• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Je baš vrijedi pravi auto si kupiš pa ideš pješke.
I prodati više nemožeš ko u mom slučaju dvoje ljudi nazvalo na oglas na njuškalu kad sam prodavao.
Tad sam prodavao 1000 eura ispod cijene i 1000 uložio.
Jednom rječju groblje.
Screenshot_20200112-101351.jpg
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Zađeš u vw forum pa vidiš golf 5 pasat isti bog pogotovo 2.0 još 1.9 nekako.
Profulali su profesiju s pumpa dizelom.
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,363
Joj mali aj ne dipr više...ti izgleda najpametniji

Nevalja ti imt, zetor, torpedo a sad si i vw počeo pljuvat.

I ja sam čuo za renolov 1.9 dci svašta pa eno i dan danas nemam problema.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,928
Pa nebu se valjda kvaril najviše citroen kad je tog drloga najmanje na našim cestama.....

Neki dan sam skidal bratiču glavu na 1.9 tdi. Malo nagorela brtva glave pa je nabijal u posudu. Cilindri ko novi za tu kilometražu.
Stvarno, je*eš auto koji se nakon pol miliona pokvaril...
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Je ti si pametan aj si ga kupi pa popravljaj.
10 tisuća me koštao motor popišam se na na to na 291 tisuću i troši ulja.
To je tebi dobro imao sam 5 vw ali pumpa dizel je stvarno smeće od auta
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Imam 1.9 TDI PD motor sa 368.000km. I sve što ja mogu reći za taj motor je da je odličan...

Na 320.000km radio sve dizne. Jedna je počela zahebavat pa je malo znao bombardirat na leru, ali nakon reglaže za 1.100kn motor kao bombon. Ulja potroši možda pola litre na 15.000km Ne štedim ga apsoultno i ja mogu samo skinut kapu pred njim...

A inače mislim da je jeftinije jer je*ena bosch pumpa sigurno ne dođe 1.100kn sa reglažom dizni. Pošto su ovdje dizne ključan faktor i ako odlaze na nekih 300.000km ***** ga ja tko kaže da takav motor ne valja, ali svi bi auto sa xy opremom, snagom, udobnošću, a nebi ništa platili i sam odlazak na benzinsku je za njih muka, jer ne zna dali da sipa običan ili class?! Sipao bi on class da auto fićuka, al' ga bode u oči onih 30 lipa više po litri. Onda svaki redovan servis on se krsti kad treba dat' koju kunu više za filtere ili ulje, onda kasnije plače kako mu se sve poštopalo, pa uzima jeftine obloge i ostalo pa plače kako se sad auto trese, a baš se potrošio; na sve obloge je dao 215kn.

Isto kažu za onaj 2.5 TDI V6 da je sranje jer odlaze bregaste, a malo tko će reći da ih nije mjenjao na za to preporučenom intervalu, a ako me sjećanje dobro služi to je svakih 125.000 ili 150.000km. Vozio bi V6 pod haubom, a nebi uložio, to je samo mentalitet...

Znam da sad malo kakam i razumijem Malog jer znam za x takvih slučajeva sa svakom markom da zna trošiti ulje iz tvornice, odlaze kojekakve pizdarije, ali to je jedan na 1.000 ako i toliko. Ako broj ispravnih prelazi broj neispravnih, zar je to pokazatelj da zbog jednog na 1000, ostalih 999 ne valja kurcu?
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,689
Mentalitet je to, samo mentalitet.
Rađe dat za popravak 10000 kn nego za servis 1000 i onda pljuvat po autu.
 

LAKI

  
Tu od
13 Velj 2019
Poruka
1,120
Je ti si pametan aj si ga kupi pa popravljaj.
10 tisuća me koštao motor popišam se na na to na 291 tisuću i troši ulja.
To je tebi dobro imao sam 5 vw ali pumpa dizel je stvarno smeće od auta
Stručnjaku nije to PUMPA DIZEL nego PUMPA DIZNA
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Prvo i osnovno pravote se pametni a pojma nemate imao sam 5 do sada a prvi pumpa dizel i uadnji u mom dvoru.
Napravio ke 10 tisuća i samo problemi.
Prestao palit pa se upali ulje za 5000 km.
Kome god odvezeš nema pojma 5 puta je popravljan sad radi.
Opet loše skup je popravak.
I nije samo na mome Čukaman vrli to je mana vw kod njega glava za radit red.
Fulali su cjelu seriju 3 mi ima blizu 600000 pa nisam niš radio.
Ti motori nemogu izdržat ni pola šta može jedan stari 1.9.
Smeće of motora i pucaju bregaste ko prijatelju na golfu 5 u sred zime.
Lako se pravit pametan ja sam morao rigat oko 10 tisuća kuna u gov*o.
Prodat bisam mogao jer niko neće da kupi.
Ne krepaju ti motori džaba
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ja velim svoje iskustvo nekom će pomoć a za budale me ne zanima.
Da sam zbao šta mi je objasnio majstor i pokazao nikad nebi kupio.
Jer ne valja.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,334
Dobro, kod mene nije problem uložit neke ozbiljnije novce ako ode nešto. Za 290000 km nam treba 30 godina. :hahah::hahah:
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,363
Isti sam...dok pređem 290tkm bio bih spreman i uložit.

Al ove pi*darije da vw nevalja, to samo mali može.
 

Najnoviji postovi

Na vrh