• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

BELARUS opća rasprava

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
Ni prešli na neki bolji mjenjač i promjenu smjera bez upotrebe kvačila:)
I dalje Ruski sistem,al dobar i pouzdan..
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Ja stvarno neznam zašto mnogima smeta taj volan koji nije u sredini.
To je toliko zanemarivo kada sjedneš u traktor da ni ne primijetiš a daleko je lagodnije ulaziti i izlaziti.
Dobro veliš Savo, kolega je neki dan dopeljal novog pa kad se vračal sa registracije stal kod mene da vidm.
Kad sa sel unutra uopče nisam skužil dok mi nije rekel pa kad sam malo bolje ponišanil utvrdil sam da je stvarno u stranu.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,073
Nemoj mu se mnogo radovati jer zbog ove gužvare u Ukrajini dijelovi su poskupili nenormalno
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
To je novi traktor, ispod čekiča.
To mora ploviti idučih deset let bez ozbiljnijih kvarova
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,073
:hahah: e jesu ga opisali :ppozdrav:

 

avialias

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2011
Poruka
527
Mozda su malo u tehnologiji napredovali ali u marketingu su i dalje isti samo sad u boji...:p

Kad vidim te crne gume, odmah se sjetim plastike, a ne gume...čađi puno, kaučuka nigdje...
 

Zinzo

Novi član
Tu od
31 Pro 2017
Poruka
16
Pozdrav, može li koji savjet za gume, naime na mom traktoru MTZ 82 imam standardne felge i gume. Prije nekoliko dana popucala mi 2 šarafa na prednjoj lijevoj zvijezdi, u međuvremenu naručio sam novu, a imam dilemu oko promjene prednjih felgi u pune, odnosno našao sam prednje felge i gume komplet ali su dimenzije 12.2.24, pa me interesira da li će biti kakvih problema sa tom dimenzijom na traktoru. LP
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,073
Vjerovatno da će biti problema .
Izmjeri ili po podatcima usporedi obime guma pa ćeš vidjeti i sam razlike.
 

Krešo84

Član
Tu od
29 Sij 2020
Poruka
35
Pozdrav, imam problem sa belarus 820.
Traktor baca ulje na iberlauf motora.
Stavljeni novi klipovi,karike,stubline i leteći ležaji ali i dalje isti problem. Traktor radi normalno i pali na zub. Pritisak ulja ok. Temp vode ok. Ali kroz sat vremena u leru izbaci litru ulja. Ima netko ideju šta je problem.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,073
Mogu biti da ne valjaju stubline ili karike , mogu biti karike naopako stavljene ali obzirom da kažeš da je majstor sve novo stavio onda krivnja pada na ovo.
 

batad

Član
Tu od
10 Lip 2010
Poruka
304
Koliko ima radnih satu poslje zahvata?
Uglavnom, nakon nekog vremena trebalo bi prestati, a ako ne onda tražiti uzrok.
 

Krešo84

Član
Tu od
29 Sij 2020
Poruka
35
Glava skinuta.
Gumice ventila su u banani,a vođice vjerovatno isto.
Sutra kupovina dijelova i ponovna montaža.
Jebiga dvaput je dvaput.
Hvala na pomoći
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Daj Bože da bu dobro, mada ne vjerujem jer zbog vodilica i gumica ventila nemre puhati i bacati ulje na odušak.
 

Krešo84

Član
Tu od
29 Sij 2020
Poruka
35
A zbog cega puse u odusak?
I majstor je tako mislio, pa zato nije ni radio ventile. Sad smo vidjeli da puše ulje i u auspuh.
 
Na vrh