• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Balirke za kvadratne bale , opća rasprava

EMIR

Član
Tu od
29 Lis 2014
Poruka
293
Staza kuda ide tockic ispala odlicno tako da nisam ništa diro

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Ima netko welger AP45, kakva je brzina rada? Meni se zna ugušiti na ulazu u tunel kad je malo više mase pa pukne vijak na vilama. I gledano idostraga lijeva strana bale je malo mekša a vile prolaze 1cm i manje od lima.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

EMIR

Član
Tu od
29 Lis 2014
Poruka
293
Imal gdje u BIH uzet brojac bala da valja. U 15 dana su mi otišla dva ona UNIVERZAL. Danas sam cio dan brojo bale.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Ja sam prije 5g kupio preko ebaya i još radi.

Poslano sa mog LG-H818 koristeći Tapatalk
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Neki mehanički za sitne pare, ovakvo nešto.

Poslano sa mog LG-H818 koristeći Tapatalk
150db9b0b318ee0838f6da697d70d756.jpg
 

EMIR

Član
Tu od
29 Lis 2014
Poruka
293
Takva dva sam uzeo i ništa. Problem je što nemam izbora valja opet uzimat isto. Jedino da potražim šta digitalno.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Takav mehanički jeftiniji 99 kn sam koristil na omotaču dok nisem nabavil originalni . Kak po bali treba 33 omota a izdržal bar 500 bala i još bil ispravan po tome valjda treba imati sreče .
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,280
kod ovog univerzalovog brojača,, kad se stalno vraća na nulu,, brzo strada,,
ja kad krenem poravnam na nulu,, dalje bločić i olovkicu na đžep,, i učim oduzimanje i sabiranje,,,:(call):
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ja sam moral stalno na nulu tj kolega je gledal kad je 33 tad sem prestal omatati i kipal a on je vračal na nulu .
 

EMIR

Član
Tu od
29 Lis 2014
Poruka
293
Ovaj moj broji do 9 kad bude na 10 ide opet 1. Ne prebaci drugu cifru

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
 

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
523
Jedno vrijeme sam na balirci imao brojač napravljen od običnog kineskog digitrona, na kontakte od = se spoje žice koje idu na sklopku koja je na vezačkom aparatu od balirke, pritisneš 1+1 a od sklopke na balirki dolazi = i tako broji, s tim da si oduzmeš prvu jedinicu. Tu je problem sa baterijom koja oksidira ako je vlaga i displejom ako je izložen suncu, onda pocrni, imače stvar šljaka dobro i jeftina je.
 

MF158

Član
Tu od
30 Pro 2011
Poruka
235
Kupio sam balirku Sipmu Z-224 i radim generalnu na njoj pa da li mi imate preporucit kakvu trgovinu za dijelove ali da salje postom?
 

Raptor

Aktivni član
Tu od
13 Svi 2018
Poruka
219
Pozdrav,
molim pomoć. Kupujem balirku novu. Prijedlozi? Radim oko 2000 bala godišnje. Gledao sam SIPMA 4010. Ima neki drugi prijedlog, naravno što jeftinije.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
Koliko ta Sipma kosta nova?
Ja da sad kupujem balirku, kupil bi staru Welger ap 42, malo ju uredil ako kaj treba i te 2000 bala bi radila godinama.

Po meni, to je premalo posla za novu balirku, ali ako imas para, samo naprijed.
 

Raptor

Aktivni član
Tu od
13 Svi 2018
Poruka
219
Koliko ta Sipma kosta nova?
Ja da sad kupujem balirku, kupil bi staru Welger ap 42, malo ju uredil ako kaj treba i te 2000 bala bi radila godinama.

Po meni, to je premalo posla za novu balirku, ali ako imas para, samo naprijed.
Košta 85000 + PDV - a to bi bili novci iz fondova ruralnog razvoja. Da li ima nešto jeftinije od toga, ja nisam našao...
 
Na vrh