• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Balirke marke Claas

  • Temu pokrenuo Massey4455
  • Datum prvog posta

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Nema ti petljače nego ti ima jednu ruku koja se aktivira pritiskom na gumb iz traktora,te ona ti ide lijevo desno a kroz nju ti prolazi špaga.Ta ruka ti je šuplja i kroz njoz nju se mora gurnit špaga.

http://imageshack.us
 
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
tu je bila rasprava(naravno ja sam je pokreno) o tome kakva je to crvena claas arobale balirka! to je kopija prave claas balirke isto kao sto je BLANCHOT kopija balirke welger rp 12
 
P

popajcrni

Guest
pozdrav ekipi dali netko mozda ima listu dijelova ili manual za class markant 51, unaprijed zahvalan
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
ako misliš uzimat balirku onda bježi od ove,claas balirke nisu baš za sjenažu najbolje pogotove ove tipe,ai ova ti balirka radi bale 160x120,tu balirku kupiš za male novce al je zato nemoš više prodat
 

Perhan

Član
Tu od
18 Lis 2011
Poruka
184
Ne radim sjenazu nikako samo suvo sijeno i slamu.
Velicina mi ne smeta. Godisnje uradim oko 100 bala sebi i jos malo usluga pa sam mislio da kupim nesto ovako malo jeftinije.
 

mladenmaso

Član
Tu od
29 Sij 2010
Poruka
273
evo par stvari koje ne razumijem zasto sluze na mojoj rolo balirci class46 mc


na prvoj slici ima prekidac automatic-manuel dali je to da ona sama pusta mrezu ili da rucno ,
na drugoj slici je nekakva kutija u koju idu crijeva od hidraulike cemu ona sluzi
i na trecoj klip sto dize nozeve i spusta neznam kako se pkrece nesto nemoze nikako
 

Nede324

Član
Tu od
19 Sij 2012
Poruka
94
Posjedujem balaricu Claas Markant 55.U subotu smo joj minjali opruge petljača i još neku oprugu( nema poseban naziv) pa me zanima dokle se stezu ili steluju?
Još bi bolje bilo kad bi znali moze li se naci igdi priručnik za balaricu??
 

Zetorko

Član
Tu od
21 Velj 2016
Poruka
76
Pozdrav. Jeli tko kupovao nove petljace kod jakopica? Ja kupio oba nova i sad muku mucim s njima. Ima ko kakva iskustva?
 

Najnoviji postovi

Na vrh