• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Balirke za kvadratne bale , opća rasprava

B

Bobo

Guest
To meni lici na neki ruski poluproizvod, isto kao i onaj lijevi ;)
 
B

Bobo

Guest
A sto je vladimirec drugo, nego rus?

nas brine onaj desni sto vuce presu...
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
kolko ja znam rus je mtz,dakle proizvodi se u ukrajini...u minsku..
a ovo ostalo vtz,ltz i ta sranja ne znam....
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
ajde da vas više ne patim traktor je konačni odgovor za 0 kn
Fortschritt
Model ZT303 101 ks moguče 78 god.

ovo je model 323 iz 90 god

Obrisan neispravan link.
 
B

branko

Guest
e zvona dok ja uploadam slike i sve pripremim, ti si me preduhitrio i ja mislim da je u pitanju fortschrit i to
zt 300 90 ks

Obrisan neispravan link.

ili zt 303 101 ks

Obrisan neispravan link.

ima ga i u plavoj (vecinom) boji te zelenoj
 
R

Ratarko

Guest
Uh što taj traktor bode u oči branko , pogotovo na onoj prvoj slici , pazi koji su strojevi oko njega :shock: :lol:
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
do sada samo 800 bala?ako za samo za sebe radiš,onda je to ok..mi smo do sada preko 2000 što svojih što usluge..

koliko brzo ideš kad baliraš?ja sam baš u subotu mjerio i išao sam oko 5km/h
 

robi

Član
Tu od
22 Sij 2007
Poruka
377
Pa kakvu balirku imaš, ja ovdje sam išel u 2 i negdje 3 sporoj, debelo je, a bržije me strah da se nekaj ne zaštopa ili pukne.
Da li ti držiš brojeve obrtaja kardana na 540, jer ja ne, čini mi se to prebrzo pa ja imam gas na 1400 motora , a 540 bi bilo na 1700.?
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
pa imam welger ap 45,i ovo nije baš tako debelo,može se to u trečoj sporoj i 540 okretaja kardana...bar znam za welgericu.

a tako nekako oko 1600 je 540 kardana...nama je majstor rekao da je bolje da je puna mase(ne previše) jer tada ima manje lufta...
ako mi vjeruješ za pol sata sam izbalirao 200 bala neki dan...
 

suljos

Član
Tu od
9 Tra 2007
Poruka
341
abrkili kaže:
pa imam welger ap 45,i ovo nije baš tako debelo,može se to u trečoj sporoj i 540 okretaja kardana...bar znam za welgericu.

a tako nekako oko 1600 je 540 kardana...nama je majstor rekao da je bolje da je puna mase(ne previše) jer tada ima manje lufta...
ako mi vjeruješ za pol sata sam izbalirao 200 bala neki dan...

9 sekudni za jednu balu,a koliko su velike iste velike?
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
pa to su male kvadratne bale...ja vjerujem da kad bi bio na jednoj njivi cijeli dan baliro da bi bez frke ispičio nekih 3000 komada...ako ne i više.
 
B

banijac

Guest
Evo malo i mene...

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.
 
R

Ratarko

Guest
Jesu vas vanzemaljci napali ili ste izgubili jednu balu :wink: :lol: na ovoj zadnjoj slici ?
 

Najnoviji postovi

Na vrh