• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

BELARUS opća rasprava

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: BELARUS MTZ

lijepo, samo što mi 820 djeluje nekako premalen!
 
Z

zrine892

Guest
Re: BELARUS MTZ

oznaka im je 1221 to je 130 ps a 1552 je 150 ks..mislim da su to te oznake :)
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
Re: BELARUS MTZ

1523 je 150 ks... tako sam ja zapamtio... 1222 skladno izgleda...
I Zrine, kojega ćeš zakapariti u Gudovcu?
 
M

mladen

Guest
Re: BELARUS MTZ

1221 130ps monoblok je biou novom sadu na sajmu 39500e a 1523.3 158ps je52375e bosova hidroulika
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Re: BELARUS MTZ

Gledo sam 90ku u Guovcu lani i za te pare je ok, pa sta se moze kupit 90 konja za 23000eura?
Sa monoblokom je super stroj. Cujem da je neunistiv a znam za jednog sa prednjim utovarivacem radi jako puno i nema greske
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
Re: BELARUS MTZ

evo ovako treba mi katalog dijelova ili user manual u PDF ili nekom slicnom obliku

posto kuci nemam internet pa kad mi nesto zatreba cupam kusu
imam poneku knjigu od pojedinih modela ali to mi je nedovoljno
 
M

mladen

Guest
Re: BELARUS MTZ

savoris kaže:
evo ovako treba mi katalog dijelova ili user manual u PDF ili nekom slicnom obliku

posto kuci nemam internet pa kad mi nesto zatreba cupam kusu
imam poneku knjigu od pojedinih modela ali to mi je nedovoljno
za koji ti model treba katalog ja imam za 920 i 820 al nije za kompijuter . sta te muci na rusu mozda mogu pomoc :p
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
Re: BELARUS MTZ

ma ne muci me nista ali treba mi za crne dane tek tako volio bi imat na racunaru
a sto se tice modela nije bitno za SVE modele bi mi odgovaralo posto volim biti informisan

koje knjige ti imas nesto ovako jel?
Obrisan neispravan link.
 
A

Alen

Guest
Re: BELARUS MTZ

Slika00.jpg

Slika0.jpg
 
M

mladi gazda

Guest
Re: BELARUS MTZ

Sramota za gazdu koji ovo vozilo ima i odražava !! Ili je vozilo uvezeno iz okolice hirošime.....
 
Z

zrine892

Guest
Re: BELARUS MTZ

eto vidis ;) primjerak jednog savrsenog rusa koji je za rad u brdovitom terenu i za šumu ;) haha
 
A

Alen

Guest
Re: BELARUS MTZ

zrine892 kaže:
eto vidis ;) primjerak jednog savrsenog rusa koji je za rad u brdovitom terenu i za šumu ;) haha

To sa slikao kod zrineta... one slike što vam stavlja je slikao kad je kupio traktor... :twisted: :twisted: 8)
 
C

case jx80

Guest
Re: BELARUS MTZ

Alen kaže:
zrine892 kaže:
eto vidis ;) primjerak jednog savrsenog rusa koji je za rad u brdovitom terenu i za šumu ;) haha

To sa slikao kod zrineta... one slike što vam stavlja je slikao kad je kupio traktor... :twisted: :twisted: 8)
ne bih bas rekao da je to zrinetov........
njegov je ipak mal bolji tj PUUUUNOOOOOO
 

Najnoviji postovi

Na vrh