• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

BELARUS opća rasprava

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,171
Re: BELARUS MTZ

mario kaže:
Skineš blokadu i ideš 50km/h :D :D :D
I onda se pretrgne u sredini, jer nemaš ogibljenu prednu osovinu ili barem balansirane kotače :roll: :lol:
 
Z

zrine892

Guest
Re: BELARUS MTZ

pa dobro jel cemo i jos blokade na traktorima skidati???kao na skuterima...hehehe
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Re: BELARUS MTZ

mutna je slika,a bogami i rujo.. :lol:

evo došo iz grada pa malo komentiram.. ;) sreća pa mogu pisat kako treba hehehehe.... pozdrav
 
Z

zrine892

Guest
Re: BELARUS MTZ

hehehe...da mutna je slika jer mama mi dala da kupim sony ericcson k750i a bio je 100 kuna jeftiniji od sony ericsona w300i naravno kojeg ja imam....a kamera je užasna...a bolje to nego nista...evo radim po malo...dobro je što si trijezan...ako misliš na to...
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: BELARUS MTZ

zrine892 kaže:
hehehe...da mutna je slika jer mama mi dala da kupim sony ericcson k750i a bio je 100 kuna jeftiniji od sony ericsona w300i naravno kojeg ja imam....a kamera je užasna...a bolje to nego nista...evo radim po malo...dobro je što si trijezan...ako misliš na to...


ÄŒekaj nije ti dala da kupiš ili ti je dala da kupiš K750? Pa K750 ima bolju kameru.

Ovo sam slikao sa K750, naravno to je jedna od boljih slika ima i dosta lošijih naročito pred mrak kad nema dosta svjetla.

Obrisan neispravan link.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Re: BELARUS MTZ

zrine892 kaže:
...dobro je što si trijezan...ako misliš na to...

pa ne mogu reći da sam bio baš trijezan,ali sam mogao napisat tekst bez greške.. ;)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,171
Re: BELARUS MTZ

zrine892 kaže:
pa dobro jel cemo i jos blokade na traktorima skidati???kao na skuterima...hehehe

Samo da je brži od tvog ruje :lol:
 
Z

zrine892

Guest
Re: BELARUS MTZ

mario kaže:
zrine892 kaže:
hehehe...da mutna je slika jer mama mi dala da kupim sony ericcson k750i a bio je 100 kuna jeftiniji od sony ericsona w300i naravno kojeg ja imam....a kamera je užasna...a bolje to nego nista...evo radim po malo...dobro je što si trijezan...ako misliš na to...


ÄŒekaj nije ti dala da kupiš ili ti je dala da kupiš K750? Pa K750 ima bolju kameru.

Ovo sam slikao sa K750, naravno to je jedna od boljih slika ima i dosta lošijih naročito pred mrak kad nema dosta svjetla.

Obrisan neispravan link.

ma ja sam imao j210i ma sranje od mobitela...i onda je rekla da nema sanse da si kupim mobitela koji ima yostika....ma znam da k750i ima dobru kameru...2.0 megapixel...moj ti je još VGA kamera....

hehehe.nemoj da na rulju moram blokadu skiniti...tek mi je otvoren na 1800 o/min a max mogu na 2200 o/min...na na satu mi piše max 2500 o/min :lol: :lol: 8) 8) :mrgreen: :mrgreen:
 
R

ROKI

Guest
Re: BELARUS MTZ

Crkla uljna pumpa u vožnji i zaribao mi motor na rusu. To je prva prognoza dok neskinem karter pa vidim šta je točno. Ali izgleda da je ona jer nema više pritiska ulja na manometru u kabini, a motor lupa i... i sve... Pa to nema ni u tri PM nego samo kod mene!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: A da stvar bude još malo gora danas skužim da mi vodena pumpa na New Holland-u ima malo lufta, što će reći da je izgleda ležaj ošo u TRI K..CA i TRI PM!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pa neznam više dokle će me ta sranja pratit, DOKLE??????!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
 
R

ROKI

Guest
Re: BELARUS MTZ

Za one koji neznaju, a napisao sam to negdje prije, zimus sam napravio generalku na motoru i generalni remont na cijelom traktoru. Od tada je napravio oko 220 rh. Zaista neznam šta više napravit, a izgleda da će najpametnije biti stavit ga u Slavonsku Burzu i prodat ga što dalje od sebe!
 
B

Bobo

Guest
Re: BELARUS MTZ

Mislim da je taj rus kod tebe zaradio mirovinu, i da bi ga trebao parkirati iza kuce kao uspomenu na neka bolja vremena. Idi i kupi kakav traktorcic koji bi ga po tvojoj racunici mogao zamijeniti i to je to... Ako se stalno kvari, vrijeme je za zamijenu.

Sto se NH tice, dogodi se svakome, pa tako i njima ;)
 
Z

zrine892

Guest
Re: BELARUS MTZ

ma znas sta...popravi ga...neces ni 10 000 kuna uloziti a napravit ces jos toliko posla koliko si napravio...dijelovi su jeftini...pozalit ces ako ga prodas...hehehe
 
R

Ratarko

Guest
Re: BELARUS MTZ

Auuu ROKI koji peh :cry:
Svaka druga rečenica koju sam pokušao napisati mi je bila glupa , ovaj puta nemam pravih riječi !
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Re: BELARUS MTZ

e i onaj moj pajdo kojeg sam opisivao da sa JD 4755 vuče rotosem od 2,5m i njem rujo odlazi polako star 2.3god i razmišlja o novome JD manjem.I kaže koja sam budala što sam to i kupio imam noce a kupujem drlog. Imao je on prije onu stariju tipu bez prednje vuče, kaže da je taj bio super
 
Z

zrine892

Guest
Re: BELARUS MTZ

pazi da nebi JD ispao drlog...pazi se...;) ;)...nemoj to raditi...ne diraj lava dok spava
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Re: BELARUS MTZ

;) moram biti dobar sa tobom jer neču moči proći kroz Podgajce kada budem išao za Slatinu :lol: :lol:
Ali ostajem još uvjek po svome u vezi Rusa
 
Z

zrine892

Guest
Re: BELARUS MTZ

dojdi da te provozam u rusu...pa ces vidjeti sta je traktorcina....ma slobodno prodji kroz podgajce...neču ti ništa... :) :) ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh