• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Sretno se Muhač vratil ma ja bi te sa bičom kaj nisi zamijenil pumpu vode .
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
Što se tiče toga da kad dođe dijete da treba veći auto ja u to nisam vjeroavo...

Sad kad sam postao tata, hebote ne da gledam karavane, gledam i 8+1 kombije...
al bez zezancije....

Lud sam od sklapanja kolica, pakiranja svega toga u auto. Kad sve potrpam izgledamo gore od čeha što se vuku na more...
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,860
Još kad su dvoje pa da vidiš veselja ;)
Pa kad pelene za dvoje kupiš gepek je pun za tren:)
O kolicima,sjedalicama,igračkama da ne pričam.
Treba i C kategija nakraju.
 

mali.alen

Član
Tu od
13 Kol 2012
Poruka
452
Ako passat nije opcija samo zbog klime, zar nebi bilo lakše na otpadu za par tisućica kupiti sve potrebno i ugraditi klimu, nego kupovati novo vozilo, a ni sam ne znaš što bi?

Koliko god se to čini možda ne isplativo, jer je posao i to, ali ako ti se ništa ne sviđa, i nigdje se ne pronalaziš, zašto dati 9 - 10k € za automobil koji ti ne paše?

Osobnog sam mišljenja da nikada neću zbog djece ili ne znam čega mijenjati automobil ili barem mijenjati, a uzeti neki auto koji mi se ne sviđa. Kako su naši starci, komplet familija u fiću i na more, i starci i djeca, babe, tetke, strine i ostali. Danas se rodi jedno dijete, odmah se kupuje karavan, monovolumen. Za drugo se već gleda da to bude mini-bus, a ne daj bože trećega, onda se gleda autobus na kat...

Ne kažem da neću promjeniti mišljenje danas sutra kada i ja dobijem dijete, ali mislim da s ovakvim stavom i kako trenutno stojim na nogama, nema šanse da kupujem karavana ili monovolumena jer to nije moj đir.
A moj bratić sa sedmero djece u opel vectri, pa ti vidi
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
Još kad su dvoje pa da vidiš veselja ;)
Pa kad pelene za dvoje kupiš gepek je pun za tren:)
O kolicima,sjedalicama,igračkama da ne pričam.
Treba i C kategija nakraju.
D+E ;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,977
Znate kak se veli, kad družina nije bjesna ni jedna kuča nije tjesna....

Nekad su ljudi bili sretni kaj su si omogučili da s fičekima na more idu, a na njemu je rezervar bili veči od bunkera i išli su. Stojka je bila regana za 5 osoba i zato je bila vrednija....
To kaj sam ja ove godine otišel na more i u bunker motor natpal motor da imam dole s čim ljudima kosu na glavi dizati je moja nepotrebna bedastoča.
Prije deset, petnejst let smo dvije obitelji s jednim djetetom s šatorom u kamp išli s malim poličem. Uzeli smo i stol i stolce. Sve je stalo i bilo nam je super.
A danas bi tih tjedan ili dva, a i po doma tu kištru bespotrebno vlekli za sobom i plačali više. Nema kraja ....
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,977
Sunce ti... gledam, na plažu vuku krevete, u uvali nisi zamahnul jer smeta neki ploveči objekt...
Nekad je ručnik za noge obrisati bil nepotreban
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,568
MTD, a tek da si kupil pravi monovolumen 😉
A što fali C maxu? Sad mi je samo žao kaj nisam uzeo model Grand C max zbog 7 sjedala i kliznih vratiju. Mi smo se godinama s dvoje djece stiskali u Corsi,tako da je monovolumen za mene preporod.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
Pa sam si rekel.
Niš mu ne fali, no mali je (prema Picassu, kojega vozim).
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
Uži, manje mjesta naprijed, manji gepek, nepravilnijeg oblika, graba kad se otvore zadnja vrata, zadnja klupa umjesto pojedinačnih sjedala, tunel na sredini.
Razmišljal sam o njemu da zamijenim Picassa, ali sam onda ipak radije uredil limariju, jer Picassa malo koji auto može zamijeniti (po prostoru).
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,977
ZJ, mtd

Vi dva, jel bu koja od tih krstarica vas dopeljala tu dole ili bum ja popil sve novce iz konobarovog novčanika sam?
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
Meni je C-max fora, al to je ipak "mali" napuhnuti auto.

S-max je zato :D
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
Dolazim u četvrtak 11. - 18., ali na sjevernu stranu Velebita, tak da ne znam jel bu koji dan prilike. Do kad si dolje?
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,860
Slažem se s onim da je nekad bilo sa stojadinom,dvoje djece,paket treger...ali sjedalica nije bilo,nisu se ni kolica vozila na more,a to sveukupno 80% prostora zauzme.
Nekad nije bilo ni klime u autu,ali nije bilo ni ovak vruće.
Ja svoju djecu ako nemoram nebudem kuhao u autu bez klime,a vjerovatno nitko od kolega niti ne želi to.
A u auto 17 il koliko već godina ići ugrađivat klimu,pa da je ferrari jebate..a kamoli passat.
 

goran1985

Aktivni član
Tu od
5 Ožu 2013
Poruka
617
. Nudio sam i za c klasu w203 2005, 42 tkn sa isteklom reg, pa su odbili...
Ja ću svoju (2004., Avantgarde sport) prodavati za pola godine i sumnjam da ću dobiti 5k €. Da mi te onda... :)
Ne mogu se naviknuti na zadnju vuču nikako, par godina ga vozim i nije mi to to...
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
HAHAHA

trenutno imam BMW e90 2010 i to mi je prvi auto sa zadnjim pogonom. Nikad više prednji pogon.... To je neusporedivo...
 

Najnoviji postovi

Na vrh