• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,728
Ja sam radio na mondeu krov sam, tkanina 80 kn + 1kg ljepila 30kn i 3 vure posla. Samo pri odabiru tkanine moraš pripaziti da je "gušča i elastična" da ti ljepilo ne probija van, onda imaš drek, a imaš za 90-ak kn za kupiti orginal sprej-ljepilo namjenjeno baš za to ljepiti. Inače za to su me tražili 500-njak kn da naprave.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,750
Tkanina 80 kn za krov od Mondea??? Pa mene je za Alfu 145 koštala oko 150 kn i to nisam uzimao niš posebno, ostalo nisam uzimao jer je bratu ostalo nešto ljepila taman kolko je trebalo. Kg ljepila koje je namjenjeno za to je min. 70 kn tako da cijena od 500 kn je realna. Kod nas privatnici traže od 600-700 kn za takav posal.
Sad je brat na jednoj Fabiji to radio za 500 kn, privatnik je tražio 500 kn za ruke plus materijal.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
Možda si mogao samo na kraju cijevi nekako uzeti plinove?

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk

Upravo to i radim, sav materijal sam pribavil, sad si to sve pošvasat skupa ko ima co2 aparat
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,728
Da 50 kn m2, uzeo 1.20x1.40 kolko je rolna široka, a ljepio sam neostikom, pošto nisam mogao naći ništa bolje, a i sprej je trebalo naručivati, subota ujutro, auto raskopan.. dalje da ne nabrajam... ionak je to radni auto, pa nije ni trebalo biti pic-pic, bitno da nepada na glavu ili da ne zabijam klamericama ili neš tak :D:
 
Tu od
27 Sij 2014
Poruka
395
@Tino evo kako se to kod nas radi :D

w3MFXGo.jpg


I0RAzq7.jpg


Qb9cizr.jpg


I zvuk

[YT]https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=VJ62dFONfS4[/YT]
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
Cemu ovoliko spustanje i izbacivanje felgi vani,nikad mi nije bilo jasno da od upotrebljivog vozila pravis ne upotrebljivo..
 
Tu od
27 Sij 2014
Poruka
395
Pa to ti se zove German style. Auto je bilo puno puta na relaciji Svicarska - BiH i nikakvih problema. Neki ljudi jednostavno zive za ovo, za svoje auto i ja sam jedan od njih, mada ja idem na race style :D

Bolje voliti komad lima, nego alkohol, drogu i neke druge stvari. Ovo je nacin zivota.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,352
Russia Tuning :D: Lijepo je to samo dok se ne prevrši mjera.
I ja razmišljam da ga malo zakucam svoj, ali kud sve prođe i radi ne znam ni sam..
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,470
Ako koga zanima, ja sam na passatu 93.g. sam tapecirao nebo. Skinuo ga van iz auta, četkom skinuo staro ljepilo i zalijepio novi materijal -skaj koji sam kupio u trgovini takvim stvarima. Skaj je jeftin, ali ljepilo sam kupio ono henkelovo valjda od kile a koje piše da drži do 100 stupnjeva. Treba biti takvo jer kad je vani 40 stpnjeva, u autu je i 50 sigurno. Ljepilo je bilo nekih 60 kn. Kod ljepljenja je važno krenuti od polovice neba pa na jedan kraj, pa onda opet od polovice na drugi kraj, i s time da jedna osoba drži nategnut skaj u zraku, a druga ga lagano od sredine prema kraju zaglađuje dlanovima na nebo. Meni je ispalo ok, i držalo je 2-3 godine dok nisam prodao auto.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
De mi reći, vidim da je auspuh tik uz branik, jel se topi šta plastika?
 
Tu od
27 Sij 2014
Poruka
395
Nikakvih problema nije bilo do nedavno, kada je auto prodan. Probat cu naci sadasnjeg vlasnika i njeg pitati. Kod mene je na Passatu B3 Dizel auspuh dodiruje branik i nista.
 
Tu od
27 Sij 2014
Poruka
395
Nije ni bio nikad u Kladnju, iz Prijedora je :D Kod nas nikad nisu znali sredit auto da valja :D

Ovaj je zatamljen cak i na prednjoj sajbi 75%. Ludilo :D
 

Najnoviji postovi

Na vrh