• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Zavisi od toga kad se hoćeš voziti. Kad poželiš kupiš probne tablice i na registraciju.
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,363
Pa recimo odem po njega u Zagreb (iz Požege sam) i želim ga odmah kući vozit...di te probne tablice kupujem? Koliko vrijede?
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,334
Ne znam kako to ide ako je auto odjavljen, ali pošto je auto kuća prvo moraš uplatit ako ti se auto svidi i onda na najbliži tehnički sa papirima, e sad ne znam jel ti trebaju probe, ali mislim da ga možeš odmah prepisat na sebe i dobiješ PŽ tablice i vratiš se po njega u kuću i doma s njim. Ali nisam sto posto siguran, najbolje nazoveš tu auto kuću i preispitaš kak se radi. Probe imaš 3 i 5 dana za koje ja znam i znam da ih možeš produživat.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Ako je auto kuča kak treba biti onda budu oni probne izvadili i sve te bu čekalo spremno.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Pričaš gluposti auto ima orginal km i sve jedan servis pečat žig od vw.
Jedbostavno ti motori su problematični tako da.
Čim sam donio glavu radit već ispred mene ista glava puknuta, dosjedi dizna pojedeni.
Tvornička greška i lako se pravit pametan.
To je ono imam vw najbolji na svijetu da ga moreš prodat kasnije što ne valja to nema veze.
Ja sam svoje s slikama stavio i još ih ima a drugi samo lažu i petljaju.
Baš smješno par ljudi koji nemaju dume o ničem
Sad je vw imo dobre motore a sad pričaš da 2.5 ne valja.
Kako u t4 2.5 vozi 400000 bez ulaganja.
Takog deremo na poslu
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,363
Mali, di nabavljaš robu, da i ja krenem...vidim dobro djeluje...

Rasprava je završila, al očito tebe pati baš vw...kupi jednom neki dobar, a ne neku razjebanu drlju.
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,363
On je sad ljut jer je naletio na sjeban primjerak. Mali da si više znao dok si gledo kod kupovine nebi sad tu kukao. Sam si si kriv.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
A najjači ti je ovaj stručni izraz PUMPA DIZEL i baš si uporan sa tim
Gospon LAki,inace u Njemackoj i Austriji se taj Motor zove pumpedizel tak da je Mali u pravu.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
@mali to je onda kaj drugo (y)

@hotela nebi baš rekel da je to tam ispravan naziv.

Srečom je kod nas brizgaljka i na dizlu i na benzincu, a bogami i na plinu i na još mnogo čemu...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,563
Ne znam kako to ide ako je auto odjavljen, ali pošto je auto kuća prvo moraš uplatit ako ti se auto svidi i onda na najbliži tehnički sa papirima, e sad ne znam jel ti trebaju probe, ali mislim da ga možeš odmah prepisat na sebe i dobiješ PŽ tablice i vratiš se po njega u kuću i doma s njim. Ali nisam sto posto siguran, najbolje nazoveš tu auto kuću i preispitaš kak se radi. Probe imaš 3 i 5 dana za koje ja znam i znam da ih možeš produživat.
Ja kad sam kupio auto u autokući,kod Rudmana u Karlovcu,dočekao me servisiran auto s probnim tablicama od 3 dana. Riječ je dakako o rabljenom autu bez tehničkog. A Forda su mi,po dogovoru, čak iz Zagreba dopeljali u Karlovac na šlepi,riječ je o AutoHrvatskoj,tako da mi tu čak ni probe nisu trebale,naravno,sve je bilo uključeno u cijenu vozila. ;)
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,334
Da, tak i mene, ali nisam znao ovako, jer sam na lizing, auto će sad tek preći na mene. Onda nema nikakvih problema on.

Kupovao sam nedavno jedan auto od firme, dobio račun, papire, 800 kn prepis na tehnickom, pola sata posla nakon što sjedne uplata, ali je auto registriran do 5 mj.
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,363
Daj mi recite ako znate. Čuo sam se s čovjekom porukom i rekao mi je da mogu doći nedjelju pogledat auto (zauzet sam poslom pa ne mogu prije). Jel se mogu riješiti papiri iako je nedjelja?
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,563
Da,uzmi kupoprodajni sa sobom,daš pare,stavite potpis na ugovor(više nema bilježnika) i u ponedjeljak samo odeš na tehnički i tamo sve riješiš. Vise ne ideš ni na MUP ni u poreznu
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Gospon Hotela mislim da griješite, ispravno je pumpe-düse
Ispricavam se,mada svi znamo kaj pumpedusse znaci,malo me zanijela ovo nadmudrivanje kolega a kaj ne smatram dobrim za sve nas,izvini kolega jos jednom i pozabite nadmudrivanja,dosta nam je Bandica ,Corica i ostalih likova na balkanu kaj nas nazaduju.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Auto kuća ne izdaje probne tablice, ali je normalno da ih pribavi i da su uključene u cijenu vozila. Također su u cijenu uključena sva davanja do tehničkog-registracije. S obzirom na cijene auta i dobit koju ostvari auto kuća, trošak 3 dnevnih probnih pločica je zanemariv.
Ja kod auto kuće, koja to ne može osigurati, ne bih kupoval auto. Ne zbog troška, nego držim da su neozbiljni.
 

Najnoviji postovi

Na vrh