• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

BELARUS opća rasprava

zagorec

Član
Tu od
16 Svi 2011
Poruka
99
ja jučer zvao ratar,za 15.5 reko 3600kn sa zračnicom
čudi me kak ti se do sad poklapal omjer vrtnje sa prednjim 7.50?
velim,ja sam sa 8.3 moral mijenjat jer bile premale
 

zagorec

Član
Tu od
16 Svi 2011
Poruka
99
na t40 orig. su: prednje 8.3-20 zadnje 13.6-38 poruskim papirima
a čuj,mi stavljamo kak ko ima,ni ja nemam te,nema veze ako su uparene
probaj,ak ti budu dobre ostavi,ak ne, mijenjaj
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
dobro je radilo do sada, bio danas kod vulkanizera, i možda sutra odnesem gume na montažu.......stavim nove zračnice......

al guma na jednoj strani ima veću visinu za 10tak cm.......tako da sigurno neće štimati prednja vuča.......pa ću i skinuti kardane
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
nisam siguran za dimenziju kod mene, jer na netu nalazim da naprijed trebaju biti 8.3-20......jel netko ima točniju informaciju......
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Getriba od T 40,a čini mi se prema oklopu turbine za hlađenje da je i motor sa zračnim hlađenjem.Ak nisi neki šofer kojem je sila i cukanje traktorom na prvom mestu,onda ok,većina ostalog vredi kao i za T 40.
 

zagorec

Član
Tu od
16 Svi 2011
Poruka
99
to ti je isti t40,ja imam katalog za njega i nacrtan ti je taj u 4 različita modela.
u madarskoj di sam kupoval dijelove za svoj t40 vadil je iz kataloga od tog traktora,tak da to mti je t40
sad kaj se tiče cijene nemam pojma kolko je 10000KM u eurima
i ono najvažnije,tip mulja-garantira za 300 radnih sati a ima ga od 2006,traktor je 92.

di su radni sati za tih 14 god.!!!!!
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
ako već daješ 10 000 za ruski traktor onda dodaj još koju 'iljadu i kupi MTZ da ne misliš i da te ne boli glava , vjeruj mi da će ti se to brzo otplatiti
ovaj izgleda nema sporohodnih brzina kako vidim , samo reverzer
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
ako već daješ 10 000 za ruski traktor onda dodaj još koju 'iljadu i kupi MTZ da ne misliš i da te ne boli glava , vjeruj mi da će ti se to brzo otplatiti
ovaj izgleda nema sporohodnih brzina kako vidim , samo reverzer

Ma ne planiram ga kupovati, nego onako samo pitam, posto je oglas malo neobican , a ja se ne kuzim u ruske traktore.
 

sira

Novi član
Tu od
4 Ruj 2011
Poruka
4
zna li netko koliko košta poteznica za mtz 82.1 i gdje mogu kupiti ja sam iz orašja 0038763342643
 

sira

Novi član
Tu od
4 Ruj 2011
Poruka
4
meni treba dojna šta ide ispod kardana sta kvači prikolicu jednoosovinku. jeli imaš broj od te prodavnice djelova
 
M

Maki

Guest
bog forumaši ?

Može pomoć . traktor LTZ 60 2004 godište .
Zanimaju me njegove karakteristike , ( netko kaže da je dobar neko da nevalja )
Može misljenje

Hvala
 

zagorec

Član
Tu od
16 Svi 2011
Poruka
99
a gle,vele da su ti noviji omjer uloženo-dobiveno, jeftini ali i ne kvalitetni
pogledaj na temi GUDOVEC 2011, novi,još na sajmu a več pušta ulje
najbolje da ti se javi neko ko ima takvog,a i to nemora biti mjerilo
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,479
a gle,vele da su ti noviji omjer uloženo-dobiveno, jeftini ali i ne kvalitetni
pogledaj na temi GUDOVEC 2011, novi,još na sajmu a več pušta ulje
najbolje da ti se javi neko ko ima takvog,a i to nemora biti mjerilo
Ko je rekel da pušta ulje?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,479
nego?
pa po slikama mi se činilo ko ulje iz cilindra od volana
Rashladna tekučina, a taj kvar ionak nije do prizvođača traktora nego do kooperanta koji je proizvel preslab hladnjak ili onoga koji je proizvel prejak antifriz. A možda je u pitanju i ljudski faktor, tj onaj koji je šelnu stezal. Ko če ga znat :scratch
 

Najnoviji postovi

Na vrh