• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

BCS Valiant

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Daj malo tehničkih podataka i cijenu ako nije tajna :D
VM motor 85 ps( 2700rs) četverocilindraš sa turbom,
zglobni dužina 3012, širina 1060- 1470max zavisno o gumama, moj ima 31x15,5 r15 cijena gume u HR 1800kn u DE 1050kn, kut zakretanja 3metra.
Tezina sa kabinom 2250kg bez prednjih utega, raspred po osovinama prednja 55% tezine zadnja 45%. Prednja hidraulika 500kg, zadnja 2500kg.
Revezibilni, sa đoystikom za upravljanje hidraulikom, hladnjak sa SRS-om, hladnjak ulja sa termoprekidačem na 65 stupnjeva.
Hidro pumpa 50lit, 3 zadnje hidrouticnice plus hidromotor, prednja 2 hidrouticnice plus hidromotor.
Klimatiziran, zvucno izoliran, unutarnje ozvučenje.
Ja platio 80 000kn plus pdv, cijena u Njemackoj 25000eura bez kabine isto godiste 2008, novi dođe 450 000kn sa tom opremom.
Mozda sam nesto zaboravio pa ak te zanima.
 

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
407
Hvala, i sam bih u dogledno vrijeme trebao nešto slično, neka te dobro služi! Gdje si ga dobio tako povoljno?
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Uvezen iz Italije, bilo je na njemu posla i još uvijek se nađe, za šminkanje ali nema problema rezervnih dijelova ima dostupnih i za motor i za ostale dijelove. Kada sam ga uzeo nisam znao nista ali sada sam bez problema savladao sve, sreca nema kompjutora elektronike ima dosta, hidraulika je preko elektromagnetnih ventila sve ostalo za elektroniku je Bosch kompatibilno sa golfa 3 i nema nikakvih problema za naci.
Samo primjer mislio sam da mi otisao bosch sredisnja jedinica paljenja, u HR 1050kn u DE 32€ orginal na Ebay.de. srecom otisao samo reley koji bosch u HR kosta 29kn a u DE 35€, kombiniranje je majka ali treba traziti.
Servisiram, repariram sam, preko Njemaca sam dobio cjelokupan radionicki prirucnik za servisere sa katalogom rezervnih dijelova u PDF(600str)
Narucujem dijelove preko ovlastenog zastupnika u DE kod mene su za 5 dana direkt iz Italie, tako za dijelove nema problema.
Orginal filteri su preskupi pa kupim u lokalnim prodavaonicama poljopr opreme u HR koji su bagatela spram orginala.
Jedno sam primjetio uopce na tom traktoru nema nista made in Kina( osobno se uvjerio jel sam ga cijelog prekopao) od istocnih zemalja samo Japan klima kompresor sve ostalo 2008 god EU i europa cak senzori termperature motora i hidraulike proizvode se u Hr, a valjda je zato i skup.
U Hr nema puno BCS Volcan traktora podacima tehnickog 4 ili 5 komada BCS-a, ali ima PSSQUALI i FERRARI ( stariji modeli) a sada je jedno te isto BCS grupa, samo razlicite boje i drugi nazivi.
Primjer BCS Volcan, PASQUALi Orion ili FERRARI Vega 99% identicni 1% ide na boju i znakove.
 
  • Like
Reactions: o.z

o.z

Novi član
Tu od
5 Lip 2020
Poruka
1
Uvezen iz Italije, bilo je na njemu posla i još uvijek se nađe, za šminkanje ali nema problema rezervnih dijelova ima dostupnih i za motor i za ostale dijelove. Kada sam ga uzeo nisam znao nista ali sada sam bez problema savladao sve, sreca nema kompjutora elektronike ima dosta, hidraulika je preko elektromagnetnih ventila sve ostalo za elektroniku je Bosch kompatibilno sa golfa 3 i nema nikakvih problema za naci.
Samo primjer mislio sam da mi otisao bosch sredisnja jedinica paljenja, u HR 1050kn u DE 32€ orginal na Ebay.de. srecom otisao samo reley koji bosch u HR kosta 29kn a u DE 35€, kombiniranje je majka ali treba traziti.
Servisiram, repariram sam, preko Njemaca sam dobio cjelokupan radionicki prirucnik za servisere sa katalogom rezervnih dijelova u PDF(600str)
Narucujem dijelove preko ovlastenog zastupnika u DE kod mene su za 5 dana direkt iz Italie, tako za dijelove nema problema.
Orginal filteri su preskupi pa kupim u lokalnim prodavaonicama poljopr opreme u HR koji su bagatela spram orginala.
Jedno sam primjetio uopce na tom traktoru nema nista made in Kina( osobno se uvjerio jel sam ga cijelog prekopao) od istocnih zemalja samo Japan klima kompresor sve ostalo 2008 god EU i europa cak senzori termperature motora i hidraulike proizvode se u Hr, a valjda je zato i skup.
U Hr nema puno BCS Volcan traktora podacima tehnickog 4 ili 5 komada BCS-a, ali ima PSSQUALI i FERRARI ( stariji modeli) a sada je jedno te isto BCS grupa, samo razlicite boje i drugi nazivi.
Primjer BCS Volcan, PASQUALi Orion ili FERRARI Vega 99% identicni 1% ide na boju i znakove.
Bok novi sam na forumu tražim takav traktor pa ako možemo stupiti u kontakt . Moj broj mob je 098 9230 719 zdravko
 

Najnoviji postovi

Na vrh