• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Balirke marke Claas

  • Temu pokrenuo Massey4455
  • Datum prvog posta
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
a htio sam pitat franca neke stvari, al vidim da nedolazi na forum!nema veze.balirka pogledana, dojmovi na razini, cini se super stanje, pregovori traju, e sad se sam treba odlucit iskeširat 5500eura! kako je ta 44 velika! visine je oko 2 m, a ocekivao sam da je puno manja! ogromna je, bokte ubiće mi traktor
 
Posljednje uređivanje:

fiat615

Novi član
Tu od
17 Velj 2012
Poruka
25
Ja sa njom samo radim zeleno radil smo sa landinijem od 68 konja i ide dobro sad cu raditi sa fiatom od 66 konja.ZA zeleno ti je potrebno 60 ks najmanje.
 
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
Ja sa njom samo radim zeleno radil smo sa landinijem od 68 konja i ide dobro sad cu raditi sa fiatom od 66 konja.ZA zeleno ti je potrebno 60 ks najmanje.

si puno god radio zeleno sa njim? i kak ti je masina na landiniju sad? ja imam osecaj da bi mi fićo nakon jedne sezone trazio generalku
 

fiat615

Novi član
Tu od
17 Velj 2012
Poruka
25
Prosle sam je godine uzeo a landini nije moj od kuma ali ide sa presom bas se slazu, sa kakvim si ti mislio traktorom raditi.
 
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
Prosle sam je godine uzeo a landini nije moj od kuma ali ide sa presom bas se slazu, sa kakvim si ti mislio traktorom raditi.

ja sam mislio raditi sa fiatom od 70 ks, kojemu je masina vec gotova, tak da nevjerujem da vise ima tih 70 ks
 
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
ja nemam iskustva, ali kupujem takvu. mislim da je to dobra balirka, izgleda da nije tak izradjena,da nije srolala puno bala !vidis da maltene izgleda kao nova, a mislim da netreba ni veliki traktor,a ni cijena nije brutalna u odnosu na neke druge! vec dulje vrijeme spremamo se ici ju pogledat
 
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
e kakva je to crvena rolo balirka Claas?al nije ofarbana, vidi se da je to fabrički! el to neka kopija? ima iste oznake kao ova obicna kao npr.claas 44, 46, i tak to
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Milsiš li na balirku AROBALE koja je ista na Claasovu 44,ako da to ti je isto samo druga boja.
 
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
Milsiš li na balirku AROBALE koja je ista na Claasovu 44,ako da to ti je isto samo druga boja.

da, na tu mislim, nije mi jasno zakaj je druge boje! Pa sam mislio da je neka kopija! tam gdje na obicnoj claasovoj pise ROLLANT, na ovoj pise AROBALE! pa el se po cemu razlikuju ta i obicna claas? el su od istog proizvodjaca
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Nisam sa njima upoznat ali na očigled su iste,a ko ih pravi neznam. One su iste po izgledu samo su druge farbe.
 
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
pozdrav! evo opet mene sa mojim pitanjima o balirkama! jos sam u potrazi za onom pravom! kakve su balirke CLASS ROLLANT 46 ? Ima li se na njima sta kvarit? neki skriveni nerijesivi kvarovi mozda? vidio sam da pise vezanje sa dve igle!el tak sve rolo balirke imaju te igle? pitam za te igle jer smo doma zbog tih igala na maloj balirki proživjeli živi pakao
 
Posljednje uređivanje:

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
To ti je ista balikra ko i Class rollant 44 samo šta ova ima limove da se nevide valjci i ima večinom mrežicu.Novije je godište.
 

Najnoviji postovi

Na vrh