• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

BELARUS opća rasprava

M

mitta

Guest
Re: BELARUS MTZ

Zrine nigde ni sam nasao da mzt 1221 ugraduju perkins motor mozes staviti neki link
 
Z

zrine892

Guest
Re: BELARUS MTZ

gledao sam nema nigdje link....ali ja znam kad smo kupovali naseg rusa da je bilo na ponudi perikns motor mtz 1221....a i vidio sam jenog sa perkins motorom.....probaj pitati u jurvalu u vrbovcu......
 
R

ROKI

Guest
Re: BELARUS MTZ

To je bilo u početku (ugradnja Perkins motora) te serije i čak se jedno vrijeme mogao dobiti i sa JD motorom. Sad je samo rusov motor u opciji i to linijska Bosh pumpa (prije je bila dvostruka rotacijska 2x3 izvoda iz svake). Ima ga jedan tip blizu mene i radi snjim ko lud i za sada se nekvari. Taj isti tip je ugradio u LTZ T-40 (serijski motor oko 46 ks, 4 cilindra, 4.1 litra zapremine, zračno hladjenje) IMR motor šestak 105 ks iz ZMAJA 141! :shock: Traktor je smješan, ali ide.
 
Z

zrine892

Guest
Re: BELARUS MTZ

ja mislim da jos uvijek ima u opciji sa perkins motorom...zato sto sam ova god vidio 1221 sa perkins motorom i covjek mi je rekao da je zimus kupio novo i do žetve je napravio 450 radnih sati bez ikakvog kvara.....prezadovoljan je
 
M

mitta

Guest
Re: BELARUS MTZ

danas sam gledao dva kineza[dong feng cinimise] jedan je imao 25ks sa prednje vuce ije imao 432 radna casa sa njima radi vinograd i nije imao ni jedan kvar,drugi je bio 35ks predne vuce imao je 3260 r/c vlasnik je rekao da dosada nista ni je dirao i da su samo gume los kvalitet .KAD MOGU OVI KINEZI zasto ne bi i rus
 
Z

zrine892

Guest
Re: BELARUS MTZ

ma ide rus...nisu ni kinezi loši....ali drazi mi je rus....navikao sam se na njega......
 
M

mitta

Guest
Re: BELARUS MTZ

a to za perkins motore pitacu direktno u minsk, znam da su imali nekad davno mercedes motore
 
Z

zrine892

Guest
Re: BELARUS MTZ

kazem ti probaj pitat u vrbovcu u jurvalu....oni su generalni zastupnici za belarus.....
 
B

branko

Guest
Re: BELARUS MTZ

mitta kaže:
zrine daleko meni vrbovac


vrbovEc a ne vrbovAc, tak da ne bi bilo zabune. zasto ovo, necu objasnjavati da me neki ljudi ne bi krivo shvatili. ;)
 
B

branko

Guest
Re: BELARUS MTZ

zrine892 kaže:
ajd ne pametuj.....mi smo seljaci...:) :) :)


nije stvar pametovanja vec neceg drugog puno bitnijeg, a kako se drzim toga da necu u nekim stvarima pisati na ovom forumu probaj sam pronaci u cemu je stos, 3PNHE
 
M

mitta

Guest
Re: BELARUS MTZ

branko moja greska malo mi teze ide jer nisam iz HR.
 
C

ciganek1

Guest
Re: BELARUS MTZ

Dali neko ima od vas katalog sa djelovima za MTZ 82 nova tipa? :lol:
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Re: BELARUS MTZ

ROKI kaže:
To je bilo u početku (ugradnja Perkins motora) te serije i čak se jedno vrijeme mogao dobiti i sa JD motorom. Sad je samo rusov motor u opciji i to linijska Bosh pumpa (prije je bila dvostruka rotacijska 2x3 izvoda iz svake). Ima ga jedan tip blizu mene i radi snjim ko lud i za sada se nekvari. Taj isti tip je ugradio u LTZ T-40 (serijski motor oko 46 ks, 4 cilindra, 4.1 litra zapremine, zračno hladjenje) IMR motor šestak 105 ks iz ZMAJA 141! :shock: Traktor je smješan, ali ide.
Roki jel on iz Lovasa
 
R

ROKI

Guest
Re: BELARUS MTZ

ciganek1 kaže:
Dali neko ima od vas katalog sa djelovima za MTZ 82 nova tipa? :lol:

Imam od stare 82-ke što je u biti isto samo je kabina drugačija i maska. Baš sam ga nedavno nabavio.

Zvona tip je iz Srijemskih Laza. Ima moj kolega staru 82-ku sa takvim šestakom i pegla sa 3x14 coli, isti takav ima i u Jarmini i u još dosta sela ima takvih prerada koje su u biti vrlo jednostavne za napraviti.
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Re: BELARUS MTZ

Ja sam bio kod jednoga u Lovasu kada su to radili,tip mi je pricao da su tako nesto imali i prije rata.Sada su imali neke kombinacije da boli glava
 
Z

zrine892

Guest
Re: BELARUS MTZ

rus je rus....jel tako ljudi...ipak je krš ali bitno je da ide...hahaha
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Re: BELARUS MTZ

MTZ 1221
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Re: BELARUS MTZ

meni je fascinantno kod mtz-a što svi jednako izgledaju,bar ovi stari modeli,samo su veći,kao da ih je netko malo istego.hehe.jel zna itko šta o novim modelima?meni je lijep ovaj 952 nova linija...
 

Najnoviji postovi

Na vrh