• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,171
Ruckica zmigavaca...ja na cliu s istim simptomima (cak gore meni nisu radili brisaci dok nisam dao zmigavac😀😀) se borio dok nisam ruckicu promjenio
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,393
To je inace mana tih francuskih trabakula, lako se kvare te rucice
Zanimljivo...s dva Citroëna, jednim Peugeotom i jednim Renaultom sam napravil oko 700t km i ni na jednom se nije nijedna pokvarila...

Voćar...odi na neki auto otpad i kupi rabljenu...
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,375
Ne mora znaciti da ce se na svakom pokvariti, jednostavno oslabe rucice pa kad dajes zmigavac moras drzati rucicu.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Ja takve stvari ne kupljujem rabljene ili nove več ih popravim ako se da.
U večini slučajeva se dalo.
Evo primjer

 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,494
Ne da sam skeptičan popravljati te prekidače, nego su kontakti u njemu toliko slabi da kad se oni jednom razdrkaju nema tu puno pomoći. Iako #MUHA to krpa, ali je pitanje koliko će to trajati?
Bolje je taj prekidač promijeniti kompletan i da nije neki kineski.
Ako se to skrpa može trajati par mjeseci, ako se montira kineski može trajati 7 - 8 mjeseci ako se pak montira neki skuplji ili originalni dio koji može potrajati čak do desetak godina. Ne doslovno !
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Iako #MUHA to krpa, ali je pitanje koliko će to trajati?
Ova zakrpa s slike traje do sada pet godina, za još jednu znam pouzdano da je izdržala dok katrica nije završila na groblju.
Za ostale neznam, ali znam da je krpanje koštalo nula kuna i malo posla. Za moj pojam dovoljan razlog za popravak, a tu je u igri i onaj ponos kaj si nekaj napravil, a i ja sam mehaničar. Ne radim u tvornici pa da ugrađujem nove dijelove.... to su za mene krpači.....
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,494
Katrica je rađena po tehnologiji sedamdesetih godina.
Ovi u tvornici ugrađuju nove djelove ali sa sitnim vitalnim djelovima (koji dotraju i vrlo često) su nepopravljivi.
U navedenom primjeru je to tako.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Kad kolega uzme novog (ili rabljenog) nek mi ovog neispravnog (nepopravljivog) pošalje da se probam poigrati.
Štete nebu jer je ionak "za baciti" ;)
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,332
Imam pitanje za Mazdu 3 2019.
Koji je promjer centralne rupe i razmak rupa, te ET za felge na njoj?
 
Na vrh