• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

BELARUS opća rasprava

Z

zrine892

Guest
Re: BELARUS MTZ

CASE JX80: Sta kažes na Belarusa od moga tetka...;) ;) kao da je iz jucer kupio a ne prije 4 godine ;) ;)u još boljem stanju nego moj...a ima više radnih sati...
 
B

bduda

Guest
Re: BELARUS MTZ

svašta sam vidio ali da se ovako može uništiti traktor, to već mora bit umjetnik!
 
L

Lamborghini R2

Guest
Re: BELARUS MTZ

Može mi netko reć,ako je u kratkom kupovao cijenu za belarusa 105KS sa prednjim hidraulikom?
Isplati li se to uopće kupit?
Zanima me još i vaše mišljenje oko potrošnje? :?
 
Z

zrine892

Guest
Re: BELARUS MTZ

belarus je znatno poskupio u zadnjih godina..recimo ako kupujes nekog rusa prednja hidrauilika ti je 3000 eura sa kardanom...mislim da cijena belarusa 105 ks je 20.000 eura...a klima ti je 1500 eura,prednji ravni most je 1500 eura...recimo moj je 892 ima 92 ks on mi u oranju trosi 11-14 litara po jutru...mislim da se isplati kupovati tog 105 ks jer je stabilniji od mojeg...taj 105 ima sincro menjaca...
 
L

Lamborghini R2

Guest
Re: BELARUS MTZ

A kakva je razlika između prednjeg ravnog mosta,i onog drugog? :?
 
Z

zrine892

Guest
Re: BELARUS MTZ

razlika je u tome sto ono zvano grbavi most jer to sto je puno viši i puno ima slab prijenos snage...jer ide osovina,pa onda ide dvije dva zupčanika koji stoje pod 90 stupnjeva i onda ide vratilo i na kraju dolje u točku ima tanjurasti zupcanik...imaju neke mane..i cesto na nekim traktorima ako zelis ga malo pritisniti onda se ti zupcanici orune..ako si dobar vozac i pazi kako radis i ne siliti onda i taj grbavi most moze funkcionirati...a ravni most znas kako izgleda poput prednje vuče na ovom traktoru sto imas u avataru...lamborghini r2..na taj princip ide.. Obrisan neispravan link. ovaj belarus ima grbavi most
Obrisan neispravan link. a ovaj ravni most..pogledaj koja je razlika izmedu ovog i prvoga..nebo i zemlja :)
 
Z

zrine892

Guest
Re: BELARUS MTZ

Lamborghini R2 kaže:
Hvala zrine na objašnjenju. ;)
nema ne čemu,tu sam samo za belarus..to jedino mi ide :) ;)
 
A

Alen

Guest
Re: BELARUS MTZ

zrine892 kaže:
tu sam samo za belarus..to jedino mi ide

:rolfer: :rolfer: :rolfer: :rolfer:
 
Z

zrine892

Guest
Re: BELARUS MTZ

[youtube:1wlqdf0s]TKf7zzgqWdM[/youtube:1wlqdf0s]
 
M

mladen

Guest
Re: BELARUS MTZ

nesto ti taj rus puno skakuce izgleda oce svaki ;)
 
Z

zrine892

Guest
Re: BELARUS MTZ

mladen kaže:
nesto ti taj rus puno skakuce izgleda oce svaki ;)
koji vam je svima....pa ne skakuce...ajd probaj snimati sa jednom rukom i voziti? :shock: :shock: :twisted: :twisted:
 
R

Rajtek

Guest
Re: BELARUS MTZ

Zrine, što učini rusu da i de 53 km/h??? :scratch :scratch :scratch :scratch :scratch
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Re: BELARUS MTZ

zrine892 kaže:
ma nista posebno...neke sitnice dotegnio :) :)...

:lol: :lol: 8)
 
A

Alen

Guest
Re: BELARUS MTZ

zrine892 kaže:
ma nista posebno...neke sitnice dotegnio :) :)...

"Hakirao" pokazivač brzine...
:twisted:
 
Z

zrine892

Guest
Re: BELARUS MTZ

Alen kaže:
"Hakirao" pokazivač brzine...:twisted:
ma jok...to je obicni traktor bez elektronike...koji ide manje više...neovisno kakvom je stanju šofer...;)
 
A

Alen

Guest
Re: BELARUS MTZ

zrine892 kaže:
Alen kaže:
"Hakirao" pokazivač brzine...:twisted:
ma jok...to je obicni traktor bez elektronike...koji ide manje više...neovisno kakvom je stanju šofer...;)

Pusti ti to... Ima raznih načina "hakiranja"... neda mi se pisati koji sve...
 

slatky

Član
Tu od
28 Tra 2008
Poruka
222
Re: BELARUS MTZ

evi jedna mrcina
2qbspcw.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh