• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

BELARUS opća rasprava

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
728
Re: BELARUS MTZ

Koliko bi došlo to čudo,malo informacija, motor.....
 

slatky

Član
Tu od
28 Tra 2008
Poruka
222
Re: BELARUS MTZ

mogu ti samo reći da je 270 ks cijenu nisam gledao to je sa sajma NS
 
B

Bobo

Guest
Re: BELARUS MTZ

Zamisli da te ovaj pokupi s 50km/h... Ko teretni vlak, samo bi malo poskocio ;)
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
728
Re: BELARUS MTZ

Kakva su to svjetla na krovu,ona tri ,ko žmigavci.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
Re: BELARUS MTZ

e ta svjetla kada vidis po noci bjezi kolko te noge nose ko vrag od krsta

ta svjetla su bila kod SFORa kada je rio kod nas rasporedjen ja mislim da su to gabaritna svjetla
posto sam vidjao samo na vangabaritnim vozilima
 

slatky

Član
Tu od
28 Tra 2008
Poruka
222
Re: BELARUS MTZ

Evo i prednji hidraulik
2cgej9j.jpg
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Re: BELARUS MTZ

pazi foru,čak ima i Continental gume!!! Ne daju se Rusi,koliko god mi protiv njihove kvalitete...
 
Z

zrine892

Guest
Re: BELARUS MTZ

abrkili kaže:
pazi foru,čak ima i Continental gume!!! Ne daju se Rusi,koliko god mi protiv njihove kvalitete...

rus jos uvijek ima stari motor i menjač...od kako je napravljen rus samo neke sitnice na motoru i menjacu je napravljeno..inace je isto sve...i naravno poboljsali su kabinu i vozne karastitike...ali ja mislim da nije rus što u prije bili :(
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: BELARUS MTZ

Belarus 1220 bez kotača

Obrisan neispravan link.
 
B

Bobo

Guest
Re: BELARUS MTZ

Taj tekst je star skoro 2 godine...

Pazi lika.. .Sto bi bilo da mi otpadne kotac kad vozim 40-50 km/h... i sad zamisli traktorcinu od 120ks, pod teretom drva, kako juri niz cestu 50km/h, i otpadne mu prednji kotac, i uz to sve ima samo zadnje kocnice, a kareta za drva niti jedna nema kocnice, jer joj "nisu potrebne"... Da takav naleti na autobus, mislim da bi autobus izgubio bitku i to s 2 razlike...
 
Z

zrine892

Guest
Re: BELARUS MTZ

pa sam je kriv sto mu je tocak otpao..jer vidim da ima prednji utovaric i pitaj Boga sta je sve tovario s tim utovarivacem pogotovo u šumi ici s tim traktorom koji nije predviđen za šumu..vidi se i po traktoru da nije za sumu jer nema zastitu oko kabine i oko haube..i samo da je veca slika traktora nekako mi se čini da to nije 1221 belarus..nekako mi kraće dijeluje...šuma je zlo za traktore..
 
Z

zrine892

Guest
Re: BELARUS MTZ

marko hurlimann xa86 kaže:
joj pa nezgode se desavaju..... :blackeye

jest..nemoj me krivo shvatit da je ruseve branim..moze se to svakome dogoditi da otpade tocak..ali sa druge strane nebi se smijelo to dogodito jer si platio traktora da radis s njime i obavljas poslove a ne putem do njive dijelovi otpadaju :mrgreen: ..ipak treba uzeti u obzir da je kvaliteta losa..a sa druge strane traktor radi u šumu koji nije namijenen za rad u šumarstvu..ako zeli da radi u sumu izvoli neka uzme specijlizaranog za rad šumarske poslove..ipak i on je kriv i kriv je onaj koji mu je prodao traktor..a sa druge strane sta se uopce zalio..
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,588
Re: BELARUS MTZ

moj stari kad je oro njemu je bila pukla pprednja felga, ali ona je več bila nešta varena...i on je doma došo na tri točka

ali nije ni jedini...
 

kloki

Član
Tu od
10 Tra 2008
Poruka
140
Re: BELARUS MTZ

pa ja sam se po forumima nagledao slika svih mogucih traktora sa nemogucim defektima pa zastyo je to kod rusa cudno desava se jebes ga
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: BELARUS MTZ

Bio sam prošli petak u Jurvalu u Vrbovcu, zbog ovoga:

aNaNa038-1.jpg


aNaNa039-1.jpg


aNaNa040-1.jpg


81 ks, nova linija, cijena oko 24.000 eura, ravni prednji most
Strojčina mi se jako sviđa, vidjet ćemo u Gudovcu pa ga možda naproljeće i doteram kući!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Evo i još nekoliko slika iz kabine!

aNaNa033-2.jpg


aNaNa031-1.jpg


aNaNa032-1.jpg


aNaNa035-1.jpg


aNaNa036-3.jpg


I jedna slika od iza!

aNaNa041-1.jpg
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Re: BELARUS MTZ

i ja sam danas bio u jurvalu ali zbog prikolice....
i nisu tak losi ti belarusi..
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Re: BELARUS MTZ

ŠANANA IMT 565 kaže:
Bio sam prošli petak u Jurvalu u Vrbovcu, zbog ovoga:

aNaNa031-1.jpg

koliko ručica,,a čemu to sve služi? :) ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: BELARUS MTZ

Ma i ja sam gledal te prikolice, prva liga, oprema ko bog, zrak, struja, priključci.....

Nego jel bi zel Pronara 6000 kg, 8000 kg ili 10000 kg, meni se osobno najviše sviđa ona 6000 kg, po obliku i dimenzijama mi je nekak naj povoljnija, dok ova od 8000 kg mi izgleda jako niska u odnosu na onu veliku od 10000 kg.
 

Najnoviji postovi

Na vrh