• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

BCS Valiant

T

Tomazy

Guest
Što mislite o ovom traktoru, znam da imaju odlične motokultivatore kosilice ali o traktoru neznam ništa i dali je to ok cijena?









 
T

Tomazy

Guest
Sad gledam swizcov antonio pa to je slično ak ne i isto kolko ste vi svog platili?
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,563
valiant ili ferrari ili pasquali ti je jedno te isto, moj kolega ima ferrarija od 46 KS dakle isti ko i ovaj valiant,radi 4H vinograda i nakon 600rh sati mu se srunla 3 brzina,jedina zamjerka im je loša kvaliteta mjenjača.
moj antonio ti je recimo ista klasa ko i ovo mislim po snazi,ima svoj mjenjač i perkinsov motor sa 3ks vise, a platio sam ga 144 556kn,

i mislim da opravdava kvaliteta cjenu,ima daleko jaču hidrauliku,ii ljepši je 8)
 
T

Tomazy

Guest
Daj mi reci ti mjenjači na sredini ti se to okači kad o nogu dok silaziš? Smeta to?
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,563
nesmeta mi ni najmanje,a i visok sam,imam 188cm,inace jesi to gledo sebi ili?
 
T

Tomazy

Guest
pa sebi gledam nešt, imam imt 533 koji je na izmaku tak da razmišljam nekaj.
 
T

Tomazy

Guest
S obzirom na blizinu kotača predpostavljam da mu je krug okreta puno manji nek na imt ili?
 
T

TOMO VINKOVIĆ

Guest
meni se sviđa,kao šta ste već rekli ti je isto kao pasquali i ferrari!!!

malo je skup ali takav pasqualijev(malo veći i jači) je prvak brdsko-planinskog terena!!!!! ;)
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
kupi ga bez straha ,ima snage i previše samo ga nemoj uzeti kod leška.
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,289
danek kaže:
kupi ga bez straha ,ima snage i previše samo ga nemoj uzeti kod leška.


Koliko ja znam Leško ne prodaje BCS!

Traktor mi izgleda odlično, ima da tu jedan u mojoj okolici baš za vinograd i nisam čuo da se požalio što ga je kupio!
 
T

Tomazy

Guest
Dobro aj sad mi recite oko tog mjenjača to je jedan slučaj ili se to više puta dogodilo?
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,563
dogodilo se vise puta,,, nazovi u PA-VIN i pitaj,oni su prodaali ferrari i odustali,,,traktor puca od snage,okretnosti,,,ali to mjenač nazalost nemoze podnesti,,
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,380
mislim da je sve preko 30 KS za traktor ovolike konstrukcije previse....imao sam priliku otvarati mjenjac na Goldoni Aster 45......na prvi pogled izgleda totalno slabasno, ne znam kakva je situacija sa mjenjacima na manjim modelima, ali kad sam vidio mjenjac na Asteru izgubili su moj respect
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Jbg .danas konji prodaju sve tako i traktore .
I tko razumno koristi te konje vjerojatno nema problema s mjenjacem.
Normalno da bi mjenjac sav moment trebao moci prenjeti na kotace , danas gotovo svi prikljuci koriste kardan .
I tu je opravdanje za kojeg konja viška .
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,563
neznam nisam pametan,,ovisi za sta ti treba,,,a gle opet jedan član ovog foruma mi je reko da njegov kolega ima ferrarija i da je prezadovolja,,,
 
Na vrh