični ili topliner, nebu nikaj mlađi. I dalje bu to deluxe stari auto.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,270
I dalje je taj deluxe stari auto udobniji od svakog fiata, kineza, renola, vraga boga... Tak da se razmemo.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Tino jesi gledo po ebay-u ili probaj na njuskalu vidit ko prodaje dijelove pa nazoves zna se nac kod njih!!
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Potraži po šrotima ili kod dilera na njuškalu.

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

c360

Aktivni član
Tu od
4 Ruj 2012
Poruka
376
I dalje je taj deluxe stari auto udobniji od svakog fiata, kineza, renola, vraga boga... Tak da se razmemo.
Nikad vw nije bio poznat po udobnosti,on je uvijek imao dosta tvrdi ovijes za razliku od francuza koji su kao lađe na cesti.Meni bolje pase vw jel se ne njise po zavojima.
 
Posljednje uređivanje:

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Puknuti ja samo kad cu bit uz put cu uzet u jednom ducanu neko ljepilo bas za zaljepit unutarnji retrovizor otpo skroz sa sajbe pa javim rezultate!!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Cijanoakrilatnim ljepilima nemojte ni pokušavati...
Prije da bi držalo neko epoksidno.
 

c360

Aktivni član
Tu od
4 Ruj 2012
Poruka
376
Puknuti ako si iz samobora imas u Sv.Nedelji laus stakla. Meni su ljepili unutarnji retrovizor za 30 kn s racunom.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
Francuzi su sigurno udobniji od VW-a,bar takav dojam imam ja,a i općenito su na takvom glasu...
Tino-daj se malo skuliraj...
 

Najnoviji postovi

Na vrh