• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

BELARUS opća rasprava

Z

zrine892

Guest
Re: BELARUS MTZ

ma...svi kazete da ovi novi rusi nista ne valjaju...evo moj tetak ima istog kao mojeg 2004 godina ima oko 2000 radnih sati...do sada ni kljuca nije sttavio...a naravno...taj traktor puno boljem stanju nego moj :(...covjek pazi...cuva...a da viditi kaki je u kabini...ma moj je bio tako cist samo onih dva mjeseca od kako smo ga kupili :) ;)...a nji kap ulja nije procureo tetkov rus...
 
V

VTZ

Guest
Re: BELARUS MTZ

zrine892 kaže:
...covjek pazi...cuva...a da viditi kaki je u kabini...ma moj je bio tako cist samo onih dva mjeseca od kako smo ga kupili :) ;)...

Možda njegov ima dodatnu opremu, samočisteću kabinu, a tvoj čeka magarca s metlicom i spužvom? :lol: :scratch
 
Z

zrine892

Guest
Re: BELARUS MTZ

mozda trebao bi ga pitati :) :)...a ceka ga magarac...cekam da krene posao...da to zavrsim...i onda ide na ciscenje...
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: BELARUS MTZ

možda sam promašio tip traktora ali jučer sam gledao seriju McLeodove kčeri i tam je bio traktor neki rus oznake 1025 sad neznam el je belarus il mtz . al hoču reči da je dogurao do australije , premda se na tv očekuje neka zapadnjačka mrcina , eto rujo se probil u šou biznis
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,171
Re: BELARUS MTZ

zrine892 kaže:
uuu al su dobre te Mcleodove kcerke...;) ;)
Virtualne... ko i taj Rus. A Deutza nebi spomenuli??? On je bil više put prikazan ;)
 
B

Bobo

Guest
Re: BELARUS MTZ

bogec kaže:
možda sam promašio tip traktora ali jučer sam gledao seriju McLeodove kčeri i tam je bio traktor neki rus oznake 1025 sad neznam el je belarus il mtz . al hoču reči da je dogurao do australije , premda se na tv očekuje neka zapadnjačka mrcina , eto rujo se probil u šou biznis

Belarus i MTZ su jedno te isto...
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: BELARUS MTZ

Bobo kaže:
bogec kaže:
možda sam promašio tip traktora ali jučer sam gledao seriju McLeodove kčeri i tam je bio traktor neki rus oznake 1025 sad neznam el je belarus il mtz . al hoču reči da je dogurao do australije , premda se na tv očekuje neka zapadnjačka mrcina , eto rujo se probil u šou biznis

Belarus i MTZ su jedno te isto...

nisam stručnjak za te traktore , kod nas ih baš i nema pa ih ne srečem često, zato sam odmah rekao da ču možda pogriješit, al dobro sad znam i to.
nekak svi prate tu seriju, deutza nisam vidio , al rujo mi je upao u oči pogotovo jer se dobro oznaka vidla
 
Z

zrine892

Guest
Re: BELARUS MTZ

Bobo kaže:
bogec kaže:
možda sam promašio tip traktora ali jučer sam gledao seriju McLeodove kčeri i tam je bio traktor neki rus oznake 1025 sad neznam el je belarus il mtz . al hoču reči da je dogurao do australije , premda se na tv očekuje neka zapadnjačka mrcina , eto rujo se probil u šou biznis

Belarus i MTZ su jedno te isto...
opet on vraga za rep vuče....
 
T

Tonxy

Guest
Re: BELARUS MTZ

uuuuuu
odlicno mi izgleda ovaj rus!!
bas je za 5!!
 
Z

zrine892

Guest
Re: BELARUS MTZ

samo da mi je znati cijenu prednjeg ravnog mosta...ako se ne varam dodatna oprema mu je 1,500 eura....
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
Re: BELARUS MTZ

Zrine, što smatraš dodatnom opremom za 1500 Eura?
Ja sam pitao servisera u Gudovcu na sajmu, bio je kod mojeg štanda, zna se s mojima pa sam mu rekao da bi stavio ravni most, a on mi je rekao da se to ne isplati, znači da je cijena valjda nerealna...
 
Z

zrine892

Guest
Re: BELARUS MTZ

traktor je prva liga...super su to traktori...jel mislis kupiti ili si samo pokazao to?
 
M

mladen

Guest
Re: BELARUS MTZ

hej ljudi nije tako sve crno sto se tice rusa ima on i sinhroni mjenjac koji se salta ko mljeko . Ali sto moze rujo potegnuti u mekom malo koji traktor iste snage moze cudo je to od traktora.
 

Najnoviji postovi

Na vrh