• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,209
Daj malo detalja, ja gledam w211
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mirko bosanac 1

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
417
Sts te interesuje,ovo je w211 e320cdi 2006g,V6 224 ps,7 brzina automatski mjenjac kod mene je bio 10g u vlasništvu ulje i filtere mjenjo svake godine ili na 10 do 15000,za to vrijeme imisam samo kvar jedan mortitzer mi otiso posto su u njega zracni sva 4 bila sad se teazi viano sa sjedištima i kukom
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,383
Moze i on dugo, samo ako je dobro odrzavan. 90% zajeba je zbog loseg odrzavanja.
Ako si bio u mogucnosti da si uzeo 3.0 4f i da te Bog vidi.
U svakom slucaju da dugo sluzi
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,581
Šta znam nije loš toliko,a za A6 C6 3.0 TDI je duplo skuplja registracija nego za ovog a to mi ne odgovara
 

goran1985

Aktivni član
Tu od
5 Ožu 2013
Poruka
621
Zna i meni Audi Pre Sense zakočiti sam kad izlazim u rikverc a kamere mu nekog đavla registriraju, dogodilo mi se i deset puta u tri godine što ga imam. Ito se baš ukopa kočenjem, toliko da sam znao misliti da sam stvarno u nešto udario.

Što se tiče normalne vožnje, nisam imao problema a nekoliko puta mi se dogodilo da je registrirao prije mene da auto ispred mene naglo koči i tako me "spasio".

Sva ta oprema mi se činila kao hrpa gluposti ali jednom kad se navikneš i ne bi rado bez nje. Od banalnih stvari kao HUD, kamera 360°, signalizacija mrtvog kuta... do onih super korisnih kao aktivni tempomat, Matrix svjetla, lane asist...

Samo kad se pokvare bit će plakanja zbog cijene.
Jedna kamera u retrovizoru mi se pokvarila lani, originalna je bila 500€. Da nisam našao zamjensku za 120 ne bi je ni popravljao. :)
 
Na vrh